Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
28-10-2014
volyca
1051
0

Гума


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Гума

Герой стрічки – автомобільна шина, яка якимось дивом ожила. Почавши свої безцільні поневіряння, гума раптом виявляє у себе здатність руйнувати все на своєму шляху. Побачивши одного разу гору товаришів, що палають, вона вирішує направити свою агресію на помсту людству...

Мова: Українська
Країна виробник:  Франція, Анґола
Рік Виробництва:  2010
Режисер:  Квентін Дюп'є / Quentin Dupieux
Актори:  Стівен Спінелла / Stephen Spinella, Джек Плотнік / Jack Plotnick, Вінґс Гаузер / Wings Hauser, Роксана Мескіда / Roxane Mesquida, Чарлі Кунц / Charley Koontz, Деніел Кіін / Daniel Quinn та інші
Звук:  AC3 2
Розмір:  1.19 Gb
Формат:  720x400 (AVI)
Продовжуваність:  01:18:59
Жанр:  Кінокомедія

Ожила автомобільна покришка, що виявила в собі не тільки наявність свідомості, а й здатність вбивати силою думки, переміщається по Америці в сторону Голлівуду під пильною увагою глядачів - групи з біноклями, яка спостерігає фільм, як мовиться, онлайн, зсередини ... Ось, власне, сюжет коротенько . І не було б у ньому нічого примітного і цікавого, якби не дивовижна жвавість шини, її справжня натхненність і емоційність. Хоча вона і вбиває майже все те, з чим стикається, не можна не відзначити певних симпатій, які вона викликає своєї, абсолютно дитячою, безпосередністю і наївністю. Досить згадати її щиру радість від усвідомлення власної сили, коли відбувається перше серйозне вбивство - кролика, її своєрідний танець, наповнений невинної і чистої радістю дитини, що грає в охоту, і що убивав живих істот без якої б то не було злості.

Rubber-2010-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent Розмір файла: 12.38 Kb

Відсутність агресивності - мабуть, головна властивість покришки. Незлобивість, самотність і цікавість, її прагнення осягати світ - ось її риси. Вона вбиває не тому, що бажає комусь зла, але виключно тому, що володіє всього декількома уміннями, серед яких переміщення в просторі, спостереження (підглядання) за чим-небудь і, власне, вбивство. Можна припустити, що якби покришка вміла, наприклад, співати, вона б робила і це, причому настільки ж безпричинно.

Гума

 

Гума

 

Безпричинністю взагалі наповнений весь фільм - він починається з констатації безпричинності в кіно і повсякденного життя, і продовжує стверджувати її принципом буття все той час, поки триває. Мабуть, осмислювати фільм глибше просто не має сенсу - якщо сприймати його як стьоб, достатньо буде зазначити, що безпричинність всередині будь-якого кіно цілком може бути доведена до абсолюту, якщо зробити просту спробу загострити на ній свою увагу. Зробити безпричинність причиною подій так, як це робить Дюпьё, значить знищити мниму значимість більшості тих фільмів, які апріорі покладаються серйозними і значущими. Зрештою, він доводить до межі питання, що знищує будь-яку спробу знайти сенс у тому, що подається осмисленим - питання «Чому?».

В цілому, фільм залишає лише позитивні емоції, незважаючи на відвертість «кривавих сцен». Якби було інакше, його не можна було б назвати успішною реалізацією втілення урочистості безпричинності в рамках одного ігрового простору.

Відео з фільму Гума

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 25 (1493)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (309)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3168)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3846)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7645)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА