Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
18-11-2014
volyca
490
0

Доля государя


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Доля государя

У основу фільму ліг сюжет п'єси знаменитого драматурга Ільяса Ефендієва «Правитель і його дочка». Карабахський правитель кінця XVIII — початку XIX століття Ібрагим хан, щоб об'єднати своє ослаблене економічно від воєн і страждаюче від феодальної роз'єднаності володіння і захистити його від експансії з боку Ірану, приймає мудре, самовіддане і трагічне рішення. Воно ще раз доводить, що, на жаль, «не всі можуть королі» і що доля будь-якого правителя - заручниця країни, якою даний правитель володіє. Ібрагим хан, щоб зберегти незалежність Карабаху для майбутніх поколінь, погоджується на пропозицію правителя Ірану Фаталі шаху врегулювати питання династичним браком. І видає за нього заміж свою дочку, Агабейім ага. Та, будучи закоханою в Садай бека, карабахського візиря, проте розуміє, що і вона не вольна в своєму виборі і повинна принести своє щастя в жертву Батьківщині, її майбутньому. І підкоряється волі батька і голосу патріотизму.

Мова: Українська
Країна виробник:  Азербайджан
Рік Виробництва:  2008
Режисер:  Раміз Фаталієв, Дільшат Фатхулін
Актори:  Фахраддін (Фархад) Манафов, Мехрібан Зеки, Олександр Галібін, Евклід Кюрдзідіс, Ілля Шакунов, Данило Співаковський, Кязім Абдуллаєв, Відаді Алієв, Рафік Алієв, Гюнеш Алієва, Юрій Балієв, Шахмар Гаріблі, Відаді Гасанов, Лейлі Гусейнлі, Манаф Дадашев, Алі Джафаров, Раміль Зейналов, Мухтар Ібадов, Санубар Іськандерлі, Сайдо Курбанов, Парвіз Мамедрзаєв, Фуад Османов, Мамед Сафа (Сяфа), Олександр Шаровський, Айсу Ефендієва, Кямран Юніс
Звук:  AC3 2
Розмір:  1.38 Gb
Формат:  704x368 (AVI)
Продовжуваність:  01:54:50
Жанр:  Історичний

Карабахський правитель кінця XVIII - початку XIX століття Ібрагім хан, щоб об'єднати своє ослаблене економічно від воєн і страждає від феодальної роз'єднаності володіння і захистити його від експансії з боку Ірану, приймає мудре, самовіддане і трагічне рішення. Воно ще раз доводить, що, на жаль, «не все можуть королі» і що доля будь-якого правителя - заручниця країни, якій даний правитель володіє.

Dolya-gosudarya_Hokmdarin-taleyi-2008_TVRip_ukr.avi.torrent Розмір файла: 14.28 Kb

Ібрагім хан, щоб зберегти незалежність Карабаху для майбутніх поколінь, погоджується на пропозицію правителя Ірану Фаталі шаха врегулювати питання династичним шлюбом. І видає за нього заміж свою дочку, Агабейім ага. Та, будучи закоханою в саду бека, карабахського візира, проте розуміє, що і вона не вільна у своєму виборі і повинна принести своє щастя в жертву Вітчизні, її майбутньому. І підкоряється волі батька і голосу патріотизму.

Відео з фільму Доля государя

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Як діяти проти беркуту Caseyvow 10 (25572)
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Phyllisdup 49 (1585)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (337)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3194)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3878)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА