Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
26-06-2013
volyca
1206
0

Сім самураїв


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Японія. 16 сторіччя. Країна потерпає від громадянської війни. Бідні селяни наймають сімох самураїв для захисту від ватаги бандитів.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-06/1372234322_shichinin-no-samurai_550.jpg">
Сім самураїв

Японія. 16 сторіччя. Країна потерпає від громадянської війни. Бідні селяни наймають сімох самураїв для захисту від ватаги бандитів.

Мова: Українська
Країна виробник:  Японія
Режисер:  Акіра Куросава
Актори:  Тошіро Міфуне, Такаші Шімура, Кейко Цушіма, Юкіко Шімадзакі, Каматарі Фуджівара, Дайсаке Като, Ко Кімура, Мінору Чіакі, Сейджі Міаґучі, Йошіо Інаба, Кокутен Кодо
Звук:  AC3 2
Розмір:  2.9 Gb
Формат:  640x480 (AVI)
Продовжуваність:  03:27:04

А адже саме «Сім самураїв» є у творчості Куросави, мабуть, найбільш захоплюючим, захоплюючим, цікавим насамперед у суто видовищному плані твором, чий високий комерційний потенціал побічно підтвердив і голлівудський «ремейк» - вестерн «Чудова сімка» (1960). Та й на батьківщині автора картина, що отримала престижні нагороди в Європі (Срібна премія на МКФ у Венеції) і в США («Оскар»), напевно спочатку сприймалася лише вдалим зразком традиційного японського жанру.

Куросава, по суті, вдихнув нове життя в «кенгекі», подібно до того, як сорок років потому, його молодий співвітчизник Такесі / Такеші Кітано виступить реформатором гангстерського кінематографа.

І все-таки новаторство «Семи самураїв», звичайно, не в тільки це. Навіть якщо режисер свідомо не вкладав у свою цікаву історію прямих алюзій на сучасність, у стрічці приголомшливо точно, на інтуїтивному рівні, відображена зміна суспільних настроїв.

На задум, безумовно, не міг не вплинути паралельно нараставший в країні протест проти проводилася під тиском США ремілітаризації Японії - і вже в грудні 1954-го (через всього півроку після прем'єри) подасть у відставку прем'єр-міністр Сігеру Іосіда, на зміну якому прийде ліберал -демократ Ітіро Хатояма. Це побічно пояснює, з якою метою Куросава звернувся до одного з найзагадковіших образів країни Висхідного сонця - до образу самурая, її багато в чому уособлювали, піддавши сумніву основне положення «бусідо / бушидо», що обмежує сенс життя будь-якого з касти воїнів служінням господарю - сьогуну.

Іронія фільму в тому і полягає, що семеро самураїв наймаються працювати до зневаженим селянам, причому тільки за їжу та нічліг. Але події інтерпретуються аж ніяк не сатирично, набуваючи, навпаки, драматичну, а незабаром і патетичну інтонацію - тільки істинними героями постають ... хлібороби, трудящі в поті чола свого.

 

 

Міфуне прекрасний в образі Кікучійо, шостого із семи, який визнається у своєму «низькому» походження, а у фіналі вижили в сутичці самураї самі переконуються в думці, що «перемогли не ми, а вони» - селяни.

Щирий і красномовний заклик автора піднестися над усталеними, стримуючими рамками національного менталітету, повернутися обличчям до загальнолюдських гуманістичних ідеалів, цінність яких для режисера незаперечна, не втратив своєї актуальності й донині.

Відео з фільму Сім самураїв

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 42 (1742)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (389)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3234)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3921)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7695)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА