Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
04-11-2014
volyca
1129
0

Доктор Джекіл та містер Хайд


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Доктор Джекіл та містер Хайд

Молодий адвокат Клер Вітон отримує пропозицію від дуже дивної людини. Успішний вчений Генрі Джекілл просить у Клер, щоб вона допомогла йому сісти у в'язницю, адже як він стверджує він скоїв жахливі речі... Та Клер не хочеться легкої справи і вона починаю вести розлідування...

Мова: Українська
Країна виробник:  Канада
Рік Виробництва:  2008
Режисер:  Паоло Барзмен / Paolo Barzman
Актори:  Дуґрей Скот / Dougray Scott, Кріста Бріджес / Krista Bridges, Том Скерріт / Tom Skerritt, Деннетт Маккей / Danette Mackay, Кес Анвар / Cas Anvar, Елен Девід / Ellen David, Власта Врана / Vlasta Vrana та інші
Звук:  AC3 2
Розмір:  743 Mb
Формат:  660 х 360 (AVI)
Продовжуваність:  01:29:08
Жанр:  Фантастика

Вчені, люди в звичайному житті досить своєрідні, в кіно стають об'єктом пильного інтересу. Ось і доктору Генрі Джекілл доля підготувала шанс увійти в історію. Його наука зробила його одним з найвидатніших монстрів світового кінематографа, поставивши творіння рук його, Хайда, на один щабель з Дракулою і Франкенштейном. Хоча ... Хто винен у цій славі?

Доктор Джекіл та містер Хайд

 

Доктор Джекіл та містер Хайд

 

Dr.-Jekyll-and-Mr.-Hyde-2008-DVDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent Розмір файла: 15.04 Kb

 

Може бути, Роберт Льюїс Стівенсон, який написав одну зі своїх кращих повістей? Тоді, в 1886 році, він, по суті, заклав основу нового жанру - недавно зародилася наукова фантастика на службі у вічних філософських питань про подвійність людської натури. Він вкладає в уста Джекилла те, про що думає не він один. Він дарує своєму героєві можливість зазирнути за саму себе. Саме в пошуках відповідей Джекілл оголює всю сутність людської натури, яку роздирають вічним протиріччям.

Або пальма першості належить кінематографу, який зробив з відомої історії еталон жаху? Німі і звукові, чорно-білі і кольорові ... Рік за роком виходять все нові і нові інтерпретації тих темних подій. Інтерес до Джекілл і Гайду тепер не згасне ніколи, і Рубен Мамулян, можливо, знав про це.

Доктор Джекіл та містер Хайд

 

Доктор Джекіл та містер Хайд

 

Як інакше пояснити успіх його картини - адже це він наполіг на кандидатурі Фредеріка Марча, начебто бачив в його руках майбутній Оскар. І Марч був чудовий. Він став стрижнем картини: він його особи, точніше, осіб ми бачимо світ навколо, відчуваючи себе і Джекіллом, і Хайдом одночасно; його муки стануть терзати наші серця; його Хайд не дасть нам зробити зайвий зітхання. Тонкий блідий джентльмен з м'яким голосом і закоханим серцем і монстр, що має мало спільного з людиною - все це один Марч зумів показати, немов у ньому самому мешкало дві сутності. Він оправляє свій фрак, паморочиться в вальсі, визнається в любові. Потім зміна кадрів, і ось вже Хайд по-звіриному принюхується, ричить і шукає крові в нічному Лондоні. Марч грає з небезпечним знанням, змушуючи забути про нього самого і бачити тільки цих двох істот, які не можуть поділити одне тіло. І якщо забути про всіх жінок, з якими доля зіштовхнула Джекилла і Хайда, залишаються тільки вони вдвох, у яких одне серце на двох.

Відео з фільму Доктор Джекіл та містер Хайд

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 38 (1522)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (314)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3172)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3852)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7649)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА