Фільми

"Скачати фільми на українській мові, український переклад"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
27-01-2013
admin
7155
0

Фільм Радянська історія


 • Не нравится
 • +13
 • Нравится
" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2010-12/thumbs/1293142298_soviet-story-poster-1.jpg">
Фільм Радянська історія

Дуже корисний, насичений багатьма, до нині невідомими фактами та шокуючою правдою фільм 2008 року, качайте, не пошкодуєте, бо в цьому фільмі є унікальні кадри співпраці совітської влади та НКВД з гітлерівським SS i Гестапо, особливо цікавими, з історичної точки зору, є кадри, які показують не лише моменти тісної співпраці, але й вишколи "нашими" НКВД-истами їхніх СС-івців щодо будівництва і використання концентраційних таборів смерті, тобто йдеться про те, що нацизм є всього лише "дитиною" російського комунізму.

Мова: Українська
Країна виробник:  Латвія
Режисер:  Edvins Snore
Актори:  Норман Давієв, Михайло Горбачов, Віктор Суворов, Володимир Буковський, Володимир Сергійчук, Войцех Рожковський
Звук:  MP3
Розмір:  900mb
Формат:  720 х 576 (AVI)
Продовжуваність:  01:25:49

Ти вважаєш, що нацисти це бандерівці, що ті хто боролись за незалежність кати? - тоді заглянь правді у вічі і дізнайся про справжніх нацистів з червоними зірками.

Головну увагу приділено Голодоморові в Україні, подіям у Катині, співпраці сталінського і нацистського режимів, масовим депортаціям у Радянському Союзі та медичним експериментам, які проводились у ГУЛАГу. Про це розповідають унікальні архівні кадри. 

“The Soviet Story” («Радянська історія») - латвійський документальний фільм про злочини тоталітарного радянського режиму, в якому зокрема розповідається і про Голодомор в Україні. “The Soviet Story” («Радянська історія») - латвійський документальний фільм про злочини тоталітарного радянського режиму, в якому розповідається про Голодомор в Україні


«Щоб не було подвійної моралі»: Латвійські кінодокументалісти зняли фільм “The Soviet Story” («Радянська історія»), в якому розповідається про злочини тоталітарного радянського режиму. Фільм орієнтований на західного глядача і його прем’єра відбудеться 9 квітня в Брюсселі у Європарламенті. Головні моменти стрічки пов’язані з розповіддю про штучно створений Голодомор в Україні 1932–33 років та про вбивство польських офіцерів у Катині.Автор сценарію «Радянської історії» політолог Едвін Шноре і продюсер Крістапс Валднієкс із латвійського творчого об’єднання «Labvakar» говорять, що до створення 85-хвилинного фільму їх підштовхнула демонстрація документальної стрічки «Нацизм по-прибалтійськи», який зняла московська компанія «Третій Рим». Латвійська влада охарактеризувала цей фільм як спрямовану проти Латвії пропаганду.

Кошти на створення «Радянської історії» надала група депутатів Європарламенту «Союз за Європу націй». За словами обраних від Латвії євродепутатів Інеси Вайдере та Ґіртса Валдіса Крістовскіса, мета стрічки – допомогти західним європейцям у роз’ясненні історичної правди.

«Автор цього фільму збирав матеріали упродовж десяти років. Головна ідея фільму полягає в тому, щоб усі європейці засудили злочини, вчинені і нацистським, і комуністичним режимами. Щоб не було подвійної моралі – одних називаємо злочинцями, а інших – переможцями, не пов’язаними зі злочинами», – розповів Радіо Свобода продюсер фільму Крістапс Валднієкс.

Фільм Радянська історія

 

Фільм Радянська історія

 

Фільм Радянська історія

 

Фільм Радянська історія

 

Відео з фільму Фільм Радянська історія

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (273)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3141)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3819)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7617)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6748)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА