Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
29-03-2013
volyca
1053
0

фільм 13 вбивць


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Фільм 2010 року.

Група елітних самураїв таємно об'єднується для того, щоб вбити брата Сьоґуна - диктатора і садиста, імовірно майбутнього володаря Японії.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-03/1364585328_13-assassins-2010-3_550.jpg">
фільм 13 вбивць

Фільм 2010 року.

Група елітних самураїв таємно об'єднується для того, щоб вбити брата Сьоґуна - диктатора і садиста, імовірно майбутнього володаря Японії.

Мова: Українська
Країна виробник:  Японія, Велика Британія
Режисер:  Такаші Мііке
Актори:  Коджі Якушо, Такаюкі Ямада, Юсуке Ісея, Ґоро Інаґакі, Мазачака Ічімура
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  2.18 Gb
Формат:  750x360 (AVI)
Продовжуваність:  02:21:51

Тому що життя - це аж ніяк не кодекс, який передбачає абсолютне дотримання своїм приписам в будь-якій ситуації, навіть якщо твій ворог - рідкісний негідник Наріцугу, зведений брат сьогуна і майбутній старший радник глави бакуфу, від садіческой жорстокості якого страждають як прості селяни, по одній примхи втратилися всієї родини і чотирьох кінцівок, або заслужені самураї, у яких вони збезчестили і вбили невістку, а потім розправилися з сином. 

Так от, навіть якщо людина не дворянського походження, то зовсім не означає, що тебе не стосуються чвари серед шляхетного стану - адже колись ця війна може прийти і в твій дім, і тоді вже нікому не буде діла, носиш ти два мечі або тільки один.

А якщо ти самурай, що поклявся у вірності сьогуну, як верховному сюзерену, то твій найперший обов'язок - врятувати свого повелителя від того, хто своїми вчинками ганьбить пана, прикриваючись служінням йому ж. Тут другий наріжний камінь японського суспільства, в якості якого виступає на відміну від західної цивілізації зовсім не страх перед покаранням за провину, а сором за негідну поведінку. Не страшно бути покараним за справу, страшно змовчати і тим допомогти лиходієві вийти сухим з ​​води. 

фільм 13 вбивць

 

фільм 13 вбивць

 

Окремо слід зазначити прекрасну постановку бойових сцен, декорації та костюми. Зокрема, фехтування героїв викликало особливе захоплення і повагу до тих, хто настільки ретельно працював над достовірністю і правдоподібністю показуваного у фільмі.

Відео з фільму фільм 13 вбивць

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 42 (1742)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (389)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3234)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3921)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7695)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА