Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
29-03-2013
volyca
1353
0

Ґанді


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Ґанді

Фільм 1982 року.

Фільм оповідає про життя великого індійського правителя і вчителя людства Махатми Ґанді. Починаючи з його приїзду в південну Африку в 1893-му році і закінчуючи післявоєнною Індією - Ґанді завжди й скрізь проповідував тільки мирну боротьбу, мирну відповідь будь-якому насильству. І якщо спочатку це виглядало просто смішним для багатьох, то через півстоліття світ дізнався, що проста і одночасно велика людина привела свою країну до повної незалежності від англійських колонізаторів.

Мова: Українська
Країна виробник:  Великобританія, Індія
Режисер:  Річард Аттенборо
Актори:  Бен Кінгслі, Кендіс Берген, Едвард Фокс, Джон Гілгуд, Тревор Ховард, Джон Міллз, Мартін Шин, Іен Чарлсон, Атол Фугарда, Гюнтер Марія Халмер
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  2.91 Gb
Формат:  720х304 (AVI)
Продовжуваність:  03:11:14

Ні одне людське життя не може бути описана в одному оповіданні, і особливо це стосується Ганді, чий життєвий шлях був так тісно переплетений з боротьбою його народу за свободу. Неможливо в достатній мірі розповісти про кожну подію, всіх діяннях і жертви великих чоловіків і жінок, кому він та Індія зобов'язані так багатьом. Все, що ми могли зробити - бути вірними духу в описі його шляху і знайти у кожному глядачеві шлях до серця людини

З цих рядків починається фільм «Ганді» і, в принципі, подібне передмову підходить до будь фільму про історичну особу. Адже завжди знаходяться критики, які пишуть в негативних відгуках, мовляв то подія не показали, цей факт опустили. Але ж щоб зрозуміти людину, не потрібно знати про кожному проведеному їм дні. Важливий вектор, спосіб мислення персонажа, і в цьому плані, фільм «Ганді», безумовно, шедевр. 

Махатма Ганді був чудесним людиною, сповненим життєвої енергією, променистою добротою і любов'ю до всього світу.

 

Ґанді

 Ґанді

 Ґанді

 

Чи варто говорити, що Бен Кінгслі, який сам має індійські коріння, зіграв Ганді просто бездоганно. Цей актор завжди подобався мені своїм непересічним талантом, але Махатму він навіть не зіграв, він просто став їм на час зйомок. 

Звичайно, хронометраж картини, спочатку трохи лякає. І не сказати, щоб 3:00 ці пролетіли зовсім вже не помітно, подекуди картина стає сухуватою та нуднуватої, але це з лишком спокутують останні 30-40 хвилин стрічки, які настільки пронизливі й ліричні, що хочеться негайно вибігти на вулицю і почати творити добро.

Відео з фільму Ґанді

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 38 (1529)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (316)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3175)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3855)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7650)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА