Державні свята

"Українські державні свята. Календар офіційних свят."

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
02-07-2015
admin
1447
0

4 липня. День судового експерта України


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
4 липня. День судового експерта України

День судового експерта України

4 липня відзначають День судового експерта України. Це свято було засноване на знак визнання на державному рівні загального значення судово-експертної діяльності країни в забезпеченні правосуддя. Крім того, День судового експерта України акцентує увагу громадськості на проблемах свобод людини і громадянина.

 

Нині чисельність професійних судових експертів у нашій країні налічує близько десяти тисяч висококваліфікованих фахівців, більше половини з яких — приватні експерти. Вони щорічно проводять понад мільйон судових експертиз за 70 напрямами з різних галузей знань.

Міністерству юстиції України підпорядковані вісім науково-дослідних установ судових експертиз, розташованих у різних регіонах країни. Поряд з установами Мін’юсту діють експертні служби Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Міністерства оборони та Державної прикордонної служби, а також експертні установи Міністерства охорони здоров’я, що проводять судово-медичні та судово-психіатричні експертизи. Судові експерти працюють не лише в державних установах, а й самостійно на професійній основі займаються судово-експертною діяльністю (приватні експерти), які у більшості проводять судові експертизи у цивільних та господарських справах та роблять значний внесок у захист прав і свобод громадянина і людини.

 

За введення такого свята, як День судового експерта України, спочатку виступила Координаційна рада з проблем судової експертизи, яка діє при Міністерстві юстиції України. Ініціатори свята керувалися тим, що судово-експертна сфера має величезне значення для забезпечення правосуддя в суспільстві та захисту прав людини.

Для людей, які відзначають День судового експерта України, судова експертиза є не просто процесуальною дією, а методом досягнення правосуддя.

 

День судового експерта України святкують приблизно 6000 атестованих судових експертів, із них 1400 є державними.

 

День судового експерта України не є вихідним, він вважається виключно професійним День судового експерта України святом судових експертів.

 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 424/2009
Про День судового експерта

Ураховуючи значення судово-експертної діяльності у забезпеченні правосуддя, захисту прав і свобод людини і громадянина та на підтримку ініціативи громадськості постановляю:

Установити в Україні професійне свято – День судового експерта, яке відзначати щорічно 4 липня.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

10 червня 2009 року

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 42 (1742)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (389)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3234)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3921)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7695)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА