Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
25-10-2014
volyca
828
0

Вітер, що гойдає верес


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Вітер, що гойдає верес

В охопленій хвилюваннями Ірландії, все більше і більше робочих і селян втягується в боротьбу за незалежність з британськими частинами. Головний герой фільму Дамієн залишає успішну кар'єру лікаря і разом зі своїм братом Тедді вступає в жорстоку сутичку за свободу. Незабаром британська влада приходить до висновку, що кровопролиття пора припинити. В цей час починається громадянська війна, яка робить братів ворогами.

Мова: Українська
Країна виробник:  Ірландія
Рік Виробництва:  (2006)
Режисер:  Кен Лоач
Актори:  Джіліан Мерфі, Падрек Діланей, Орла Фітзгеральд, Мері Оріордан, Мері Мерфі, Лауренс Баррі, Даніен Керней, Франк Борке, Мулес Хорган, Мартін Луцей та інші
Звук:  AC3
Розмір:  1.44 Gb
Формат:  672 x 368 (AVI)
Продовжуваність:  02:01:52
Жанр:  Історичний

Зелені пагорби і долини Ірландії, оповиті туманами. Земля, недоласканние сонцем, але плекана людьми. Земля, за яку вони готові боротися і проливати кров. Рідна країна, як жива істота, як мати, яка подарувала життя. Хіба можна кинути все і дати її в образу ?!

Viter.avi.torrent Розмір файла: 14.75 Kb

Діти Ірландії повстали проти незаконного вторгнення Англії, проти окупації і жорстокості. «Кров за кров». Повстанців десять чоловік, загарбників - десять тисяч. Так народжується героїзм в серцях людей, усім своїм єством спраглих миру, свободи, справедливості. Вони дали клятву вірності уряду незалежної Ірландії. Але кожен з патріотично налаштованих чоловіків розумів цю клятву по-своєму. Деякі йшли в бій не замислюючись і не аналізуючи того, до чого прагнуть. Лідери ж направляли енергію і сили в тому напрямку, який поки вважали «загальним» і однозначно вірним.

Чому стався розкол серед тих, хто вірив, як здавалося, в один і той же? Як два брата опинилися ворогами, кожен з яких готовий зімкнути руки на шиї іншого? Чи можливо було уникнути «такого» розвитку подій?

На думку спадає одна фраза: «Зло оманливе. Як тільки ти думаєш, що ось воно, у тебе в руках, ти розгадав його загадку ... Зло відразу обертається іншою стороною, і ти вже не віриш самому собі ». Те ж саме, на мій погляд, можна сказати і про правду, про те, за що ти борешся. Для кожної людини правда своя. Що прийнятно для одного, неприпустимо для іншого. І правильної відповіді не знайти. Найблагородніші, суспільно значущі ідеї змішуються. Зникає біле і чорне, бо таких кольорів немає. Правда забарвлена ​​в сірий колір. Відтінок компромісів і поступок. Так будується світ з покон віків. Тільки не всім йде сірий колір. Він абсолютно не гармоніює з принциповістю і почуттям справедливості. Або крась свою ідею нейтральній фарбою, або «тебе стратять на світанку». Зіткнення двох правд неминуче, але перемога завжди дістається угоді з совістю, компромісу.

Деміен і Тедді ступили на повстанський шлях. Об'єднували ірланцев, судили (строго і справедливо), стріляли (в спільного ворога), вставали на захист плечем до плеча. Любов і відданість закінчилися братовбивством. Протиприродним, антилюдським актом.

Цей фільм важко дивитися одразу від початку до кінця. Я, часом, відчувала потребу натиснути на паузу і пройтися по будинку. Зайняти себе на хвилину чомусь і дозволити думкам оформитися в щось певне. Далі, з подвоєним задоволенням, я поверталася до перегляду.

Атмосфера фільму, зіткана з блискучої гри акторів, операторської роботи та чарівної музики справила глибоке враження. Увага не доводилося направляти, воно дихало в такт з дією на екрані. Серце билося в унісон з серцями ірландців, емоції змушували ніздрі роздуватися, кров по венах бігла швидше, гнана адреналіном. Тепер мене переповнює захоплення перед цим твором. Перед роботою людей, які знялися в ньому. Вони не грають, а живуть. Хотілося б кожному, хто брав участь у створенні фільму «Вітер, який гойдає верес», потиснути руку, висловити повагу і сказати: «Спасибі» за їх щирий труд.

Відео з фільму Вітер, що гойдає верес

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? ArymxurRes 7 (1402)
  Що, Де, Як і Коли » Про здоров'я та спорт Як похудати? JimmyB 1 (1679)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (229)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3116)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3795)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА