Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
27-10-2014
volyca
1142
0

Девід Копперфілд


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Девід Копперфілд

Екранізація роману Чарльза Діккенса.
Історія молодої людини, готової подолати найскладніші перешкоди і пережити будь-які проблеми, в ім'я любові здатного піти на самі сміливі і відчайдушні вчинки.

Мова: Українська
Країна виробник:  США, Ірландія
Рік Виробництва:  2000
Режисер:  Пітер Медак
Актори:  Хью Денси, Майкл Річардс, Ейлін Аткінс, Ентоні Ендрюс, Макс Долбі, Саллі Фільд, Едвард Хардвік, Фредді Джонс, Найджел Девенпорт
Звук:  MP3
Розмір:  1.88 Gb
Формат:  704x512 (AVI)
Продовжуваність:  02:59:00
Жанр:  Драма

Будь-якому читачеві, після прочитання твору, я думаю, завжди хочеться візуалізувати героя, зробити так, щоб він з власної уяви перемістився в іншу реальність і ожив там. Таку можливість - «життя героїв твору» в іншій реальності надає нам кіно. Водночас нам ця реальність доступна - досить просто подивитися фільм і ось він твій герой живий і справжній в тій історичній обстановці, яку показує нам автор твору.

David-Copperfield-2000-ukreng-DVDRip-Hurtom-by-qeren.avi.torrent Розмір файла: 19.37 Kb

Проблема в тому, що не всі фільми досить точно відтворюють нам картину часу, втілюють нашого, уявного героя в життя, а вже тим більше передають зміст того або іншого твору. Найчастіше буває, навпаки, режисер бере лише ключові моменти сюжету і робить не фільм за твором, а дає свою інтерпретацію книги. Так сталося, наприклад, з картинами режисера Миру Наїра «Ярмарок марнославства» (2004), де твір Вільяма Теккерея немає взагалі, характери героїв абсолютно інші - підступна кар'єристка Беккі Шарп показана мало не милою і наївною дівчиною, тут нема що говорити про дрібних неточності в передачі розповіді. В цьому випадку, можна сказати про «Ярмарку Тщестлавія» як про окремий фільмі, але не про фільм за твором. З такою ж ситуацією ми зіткнемося, якщо будемо зупинятися на картині Федора Бондарчука «Залюднений острів», в якій режисер спробував екранізувати Братів Стругацьких.

Часто ми стикаємося лише зі спробами екранізації, які жодною мірою не збігаються з нашими уявленнями. Однак, серед таких «спроб» можна знайти і дійсно точну з передачі нюансів твору і характерів, яскраву по зображенню обстановки і контексту подій картину. Таким фільмом можна називати «Девід Копперфілд» за однойменним твором Чарльза Діккенса.

Картина цікава в першу чергу неймовірною точністю відтворення подій, про який автор оповідає в тексті. Ми бачимо тут абсолютно ідентичну послідовність. Це воістину життя Девіда Копперфільда​​, розказане ним самим. Ми бачимо тут всі етапи його життєвого шляху, причому режисер не приховує від нас подробиць і показує навіть найважчі й непримітні моменти з життя Девіда, наприклад, то як хлопчик працював мийником винних пляшок. Цей фрагмент, режисер фільму, я думаю, бере не просто так, тут скоріше присутня натяк - хоча роман не претендує на автобіографічність, деякі події з життя Діккенса все ж присутні в ньому. І якраз цей момент і є взятим з біографії, з тією лише неточність, що сам Діккенс працював на фабриці вакси.

Фільм «Девід Копперфілд» це повне «дослівне» повторення роману. Зміст його можна простежити і по главам твору: «Мене відсилають з рідного дому», «Я розширюю коло знайомих», «Моє« перше півріччя »в школі Селем-хаус», «Бабуся вирішує мою долю» - все це докладно зображено в картині .

Екранізація цього твору приваблює своєю ґрунтовністю, своєю міцною книжкової основою. Саме тому, тут можна говорити і «освітньому ефекті» картини. Подивившись фільм, глядач може отримати достатньо достовірні відомості про твір, його зміст та особливості характерів героїв.

Я думаю, таких фільмів потрібно створювати більше. Адже твори за якими вони зняті по праву вважаються кращими - класикою світової літератури.

Відео з фільму Девід Копперфілд

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Phyllisdup 21 (1680)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (374)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3220)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3904)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7681)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА