Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
25-10-2014
volyca
693
0

Ґудбай, Леніне


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Ґудбай, Леніне

Мати Алекса опинилась в комі незадовго до падіння Берлінської стіни. А коли, нарешті, прийшла до тями, не було вже ні ГДР, ні країн соціалізму, що «переміг». Через тривогу за здоров`я матері, Александр вирішив не розповідати їй про зміни: адже що ще як не торжество капіталізму може доконати переконану комуністку? Синові довелося піти на обман і перетворити свою квартиру на острівець минулого, в останню фортецю неіснуючої держави. Старанно вдавати, що справа Леніна як і раніше живе й перемагає.

Мова: Українська
Країна виробник:  Німеччина
Рік Виробництва:  2003
Режисер:  Wolfgang Becker / Вольфганг Беккер
Актори:  Данієль Брюль/Daniel Brühl, Катрін Засс/Katrin Saß, Чулпан Хаматова/Chulpan Khamatova, Марія Зімон/Maria Simon, Флоріан Лукас/Florian Lukas, Александр Байєр/Alexander Beyer, Бургхарт Клаусснер/Burghart Klaußner, Міхаель Гвіздек/Michael Gwisdek
Звук:  AC3 2
Розмір:  1.58 Gb
Формат:  688 х 384 (AVI)
Продовжуваність:  01:56:19
Жанр:  Драма

Отже, перед вами фільм Вольфганга Беккера «Good Bye, Lenin!». Чим же примітно дане кіно-творіння? Неймовірної атмосферністю, - ось що спадає на думку першим, і це не випадково! Адже перед вами зовсім не простий фільм. Ні комедія, і ні драма в звичному розумінні. О, ні! «Гуд бай, Ленін» - це тонка трагікомедія, де світлі моменти іронічно переплетені з оточення сумними, що створює абсолютно особливий настрій під час усього перегляду.

Good.bay.Lenin.2003.Ger.vo.satkurger.AC3.-DVDRip.UA.torrent Розмір файла: 16.56 Kb

Це фільм про країну, якої ніколи не було. Де більше не показують балет, але їдять чізбургери. Де викидають портрети вождів і радіють колишнім класовим ворогам. І де вже неможливо відшукати горошок «глобус» у нових капіталістичних супермаркетах!) Сумно, але факт. НДР впала під уламками Берлінської стіни, назавжди унесся з собою ідеї світлого соціалістичного майбутнього ...

Якщо ж трохи відволіктися від сюжету, то особисто мене вельми порадував акторський склад. Катрін Засс дуже гармонійно підійшла на роль втраченої в часі і просторі героїні, чиє життя буквально перекинулася, поки та була в комі. Данієль Брюль дуже щирий у своїй безмежній любові до матері, а Чулпан Хаматова неймовірно чарівна в ролі медсестри. Ну і звичайно окремі слова про Янна Тьерсо, музика якого так до речі прийшлася в цій картині. Так, безумовно, завдяки цим мелодіям мимоволі пригадується фільм «Амелі», але це абсолютно не псує враження при перегляді, адже обидва фільми настільки різні за своїм змістом, а Янн Тьерсо чарівний завжди!)

 

 

Повертаючись до сюжету, хотілося б особливо відзначити сцену з «летять» Леніним, від якої у мене просто захопило дух. Ось він - кінець цілої епохи, і початок чогось зовсім іншого. І на цьому тлі так зворушливо виглядає ідея створення острівця соціалізму в одній окремо взятій квартирі, коли за вікном переможно розвивається прапор з емблемою кока-коли.

«Брехня, повторена тисячу разів, стає правдою!» (С)

Мені сподобалася і сама ідея цієї картини. Брехня, обман і створення цілої ілюзорною всесвіту заради однієї єдиної людини. Задля його ідеалів. Задля його життя. Неправда в порятунок! І тут неможливо строго судити головного героя, бо тоді був такий час. Час розбитих надій і нищівних змін ...

І на завершення, «Гуд бай, Ленін» - це дуже серйозний і дуже якісний фільм. З присмаком голландських огірочків в соціалістичних банках і пересипаного імпортної кави. Фільм про крах цілого світу.

Фільм про країну, якої не було, але чий лад назавжди міняв людські долі.

Відео з фільму Ґудбай, Леніне

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (414)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3255)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3942)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7710)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6779)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА