Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
28-10-2014
volyca
604
0

Касабланка


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Касабланка

Дія відбувається в Касабланці, перевалочному пункті Другої світової. Головний герой Рік Блейн – американець, колишній борець з фашистами, а нині – власник грального клубу і п'яниця. У місті нишпорить поліція – вбиті німецькі кур'єри, що перевозили цінні папери, що дають дозвіл на виліт з Касабланки. Підозрюється Віктор Ласло, який разом зі своєю дружиною Ільзою намагаються втекти з Касабланки і продовжити антифашистську діяльність, але документи може дістати тільки Рік. Ільза колись була коханою Ріка, а тепер вона змушена благати його про допомогу. Справжнє кохання не вмирає: але все-таки в світі є речі , заради яких можна і поступитися любов'ю.

Мова: Українська
Країна виробник:  США
Рік Виробництва:  1942
Режисер:  Майкл Кертіс / Michael Curtiz
Актори:  Гамфрі Боґарт / Humphrey Bogart, Інґрід Берґмен / Ingrid Bergman, Пол Генрайд / Paul Henreid, Клод Рейнс / Claude Rains, Конрад Вейд / Conrad Veidt, Сідней Ґрінстріт / Sydney Greenstreet, Пітер Лорре / Peter Lorre, С. З. Сакалл / S.Z. Sakall, Меделін Лебу / Madeleine Lebeau, Дулі Вілсон / Dooley Wilson
Звук:  AC3 2
Розмір:  1.52 Gb
Формат:  720 x 528 (AVI)
Продовжуваність:  01:42:37
Жанр:  Драма

«Все приходять до Ріку» - так називалася оригінальна п'єса, яка згодом була адаптована сценаристами для зйомок фільму. Назва була дивовижно точне. Рик тут не назва кафе - основного місця дії в картині, - а головний герой, до якого справді приходять все: безпринципний начальник поліції, бідні біженці, лідер опору. Якими б не були їхні цілі - знайти союзників у правому ділі або подільників в незовсім правом, - всі вони дійсно зустрічаються в одному місці - в ресторані Ріка в місті Касабланка.

Casablanca-1942-Hurtom.torrent Розмір файла: 15.82 Kb

Військово-політичний конфлікт став фоном для драми, яка розгорнулася в житті головного героя. «Касабланка» - фільм про любов поза війною. Любові до жінки, яка йде врозріз з любов'ю до свободи і незалежності. Чи може почуття обов'язку переважити в боротьбі з егоїзмом? Адже Рик егоїстичний як у своїй аполітичності, так і в своїй любові. Він брав від життя все, що можна було взяти, не піддаючи себе ризику, не роблячи гучних заяв. І хоча він відкрито не боровся з режимом, щось все-таки зупиняло його і від того, щоб переступити розділову лінію і встати на сторону ворога. Значить якісь принципи у нього були. І справа не у відсутності сміливості - герой Хамфрі Богарта просто занадто розумний, щоб відкрито заявляти про них. Але все міняється, коли він зустрічає ту, яку вважав головною любов'ю. В цей момент і руйнується вся його так ретельно вивірена тактика життя.

 

 

Про цю любов глядач дізнається постфактум. Автор знайомить нас з героєм, який вже відбувся як бізнесмен. Ми бачимо рівно стільки, щоб зрозуміти - він дотримується однієї лінії - не висовуватися проти режиму, але і не давати зневажати собою. Його всі поважають - саме за цей стрижень. Навіть коли героїня Інгрід Бергман вперше з'являється в кафе, глядач не бачить ніякого зв'язку між нею і Ріком. Поки Ільза Лунд НЕ підсаджується до музиканта Сему, довіреній особі Ріка. Тоді глядач вперше чує заголовну музичну тему кінокартини - пісню As Time Goes By. Це композиція стає лейтмотивом усього фільму. Вона викликає незрозумілу ностальгію за чимось безповоротно втраченим. Час проходить, змінюються міста, любов проходить, але залишається щось більше. І заголовний музичний мотив «чіпляє» слух і нагадує глядачеві про це почуття між героями.

Фільм про війну на тлі любові або про любов на тлі війни - від зміни місць доданків сума не змінюється. Те, що між цим - почуття обов'язку перед собою і перед іншими людьми. Але вибір чогось одного не позбавляє іншого, він лише підкреслює, в чому важливість обох складових.

Перегляд фільму залишив почуття надії на майбутнє. У фінальних титрах звучить Марсельєза - гімн волі, а весь фільм «пронизував» лейтмотив пісні «Поки час йде», і саме музика справила на мене найбільше враження. В голові залишається звучати ця мелодія, трохи сумна, але що викликає приємну ностальгію по чомусь надзвичайно хорошому і вселяє надію, що в майбутньому це хороше ще буде не раз.

Відео з фільму Касабланка

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 47 (1567)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (324)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3183)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3865)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7655)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА