Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
31-08-2014
volyca
805
0

Початок


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/1409513614_12110920035959994_f0_01.jpg">
Початок

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Мова: Українська
Країна виробник:  США, Великобританія
Рік Виробництва:  2010
Режисер:  Крiстофер Нолан / Christopher Nolan
Актори:  Леонардо ДіКапріо / Leonardo DiCaprio, Джозеф Ґордон-Левіт / Joseph Gordon-Levitt, Еллен Пейдж / Ellen Page, Том Гарді / Tom Hardy, Кен Ватанабе / Ken Watanabe, Діліп Рао / Dileep Rao, Кілліан Мерфі / Cillian Murphy, Том Беренджер / Tom Berenger, Маріон Кітояр / Marion Cotillard, Піт Постлетуейт / Pete Postlethwaite, Майкл Кейн / Michael Caine, Лукас Хаас / Lukas Haas, Тай-Лі Лі / Tai-Li Lee, Клер Ґір / Claire Geare, Магнус Нолан / Magnus Nolan
Звук:  AC3 2
Розмір:  3.1 GB
Формат:  720x304 (AVI)
Продовжуваність:  02:28:27
Жанр:  Фантастика

Головний герой фільму є промисловим шпигуном, що викрадає цінну інформацію із чужого мозку під час сну. Процес цей достатньо небезпечний і трудомісткий, тому головний герой діє не один — а у складі багатонаціональної злочинної групи, де є свій конструктор світів уві сні, вогнева і силова підтримка, мімік-перевтілювач образів, лікар-хімік-винахідник, який контролює хімічну складову сновидіння й інші корисні особи.

Головному героєві у якості зачину інтриги фільму роблять пропозицію, від котрої він не може відмовитися: йому пропонують не банальну крадіжку інформації, а створити нереальне: укорінити в чужу голову потрібні ідеї, що має у перспективі принести величезну фінансову — а головне емоційну користь замовникові. Справа це нова, практично нездійсненна, бо теоретично неможлива, адже свідомість не приймає сторонню ідею, бо вона чужа. Та для честолюбного героя, втомленого рутиною повсякденності і небезпечними наслідками невдалого завершення чергової місії (на героя полює могутня корпорація, котра не прощає невдач) — це саме те. Крім того, платня за успішне укорінення ідеї — аж занадто

спокуслива.

Плюс, звичайно, щоб глядачеві не було нудно, є натяк, що у минулому в героя сталося щось трагічно-неприємне, і це загрожує наслідками.

Одним словом, команда з шести людей (і серед них неодмінно знаходиться одна прекрасна панна) успішно пірнає у сон нещасної жертви укорінення, і там починає здійснювати свої темні наміри.

І звичайно ж, усе починає летіти шкереберть.

Відео з фільму Початок

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 25 (1495)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (310)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3169)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3847)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7646)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА