Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
21-11-2014
volyca
734
0

Страсті Христові


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Страсті Христові

Спроба детально відтворити останнюі 24 години земного життя Ісуса Христа. Дія починається в саду Гефсиманському, куди Ісус прийшов помолитися після таємної вечері. Ісус чинить опір спокусам, яким піддає його сатана. Зраджений Іудою Іськаріотом, Ісус арештований. Його приводять назад до Єрусалиму, де керівники фарисеїв звинувачують його в богохульстві, і суд над ним завершується смертельним вироком.
Ісуса приводять до прокуратора Іудеї Пилата, який вислуховує звинувачення, висунуті фарисеями. Зрозумівши, що мова йде про політичний конфлікт, Пилат передає справу цареві Іроду. Ірод посилає Ісуса назад до Пилата, і той пропонує натовпу зробити вибір між Ісусом і розбійником Варравою. Натовп вибирає: свободу - Варраві і смерть Ісусові. Ісуса передають римським солдатам і піддають биттю. Спотвореного до невпізнання його знову приводять до Пилата, який показує його натовпу, немов кажучи: «Хіба цього недостатньо?» Натовпу недостатньо. Пилат умиває руки і наказує зробити так, як бажає натовп. Ісусові дають хрест і наказують пронести його по вулицях Єрусалиму до самої Голгофи. На Голгофі Ісуса розпинають, і він проходить через останню спокусу: страх, що Отець його покинув . Він долає цей страх, дивиться на свою матір Марію і вимовляє слова, які може зрозуміти до кінця тільки вона: «Відбулося».

Мова: Українська
Країна виробник:  США
Рік Виробництва:  2004
Режисер:  Мел Гібсон
Актори:  Джеймс Кав’єзел (James Caviezel), Майя Моргенштерн (Maia Morgenstern), Крісто Живков (Christo Jivkov), Франческо Де Віто (Francesco De Vito), Моніка Белуччі (Monica Bellucci), Тоні Бертореллі (Toni Bertorelli)
Звук:  AC3
Розмір:  1.56 Gb
Формат:  672 х 304 (AVI)
Продовжуваність:  2:01:21
Жанр:  Драма

Якщо говорити чисто про цей фільм, то це найбільш точне відображення тих страждань, яких зазнав Ісус Христос !!!

Він Помер за наші гріхи - це відповідь для когось, хто в коментарях написав: «Навіщо така жертва?»

Strasti-Hrystovi.avi.torrent Розмір файла: 15.99 Kb

А Бог наділив Його на страждання, для того, щоб врятувати нас, бо жодна людина не може врятуватися своєю праведністю. Тому як ягнят приносили євреї в жертву, але цього було недостатньо, так і Христос був принесений за нас в жертву, як досконалий !!! І через Нього ми можемо прийняти порятунок.

 

 

Фільм сильний, але важко дивитися на всі ці страждання і розуміти, що на місці Христа повинні були бути ми і страждати в пеклі. Через це мені не хочеться дивитися вдруге, але раз в житті подивитися точно треба, щоб розуміти яку жертву за нас Бог приніс (А Ісус страждав на багато більше, ніж навіть показано у фільмі, а про те, що в концтаборах страждали поболее ... може бути, але у них не було вибору, а у Христа був ... - в цьому то і різниця, що Він помер навіть за тих, хто Його проклинав ...)

Відео з фільму Страсті Христові

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? MelvinLof 30 (1502)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (310)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3169)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3848)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7646)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА