Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
29-03-2013
volyca
945
0

фільм Нічия земля


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
фільм Нічия земля

1993 рік. У Європі йде війна. Мешканці дружньої і колись миролюбної Югославії безжально вбивають один одного. Взвод боснійських солдатів заблукав в нічному тумані і зранку, з жахом для себе виявив, що опинився просто перед сербською передовою, під вогнем противника. Після швидкого, але жорстокого бою, в траншеї на нейтральній смузі виявилося трійко поранених - серб і два боснійці. Один з боснійців лежить на міні: якщо спробувати зняти його з цієї пекельної машини - вона спрацює. Що робити заклятим ворогам, що опинилися в такій абсурдній та моторошній ситуації?

Мова: Українська
Країна виробник:  Боснія і Герцеговина, Франція, Словенія, Італія, Великобританія, Бельгія
Режисер:  Даніс Тановіч
Актори:  Бранко Джуріч, Рене Бітораяч, Філіп Соваґовіч
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  1.45 Gb
Формат:  750x360 (AVI)
Продовжуваність:  01:33:07

Війна - річ страшна і жорстока. Але ще страшніше, коли це війна - громадянська. Саме про такий війні - сербсько-боснійському конфлікті 1992 - 1995 рр.. - Зняв свій фільм боснієць Даніс Танович. 

Сюжет фільму будується навколо трьох осіб - двох боснійців і одного серба, що потрапили на нейтральну територію між воюючими сторонами. При цьому один з героїв, поранений боснієць, лежить на міні, яка, як виявляється згодом, не підлягає розмінуванню. Міна відразу ж вибухне, якщо або сам поранений зрушиться, або хтось спробує зрушити його з місця. 

Незважаючи на складну ситуацію, з якою спільно намагаються вибратися колишні громадяни ще вчора єдиної країни, їх конфлікт не припиняється. Конфлікт, який витканий з дрібниць, розростається і закінчується в результаті трагічно. У якийсь момент здається, що все можна зупинити, робляться кроки до примирення ... Проте ні, страшний механізм знищення запущений. Тут можна провести аналогію з міною, яку також не можна знешкодити. Цей механізм був запущений давно і він, як би нам не хотілося це визнавати, призведе до вибуху. 

Режисер, він же автор сценарію, займає нейтралітет по відношенню до сторін конфлікту. Герої фільму - жертви цієї безглуздої війни, війни, в яку вони, можливо, були втягнуті не по своїй волі. Показово, що під час суперечки ні серб Ніно, ні боснієць Чікі не хочуть визнавати, хто з їхніх народів винен у розпаді Югославії і хто першим почав цю війну. Ніхто не хоче поступатися в суперечці і тільки той, у кого в даний момент є вагомий аргумент у вигляді зброї, «виграє» його. 

фільм Нічия земля

 

фільм Нічия земля

 

На жаль, режисер фільму, на мій погляд, не зумів чи не захотів знайти причини, які призвели до трагічних сторінок в історії двох народів. Де криються зерна конфлікту, і що дало цілющу силу для його росту і перетворення у війну? Замість спроби відповісти на це питання Танович зміщує акценти у фільмі на події навколо головних героїв - ролі лиходіїв виконують журналісти і миротворчі сили ООН. Тим самим, Даніс Танович вибрав для себе простіший шлях, адже знайти зовнішнього ворога набагато простіше, ніж шукати його всередині себе.

Відео з фільму фільм Нічия земля

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Phyllisdup 33 (1713)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (383)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3228)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3912)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7688)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА