Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
29-03-2013
volyca
1110
0

Чорний Лебідь


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-03/1364578493_black_swan3_2_550.jpg">
Чорний Лебідь

Фільм 2010 року.

Драматичний трилер про тонку грань між людським характером і творчим божевіллям балерини, яка розривається між двома ролями в балеті "Лебедине озеро" та уособленням світлого та темного образу.

Мова: Українська
Країна виробник:  США
Режисер:  Дарен Ароновськи
Актори:  Наталі Портман, Міла Куніс, Вінсент Касель, Барбара Хершлі, Вінона Райдер
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  2.19 Gb
Формат:  720x304 (AVI)
Продовжуваність:  01:48:07

Сюжет розповідає нам про молоду балерину Ніну, для якої балет - сенс життя. Для цього все зробила її мати, в минулому несостоявшаяся танцівниця, тому тепер вона зосередила всю свою увагу на дочці. Самою Ніні схоже право на вибір не уявлялося, та й взагалі дівчина надзвичайно скута і затиснута. Будучи вірною претенденткою на роль, вона змушує засумнівається свого хореографа Тому в тому, що їй під силу зіграти Чорного лебедя, при тому що втілювати образ Білого в неї виходить досконало. У підсумку коли головну героїню таки стверджують багато в чому завдяки волі випадку, у неї починається натуральний психоз - і чим більша на неї чиниться тиск, тим сильніше страждає її психіка. 

У фільмі показується той момент, коли в житті актриси (неважливо, де вона грає - в балеті, театрі, кіно) настає критичний момент. З одного боку, величезна радість від того, що їй дали роль мрії, з іншого - одержимість добре її зіграти. А враховуючи те, що наша балерина все робила з властивим їй перфекціонізмом, вона стає одержима цією метою. У своєму прагненні пізнати темну сторону, вона виявляє, що фактично живе у в'язниці, що в свою чергу підштовхує її на великі зміни в житті, і до кінця дії Ніна вже далеко не так інфантильно, як раніше. Галюцинації, викликані розладом психіки, показують нам, що спектакль вривається в життя молодої балерини. Трансформація жіночої особистості не може не змусити згадати ні менш сильний фільм «Відторгнення» Поланського, де було чимось схоже перетворення, але стосовно іншої теми. Зрештою, тут був проведений ретельний психоаналіз, навколо якого власне сам фільм і розвивається. І вже за блискуче художній зміст «Чорний лебідь» заслужив звання одного з найбільш видатних кінотворів 21 століття.

 

Чорний Лебідь

 Чорний Лебідь

 

Відео з фільму Чорний Лебідь

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 38 (1522)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (314)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3172)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3852)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7649)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА