Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
17-12-2013
admin
1279
0

Завантажити Планета Земля / Planet Earth


 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Завантажити Планета Земля / Planet Earth

Завантажити документальний фільм Планета Земля / Planet Earth на українській мові, що розповідає про нашу прекрасну планету Земля.

11 серій про різні куточки на Землі. Кожний фільм можна завантажувати окремо.

Мова: Українська
Країна виробник:  BBC
Рік Виробництва:  2008
Режисер:  Аластер Фозергілл
Актори:  Земляни
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  32.81 GB
Формат:  750x360 (AVI)
Продовжуваність:  Години
Жанр:  Документальний

Творці серіалу «Блакитна планета» зняли новий документальний серіал, що показує Землю такою, якою її ще ніхто не бачив. Неймовірні за красою пейзажі і найбільш заповідні та маловивчені куточки нашої планети.

Чотири роки напруженої роботи і безпрецедентний для документального серіалу бюджет, дозволили створити унікальний за масштабністю серіал.

А революційні режими надшвидкісної зйомки й деталізації картинки, дали можливість показати пишноту нашої природи у всіх подробицях.

1 cерія: Від полюса до полюса.

Сюжет:

Незважаючи на стрімке збільшення населення Землі, на планеті ще залишилися місця, де не ступала нога людини. У цій серії ви побачите останні незаймані куточки дикої природи.

 2 cерія: Гори

Сюжет:

На свій страх і ризик люди піднімаються на найвищі вершини планети. Деякі вважають, що, підіймаючись на велику гору, вони підкорюють її. Але насправді ми тут лише гості. Це холодний, чужий нам світ неземної краси.

 3 cерія: Прісні води

Сюжет:

Прісна вода становить лише 3% від загальних запасів вода на нашій планеті, але джерела прісної води підносять багато сюрпризів. Все життя на Землі в кінцевому рахунку залежить від них.

 4 cерія: Печери

Сюжет:

Таємничий світ, заглянути в який наважуються лише найвідважніші сміливці. Світ, у якому під нашими ногами на багато кілометрів тягнуться лабіринти печер і тунелів.

 5 cерія: Пустелі

Сюжет:

Пустелі займають третину поверхні суші Землі. Величезні рубці на обличчі планети здаються млявими. Але, як не дивно, це не так. У всіх пустелях завжди було і продовжується життя.

 6 cерія: Крижані світи

Сюжет:

Обидва полюси нашої планети покриті льодом. Це самі великі і найсуворіші пустелі на планеті. Екстремальні кліматичні умови роблять життя тутешніх мешканців справжньою боротьбою за виживання.

 7 cерія: Великі рівнини

Сюжет:

Обширні безлісі рівнини, безкрайні простори, тиша ... Але відчуття порожнечі - ілюзія. Рівнини нашої планети дають їжу найчисленнішим скупченням тварин на Землі.

 8 cерія: Джунглі

Сюжет:

Це оранжерея нашої планети. Вологі тропічні ліси займають лише 3% поверхні суші, проте в них мешкає більше половини біологічних видів планети.

 9 cерія: Мілководні моря

Сюжет:

Вони розташовані на континентальних шельфах, що тягнуться на сотні кілометрів. Мілководні моря становлять лише 8% поверхні світового океану, але в них мешкає переважна більшість морських тварин.

 10 cерія: Сезонні ліси

Сюжет:

Дерева, безперечно, найвеличніші зі всіх живих істот. Деякі з них є найбільшими живими організмами на Землі. Листяні та хвойні дерева, що ростуть в сезонних областях нашої планети, утворюють самі великі ліси на Землі.

 11 cерія: Глибини океанів

Сюжет:

Світ за межами суші. Океан. Він покриває 2/3 земної поверхні, при цьому велика його частина для нас недосяжна. Життя мешканців океанських глибин проходить у постійних пошуках їжі і в боротьбі за виживання.

 

Відео з фільму Завантажити Планета Земля / Planet Earth

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (397)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3242)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3929)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7697)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6766)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА