Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
18-11-2014
volyca
646
0

Початок


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Початок

Виконавчий директор невеликої фірми заправляє конторою, співробітники якої уміють занурюватися у сни людей, щоб імплантувати в них нову інформацію або, навпаки, видаляти зайву. Тиху наукову роботу порушує замовлення, від якого не можна відмовитися - імплантувати в мозок успішного бізнесмена «правильні» ідеї, які сподобаються його конкурентам.

Мова: Українська
Країна виробник:  США, Великобританія
Рік Виробництва:  2010
Режисер:  Крiстофер Нолан
Актори:  еонардо ДіКапріо, Джозеф Ґордон-Левіт, Еллен Пейдж, Том Гарді, Кен Ватанабе, Діліп Рао, Кілліан Мерфі, Том Беренджер, Маріон Котіяр, Піт Постлетуейт, Майкл Кейн, Лукас Хаас, Тай-Лі Лі, Клер Ґір, Магнус Нолан
Звук:  AC3 5.1
Розмір:  3 Gb
Формат:  1024x426 (AVI)
Продовжуваність:  02:28:07
Жанр:  Трілер

Технік (або як його назвати?) Може створювати інтер'єр де сплітаються підсвідомості людей, і один з них-жертва, видає мимоволі затаєні таємниці. В загальнолюдському сенсі над свідомістю людини є хтось, хто диктує йому, підставляючи замість реальності вже готові моделі, і частиною цього «поданого» на блюдечку світу є фобії, страхи, таємниці і просто принципи життя людини.

Inception-2010-BDRip-AVC-Ukr-Eng-Hurtom.torrent Розмір файла: 15.51 Kb

Філіп Дік, фантаст і пророк 20 століття, писав: «Розум говорить не з нами, але за допомогою нас. Його розповідь тече крізь нас, і його горе насичується нас ірраціональним. Як стверджував Платон, Світова Душа пронизана ірраціональним «(" Валіс »). Кобб як сторонній розум маніпулює сприйняттям чужих людей, спрощуючи їх таємниці до рівня документа, листка з інформацією.

При цьому існує зворотний зв'язок: його не залишає думка, що який то розум наповнює його самого тим, чого він не чекав, не хотів і що на його думку, йому чуже. Або він отруює мимоволі сам себе.

Тут і секрет: що ж його не влаштовувало в інших реальностях? Улюблена жінка поруч, діти, час не обмежений, можливості теж. Яка різниця, в якій реальності бути близькими один одному?

 

 

Фільм цей-НЕ сімейна драма. Але згадуючи новий фільм Нолана «Інтерстеллар», величезне значення-батьківська (батьківська) любов. Може, передавши навички дружині, Кобб втрачав увагу дітей та до дітей, які не брали участі в його подорожах? Може, Кобба мучила звичайна рефлексія: любов до Мовляв була їм не визнана, почуття що вона впроваджена роз'їдало його, викликаючи спрагу свого сильнішого почуття (як йому здавалося), більш сильної віри один в одного.

Якщо в чужій свідомості можна ставити мету, діставати результат, то як нестерпно почуватися водимо, жертвою, у кому чиї то цілі невідомі, неведом той хто тебе наповнює, і ніколи не знайти реальність, де ти міг би це з'ясувати ...

Може, і не треба шукати цю реальність, адже Кобб не ставив вчених і теологічних завдань? Він хотів лише побачити обличчя дітей, жити з ними і з дружиною, позбутися почуття провини ...

Драма перед глядачем фільму нарозхрист. Сценарні ходи чудові. А подолання провини, сумнівів, шлях до віри і любові -це вже справа самого героя ДіКапріо, а може, і кожного глядача, хто співпереживав, не тільки милуючись оригінальністю фільму.

Відео з фільму Початок

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 38 (1522)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (314)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3172)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3852)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7649)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА