Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
06-11-2014
volyca
721
0

Виверт - 22


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Виверт - 22

Історія розповідає про пригоди та нещасні випадки Капітана Йосаріана, вигаданого бомбардувальника повітряних сил армії Сполучених Штатів, та інших членів його ескадрону, розміщеного на середземноморському острові Піаноса, під час Другої Світової Війни. Сам фільм не слідує хронологічному розвитку подій, покладених в основу історії, що її нам розповідає режисер. Це швидше серія хаотично-слідуваних спогадів та відтинків сновидінь з точки зору головного героя картини.

Виверт-22 - це шалена течія інтелектуального, значною мірою абсурдного розсипу з піщинок-моментів, близький до страхітливого реалізму.

Мова: Українська
Країна виробник:  США
Рік Виробництва:  1970
Режисер:  Майкл Ніколз (Mike Nichols)
Актори:  Алан Аркін (Alan Arkin), Мартін Белзем (Martin Balsam), Річард Бенджамін (Richard Benjamin), Артур Гарфанкл (Arthur Garfunkel), Джек Ґілфорд (Jeck Ghilford), Бак Генрі (Buck Henry), Боб Ньюгарт (Bob Newhart), Ентоні Перкінс (Anthony Perkins), Пола Прентіс (Paula Prentiss), Мартін Шин (Martin Sheen), Джон Войт (Jon Voight) та Орсон Уелс (Orson Welles)
Звук:  MP3
Розмір:  1.51 Gb
Формат:  704x300 (AVI)
Продовжуваність:  01:56:40
Жанр:  Фантастика

В даному фільмі в гротескної трагікомічність формі представлена сутність американської воєнної політики та внутрішня виворіт життя американської армії в роки Другої Світової, та й напевно сучасних війн.

Антивоєнна, навіть антипатріотична (з точки зору патріотів-фанатиків) сутність фільму як ніколи актуальна.

Викликає подив і захоплення як такий «антиамериканський» фільм зміг з'явитися в США. Мабуть в 70-і роки елементи американської свободи слова і демократії ще в якійсь мірі існували. В даний час поява такого фільму просто неможливо, так як «полковники» і «генерали» окупували не тільки армію, але всі політичні структури влади (Буш-молодший тому приклад).

Життєві перипетії головного героя і його марні спроби вибратися з замкнутого кола (Виверт 22) змушують поперемінно сміятися і співпереживати героям.

Catch-22uaen.1970.DVDRip.torrent Розмір файла: 60.99 Kb

Очима «божевільного» ми бачимо всю жорстокість, безпринципність і антилюдяність військової машини і монополістичних монстрів (Фірма ММ), що наживаються на війнах.

Іноді автор ніби говорить, що цей реальний світ - «божевільний світ». Тому нестандартні вчинки головного героя (прогулянки в голом вигляді, саботаж військових завдань, симуляція хвороби і т. Д.) Глядача (та й героїв фільму) не дивують, вони сприймаються як само собою зрозумілі.

Незважаючи на всі тяготи життя прості воїни намагаються зберегти почуття власної гідності та цінності життя людей (епізод з бомбардуванням міста Феррара).

Прекрасний як сам сценарій в цілому, так і окремі діалоги (наприклад, діалог про запис на прийом до «Майору»), які абсолютно чи не застаріли і застосовні до сучасної дійсності. Сміховинних сцена прощання батьків з «вмираючим солдатом», гротескна сцена напуття генерала (такого собі «Черчилля») на завдання і подальша сцена нагородження.

Гра всього акторського складу вище середнього. Особливо вдалися ролі військового керівництва («Полковник», «Генерал», «Майор») в яких можна побачити прототипи і сьогоднішніх політичних лідерів світу та Росії різного калібру.

Перегляд даного фільму формує стійкий негатив до армії, насильства, воєн, а також змушує замислитися над політикою ведучий країн світу та їх діями, в яких людина є простим гвинтиком бездушної тоталітарної машини.

Відео з фільму Виверт - 22

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 10 (1439)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (289)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3153)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3832)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7630)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА