Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
10-11-2014
volyca
615
0

Патріотична комедія


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
У ветхому будиночку, але в самому центрі великого міста живе російський інтелігент чеховського штибу Ільїн. Живе собі тихо-мирно і до пори до часу не знає, що в старій шафі знаходиться вхід в таємниче підземелля та магічну кімнату, з якої можна запросто потрапити в будь-яку столицю світу.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/1415622650_patriot-comedy.jpg">
Патріотична комедія

У ветхому будиночку, але в самому центрі великого міста живе російський інтелігент чеховського штибу Ільїн. Живе собі тихо-мирно і до пори до часу не знає, що в старій шафі знаходиться вхід в таємниче підземелля та магічну кімнату, з якої можна запросто потрапити в будь-яку столицю світу.

Мова: Українська
Країна виробник:  Росія
Рік Виробництва:  1992
Режисер:  Володимир Хотиненко
Актори:  Лариса Гузеєва, Сергій Маковецький, Віталій Царегородцев, Сергій Виноградов, Леонід Окуньов, Олена Шамраєва
Звук:  AC3 2
Розмір:  2.3 Gb
Формат:  640 х 480 (AVI)
Продовжуваність:  01:42:59
Жанр:  Кінокомедія

Коли пишеш про цей фільм, відчуваєш себе таким собі смаковим меншістю .. Імхо- один з кращих фільмів Хотиненко, притому, що все у нього після «Мусульманина» - це вже не кіно. З іншого боку, саме тоді й зійшла зірка державної слави і популярності.

Patriotychna-komediya-Patryotycheskaya-komedyya-1992-INTER-satrip-hurtom.avi.torrent Розмір файла: 12.1 Kb

Дивно, але режисерська доля Хотиненко химерним чином повторює долю Михалкова. Т. е. Начебто і пояснити: учень, вплив метра, а коли метр став близький до влади, мабуть допомагало продовжувати знімати тоді, коли інші вже не знімали.

Враховуючи пронизливість і чесність цього фільму, «Дзеркала для героя», «Макарова», хочеться вірити, що реальний Х. саме тут. І перед вищим судом все після 95-го року - брехня і фальш.

Патріотична комедія

 

Патріотична комедія

 

Взагалі все це пахне якоюсь мефістофельщіной. Навряд чи були сірка і підпис під контрактом кров'ю. Але як то аж надто показово. Були два нормальних режисера, доторкнулися до влади, і спеклись ... Притому, що в радянський час, яке здавалося б і було тоталітарним, можна було залишатися іноді порядною людиною. Художником. Можливо тоталітаризм був на вильоті, старенький Брежнєв (до речі, дивно: зараз набрав це прізвище і підкреслило червоним, і Черномирдін наприклад теж, а ось Путін - ні ...).

Перечитую Шаламова (теж підкреслило !!!) і думаю, що після Чехова, Булгакова і Горького рівним йому по таланту можна поставити хіба що Платонова, а адже помер в безвісності в божевільні, при цьому сойуз пейсателя нескінченного розміру ...

А їсти хочеться, і життя одна.

Про фільм. Фільм в руслі російської культури: тут і Чехов, і Гончаров, всі ці російські питання про сенс життя. Вічно, поки живі люди, які читають Толстого без словника ..

Відео з фільму Патріотична комедія

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Як діяти проти беркуту Lazryzooft 4 (25556)
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Phyllisdup 49 (1578)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (332)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3189)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3872)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА