Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
22-07-2013
Zakolia
1044
0

Пожежі


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Після своєї смерті, мати, Наваль Марван, заповідає своїм дітям, близнюкам Жані та Сімону, віднайти їхніх батька і брата, про яких вони ніколи нічого не чули. Для того, щоб розгадати сімейні таємниці, їм потрібно вирушити на Середній Схід, Батьківщину матері, землю постійних воєн та безсмертного кохання. 
Але деякі таємниці краще було б не знати...

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-07/1374492356_incendies-21e44b28v0hlc.jpg">
Пожежі

Після своєї смерті, мати, Наваль Марван, заповідає своїм дітям, близнюкам Жані та Сімону, віднайти їхніх батька і брата, про яких вони ніколи нічого не чули. Для того, щоб розгадати сімейні таємниці, їм потрібно вирушити на Середній Схід, Батьківщину матері, землю постійних воєн та безсмертного кохання. 
Але деякі таємниці краще було б не знати...

Мова: Українська
Країна виробник:  Канада, Франція
Режисер:  Дені Вільнев
Актори:  Мустафа Камел, Хусейн Самі, Ремі Жирар, Мелісса Дезормо-Пулен, Максім Ґодетт, Домінік Бріан, Любна Азабаль, Фредерік Паке, Хамед Майем, Ахмад Массад
Звук:  AC3 2
Розмір:  2.18 Gb
Формат:  720х384 (AVI)
Продовжуваність:  02:10:28

«Пожежі» - це ні в якій мірі не розважальне кіно. Під час перегляду не вийде ні відпочити душею, ні розвантажити мізки, скоріше навпаки. Звичайно, в основному доведеться саме відчувати, а не думати - оскільки навіть детективна інтрига побудована так, що абсолютно не запрошує гадати, у чому ж там суть, але загальний підсумок від цього не змінюється.

Історія про жінку на громадянській війні, на перший погляд схожа на десятки і десятки аналогічних історій, насправді унікальна, оскільки увага автора сконцентрована тут навіть не на самих подіях часів конфлікту в Лівані, а на їх сприйнятті очима дітей померлої героїні цих подій.

 

Це не політичний памфлет, і навіть не моралізаторсько-філософська картина, покликана показати нам, наскільки жахлива війна і бла-бла-бла, це дуже Психологічна і драматична картина, яка розкриває нам внутрішній світ жінки безпрецедентною духовної сили. Жінки, яка змогла пройти через не вимовляючі речі, не зламавши і зберігши в душі любов і музику.

 

 

 

Цей фільм зроблений просто дивно щиро і сильно. Від сюжету до акторської гри, все тут пройняте глибоким почуттям, яке неможливо не відчути.

Відео з фільму Пожежі

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 10 (1439)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (289)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3153)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3832)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7630)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА