Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
23-01-2015
volyca
594
0

Камо грядеши?


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/1422021870_quo-wadis_1_550.jpg">
Камо грядеши?

Часи римського імператора Нерона, 63-66 рр. н.е. Саме в цей час з'являються перші історичні свідчення поширення християнства, пов'язані з перебуванням у Римі й мученицькою смертю апостолів Петра й Павла. На троні Нерон - убивця, комедіант, палій. Перших християн, обвинувачених у підпалі Рима у 64 г. н.е., розпинають на хрестах, обливають палаючою смолою, кидають у клітки до диких тварин, перетворюють на "живі смолоскипи"...

Мова: Українська
Країна виробник:  Польща (), США ()
Рік Виробництва:  2001
Режисер:  Єжи Кавалерович (Jerzy Kawalerowicz)
Актори:  Павло Делонг (Marcus Vinicius), Магдалена Мельцаж (Lygia), Богуслав Лінда (Petronius), Міхал Байор (Nero), Єжи Треля (Chilo Chilonides), Франчішек Пєчка (Apostle Peter), Кшиштоф Майхжак (Tigellinus), Рафал Кубацкій (Ursus), Анджей Томецкій (Glaucus), Єжи Новак (Krispus), Збігнєв Валерія (Paul of Tarsus), Агнешка Вагнер (Poppaea)
Звук:  AC3 2
Розмір:  2.37 Gb
Формат:  704x400 (AVI)
Продовжуваність:  02:14:02
Жанр:  Драма

У кожному творі Сенкевича сюжетом управляє любовна історія, яка є лише тлом для розкриття глобальних соціальних і духовних проблем. Він сліпуче прекрасний, вона ангелоподібних - так можна описати будь-яку пару з його романів.

Quo-Vadis.2001.Ukr-Pol.DVDRip.Hurtom.avi.torrent Розмір файла: 12.25 Kb

Хтось звинувачує Магдалену Мельцаж і Павела Делонга в бляклої акторській грі, і абсолютно марно: актори лише виконують свою функцію, і більшого від них не потрібно. Та й не є Вініцій і Лігія Калліна головними героями. Кращу Петроній у виконанні Богуслава Лінди - це головне достоїнство фільму. Трагізм і пишність цього персонажа в тому, що він в будь-якому середовищі буде чужим: занадто шляхетний для свити Нерона, занадто поет для християн. І тут Кавалерович чудово непохитний у наполегливому бажанні слідувати першоджерела.

Якщо в цілому, ми бачимо щиру і чесну спробу поляків підступитися до одного з головних творів своєї - та що там! - Світової літератури. Ці щирість і любов, які відчуваються в кожній сцені, і слідування традиціям польського історичного кінематографа з лишком окупають всі недоліки і дозволяють вважати фільм вдалою екранізацією великого роману.

Відео з фільму Камо грядеши?

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Phyllisdup 21 (1680)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (374)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3220)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3904)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7681)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА