Logic board

Войти
 1. ВКонтакте
 2. Facebook
 1. Розділи форуму » Профиль: Дуліб Дат » Все сообщения
Новые публикации Приховати панель зправаПоказати панель зправа

Все сообщения: Дуліб Дат

Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Історія України » Чи знаємо ми історію України?
сообщение № 1 отправлено 13:41, 25.07.2015

Таємниці історії України


В. О. Дем’янов, «ДЦ "Рівне-Суренж», 21 Липня, 2015 року

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Для радянського викладу української історії традиційно використовувались так звані давньоруські літописи, які були скомпільовані у московському царстві у 15-16 століттях з метою обґрунтування спланованої Москвою агресії на землі Литви та Волині-України ( див. статтю «Війна проти слов’янського світогляду у 6 ст. до н.е. – 19 ст.н.е.» - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/131 та карту Волині-України - http://rivne-surenzh.com.ua/images/additional/66156_original.jpg ).

Боротьба проти Литви та України набула свого особливого значення після таємних домовленостей, на початках 16 ст.н.е., між елітами східних та західних яхів (московітів та ляхів, підтриманих західними орденськими структурами) про переділ ними православних земель від Балтики до Чорного моря (див. статтю «Битва під Оршею 1514 року» на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical ).

Все завершилось через три століття на користь Московського царства, у якому влада перейшла до сім’ї Романових. Цар Петром І, у 1713 – 1721 роках, привласнивши назву слов’янської держави Рось, перейменував далеке північне царство у Російську імперію...

ПРОДОВЖЕННЯ МАТЕРІАЛУ ЧИТАЙТЕ НА - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/132


Слов'янська археологія межі ер - середини 1 тис.н.е.
[img=center]http://www.ukrcenter.com/!FilesRepository/Forum/Uploaded_4/4-ARCHEO.
jpg[/img]

Слов'янська археологія 7 ст.н.е.
[img=center]http://www.ukrcenter.com/!FilesRepository/Forum/Uploaded_4/Slavyansk
aya_arheolohyya_7_v..jpg[/img]

Слов’янський світ та його оточення у кінці 9 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 17 ст.н.е.


Інші карти дивись на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные

Могили волхвів на Волині.
Пам'ять про тих хто будував Україну...

Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные

Війна проти слов’янського світогляду у 6 ст. до н.е. – 19 ст.н.е.

«ДЦ "Рівне-Суренж»

Слов’янізація значної частини Європи стала визначним явищем у історії людства. Розгортання такої – результат діяльності системи просвітлення, яка несла людям знання світобудови, готувала їх до духовного зростання та самовдосконалення.

Відання основ світобудови допомагало предкам берегти світлу людську душу від рабскості перед хижим антисвітом, який оманою, брехнею, підступом, та підкинутою землянам облудливою окультністю, обкрадав та нищив її.

Від часів появи на Землі людства, просвітленням займалась створена духовними Отцями арійська, рахмано-волхвівська система духовного навчання. Така система, очолювана Першою Троянню, утримувала духовний контакт з керівною та творящою силою Всесвіту, власне Творцем та Світлим Ірієм, та допомагала людству зростати духовно.

Контакт зі Світлим Ірієм та Творцем, який здійснювали Старотці-Рахмани (арії), являвся єдиним способом донесення вищої волі світлих сил до людства, до народів та громад усіх країв та поселень. І ця воля завжди була єдиновірним дороговказом людству в намаганні жити у гармонії з волею Творця.

Поширення знань світобудови, розуміння ролі рахмано-волхвівської системи, її Першої Трояні, ієрархії Світлого Ірію, ролі Творця, як єдиного джерела життя у Всесвіті – ось ті знання які отримував кожний, хто шукав осмисленості свого земного буття...


Продовження статті на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/131


Карти до статті:

Слов’янський світ та його оточення у 6 ст. до н.е.


Слов’янський світ та його оточення у 5-4 ст. до н.е.


Слов’янський світ та його оточення у 2 ст. до н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 1 ст. н.е.


Слов’янський світ та його оточення у кінці 5 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у кінці 7 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у кінці 8 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у кінці 9 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 10 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення на межі 10-11 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у 2 половині 13 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 14 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 17 ст.н.е.


Слов’янський світ та його оточення у середині 18-19 ст.н.е.
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Історія України » Таємниці битви під Оршею 1514 року
сообщение № 4 отправлено 11:44, 02.10.2014

Битва під Оршею 1514 року

ДЦ "РІвне-Суренж"


У сучасній науці правдиве відтворення значимих історичних подій слов’янської та української історії, на базі наявних матеріалів, фактично неможливе.

Бо більшість таких матеріалів знищена, або являється підробками-компілятами 17-20 століть зацікавлених у неправдивому викладенні слов’янської та української історії ідеологів.

Такими зацікавленими ідеологами наполегливо приховується головна мета ворожих до слов’янства планів - захоплення простору Прави (істинного православ’я), викорінення основ давньої віри на землях предків.

У 14-16 столітті простір Прави підтримувався рахманами і волхвами на землях союзу Росі-України та Великого князівства Литовського. Захопити цей простір бажали як давні зовнішні вороги, так і внутрішня слов’янська п’ята колонна, так звані яхи.

Яхи - давні переселенці з Прикаспію, які у кінці 1 тис. до н.е. разом з сарматами потрапили на слов’янські землі, і, попри усі намагання рахманів та волхвів, не змогли стати частиною просвітлених слов’янських народів.

На початку 16 ст.н.е. потомки яхів складали вже значну частину елітарних верхівок царства Московського і королівства Польського.

Між елітами географічно різних груп яхів на початку 16 ст.н.е. існували таємні домовленості по перекроюванню карти Європи шляхом взаємного поділу Литви та Росі-України. Узгодженою межею зазіхань зі сходу і заходу яхи вважали Березину та Дніпро.

Першим кроком до здійснення задуманного ними мали стали походи московського війська на Литву у 1512 році. Після осади і взяття Смоленська у 1514 році, рух московитів на захід мав дійти аж до Березини.

Проте, гучна поразка під Оршею тимчасово зупинила експансію Москви.

Але що ж сталось під Оршею?

Відомі описи битви під Оршею, які базуються на односторонніх та сумнівних джерелах, переконують нас в існуванні на полі битви військ польсько-литовської коаліції, які нібито і отримали перемогу. Вони зумисне нівелюють роль українських вояків у битві під Оршею та зводять українську участь у ній лишень до керівництва військом волинським князем Костянтином Острозьким.

Проте, чи було це так? Чи дійсно Польща того часу була надійним союзником Литви?

Дослідження показують, що єдиним союзником Литви того періоду була єдиновірна Литві Рось-Україна. Українські духівники, рахмани та волхви, військо і люд, були готові боротись і вмирати за свободу духовних побратів з Литовського князівства.

Тому постають питання:

- чи були у битві разом з князем Костянтином Острозьким його вірні побратими та військо з Росі-України?

- чому Костянтин Острозький погодився очолювати союзне військо, коли поряд був Великий князь литовський?

....

Продовження читайте на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные

Літописна історія слов’ян – пошуки втраченої правди


В. О. Дем’янов, «ДЦ "Рівне-Суренж"»

Виклад давньої історії слов'ян нині базуються виключно на тих письмових свідченнях, які внаслідок історичних колізій, стали єдино доступними для вивчення. Шанувальники цих письмових свідчень переконують нас у тому, що дані документи начебто надійні джерела історичних відомостей, яким потрібно беззаперечно довіряти.

Але, чи так це?

До таких відкритих для дослідження документів належать так звані давньоруські літописи, які своїми розповідями торкаються давньослов'янських часів (до 10 ст.н.е.), періоду Київської Русі (10-11 ст.н.е.), часів феодальної роздробленості (11-13 ст.н.е.) та періоду, так званої, Галицько-Волинської держави (13-14 ст.н.е.).

Ці давньоруські літописи мають загальноприйняті назви, а саме: «Повість врем’яних літ», «Літопис Київський», «Літопис Галицько-Волинський». У час свого укладення вони були об’єднані в літописне зведення, або список, під умовною назвою «Літопису руського».

Неупереджений аналіз давньоруських літописів виконаний ще у 20 столітті дав зрозуміти головне - дані твори є досить віддаленими від часу літописних подій, бо вони написані не раніше 15-16 ст.н.е. Дослідники літописів побачили у них присутність різних джерел, сліди значного редагування таких, ознаки вилучень (втрати логіки викладу).

При цьому початковий текст літописних списків (власне «Повісті врем’яних літ») нібито належить відомим у давнину літописцям - Нестору та Сильвестру (11- поч.12 ст.н.е.). Для наступних по періодам текстів автори у літописах не вказані.

Але, чи дійсно перед нами те, що писали Нестор та Сильвестр? Та і хто автори наступних по черзі матеріалів?

До того ж, послідовність літописання у списках переривається значними інформаційними пробілами (такі складають роки й десятиліття), які можна трактувати як умисні вилучення.

Стиль викладу літописів є досить неоднорідний: від короткого сухого фактажу, до широких та емоційних описів подій державного, ідеологічного та релігійного спрямування. Відсутність певної ритміки викладу вказує на присутність пізніших умисних вставок.

Більшість широких викладів складені з явним пізнішим знанням наслідків описаних подій, що вказує на час їхнього походження (15-16 століття). До того ж вчинки деяких літописних героїв не послідовні і алогічні, що вказує на приховування частини компрометуючих їх фактів.

Досить дивними виглядають окремі повідомлення стосовно ключових історичних подій і пов'язаних з ними осіб. Спонтанні та авторитарні реакції цих осіб часто не відповідають історичній логіці подій і не зрозумілі з точки зору суспільної доцільності.

Відчутно і те, що у літописному викладі є продумані вилучення значних пластів інформації стосовно стародавніх слов'янських народів, державного будівництва у них (мова йде про так звані часи Троянові, часи бусові, Дулібський Союз-державу 1-9 ст.н.е. - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/127 ).

До того ж, в усіх давньоруських літописах домінує історія виключно Рюриковичів. Навмисно принижуються інші слов'янські керівники, серед яких волхви, Старотці-рахмани (старці). Слов'янські народи зображуються темними і недалекими. В оповідях вони «примітивні» племена, що не знають державності і яких Рюриковичі «ощасливили» своєю владою.

Але при усіх намаганнях літописців до возвеличення Рюриковичів, складається враження, що їхня влада займає територіально дуже обмежений простір. Цей простір літописці хочуть значно перебільшити (міняючи географію сімейних володінь, дописуючи чужі володіння).

Правками і доповненнями нав’язується думка про першородність та могутність влади Рюриковичів (на східних теренах від річки Вісли). Жорстока боротьба з волхвами і Старотцями, як носіями іншого типу державності (істинно слов’янського, дулібо-роського), яких переслідували і нищили, прямий тому доказ.

Схоже саме ця древня слов’янська, дулібо-роська державність, як об’єкт рюриковицьких посягань, за задумом літописців 15-16 століть, мала назавжди зникнути з історії слов’янства.

Так на що ж вказує викладений аналіз?

....

Продовження статті на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/130

Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Історія України » Слов`янська єдність – минуле і майбутнє
сообщение № 6 отправлено 13:49, 07.12.2013

Слов`янська єдність – минуле і майбутнє


В. О. Дем’янов, ДЦ "Рівне-Суренж"

Згадуючи слов’янську єдність варто замислитись над значенням самого цього поняття, над тим, як розуміли його наші предки. У 1 тис. н.е. поняття єдність у слов’ян асоціювалось з духовним єднанням, з братством по духу просвітлених Старотцями людей.

Для предків така єдність була непорушною, пов’язанною з визначальними символами слов’янського світу: з Троянню, рахманами і волхвами, священним містом Суренжом-Артою, державою Дулібією Рось, загальнослов’янським, дулібським союзом народів.

Слов’янам було відомо, їх прабатьківщина має стосунок до древнього сакрального центру у Європі, який тисячоліттями раніше носив назву Арта. На початку 1 тис. до н.е. цей духовний центр зазнав тиску з боку ворогів Прави та з часом був захоплений ними.

Наруга над Артою – це головна причина заклику найвищих рахманів Арти до азійських слов’ян та їх Старотців про допомогу Волині. Зусиллями побратимів, що прийшли з Азії у Європу у 2-1 ст. до н.е., давній центр був відвойований у ворогів та відновив свою діяльність ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/105 ).

На початку нової ери цей відроджений у силі духовний центр постав під назвою Суренж (Соуренж). Його силами було розгорнуто духовне просвітництво, що повертало навколишнім народам втрачені знання закону Прави (закону Творця).

З 1-2 ст. до н.е. рахманами Волині було ініційоване будівництво оборонної системи навколо Суренжа - кола військових територій та спеціальних міст (так званої Роксолані-Росколані). Головною метою стало створення надійного захисту для Суренжа, усіх духовних святинь регіону, пантеонів зі священними раритетами слов’ян.

У 3-4 ст.н.е. розгорнулось будівництво розгалуженої європейської рахмано-волхвівської системи за участю переселенців з Азії (різних періодів). Нові центри мали з’явитись на Розточчі, на ріках Дністер, Південний Буг, Волхов, на о.Руяні (Балтика), у Криму та інших місцях ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/124 ).

У 5-8 ст.н.е. стараннями таких центрів активізувується навернення європейських народів до давнього світогляду (Прави), до віри у Творця. Кількість тих, хто осягнув Праву та став слов’янином, швидко росла ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/125 ).

До 8 ст.н.е. правила Прави знову стають життєво необхідними для більшості населення центрально-східної Європи. Світогляд по Праві дозволив відновити духовне життя європейців, повернути їм істинне вселенське світорозуміння ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/126 ).

Налагоджений контакт зі Світлим Ірієм, спілкування з ірійно-високими душами предків (Славою, Проянем-Перуном, Даждбатом та іншими) стали важливим механізмом духовного відродження народів Європи, сприяли відновленню гармонійного суспільного укладу у центрі Європи.

Старотців, волхвів-укрів, волхвів (духовно обраних), що здійснювали найвищий контакт, вважали тими, хто служить суспільним інтересам, служить Світлому Ірію. Їм створювали належні умови, берегли, ставили за приклад.

У відповідь духовні Отці наполегливо працювали над осягненням законів Творця, допомагали у духовному зростанні тим, хто прагнув жити у Праві, відати Праву, славити Праву, наставляли тих, хто прагнув удосконалення світлої душі та хотів ірійного зростання.

Для духовних Отців нерозуміння Прави (відкидання життя по Праві, небажання відання Прави, відхід від славлення Прави) - означало відмову від слов’янського братерства, заперечення духовної єдності зі Світлим Ірієм, добровільне неприйняття благодаті Творця.

Отці знали: занедбання духовної чистоти, поява егоїстичних намірів, зростання антропоцентризму, зміна духовних орієнтирів, прийняття спокус - шлях заперечення слов’янського світогляду.

Як результат – швидке забруднення тонкого тіла, наростаюча неспроможність душі протистояти темним силам, падіння духовних рівнів. Вирішальним етапом у цьому процесі ставав перехід до чорноголовості і бездушності, перетворення таких осіб на безвольних та бездумних рабів хижого антисвіту ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/128 ).

Для протидії можливим загрозам з боку антисвіту, Старотцям важливо було удосконалювати рахмано-волхвівську систему, тримати на контролі найвразливіші ділянки духовної роботи, берегти слов’янський простір від ворожих підступів ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/100 ).

Загроза, як і тисячоліття тому, виходила від ідеологічних центрів, що осіли тепер на землях Візантії, Хазарії, франко-германців, вікінгів-норманів. Використовуючи міжнародну торгівлю, як засіб, вони прагнули гальмувати усі просвітницькі зусилля Суренжської Трояні та Старотців, намагались руйнувати процес просвітлення у Європі ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/122 ).

Зручними місцями для такої антипросвітницької діяльності завжди були трансконтинентальні торгівельні шляхи. І тепер ідейні вороги слов’ян прагнули використовувати такі для своїх підступних акцій.

Емісарам ставилось завдання - осквернення пришляхових святилищ, давніх борів, джерел, місць обрядів, застосуванням спеціальних магічних дій, кривавих ритуалів. У такий спосіб мали бути очорнені великі зони, що надалі мали понижати ірійні рівні місцевих жителів.

Але на землях слов’ян ідеологам антисвіту вчинити таке довго не вдавалось.

До 7 ст.н.е. великі торгівельні шляхи на слов’янських землях були переважно суходільними (зі сходу на захід). Це були північні маршрути так званого «великого торгового (шовкового) шляху», що починався у Китаї, пролягав з двох боків Чорного моря і сягав Південної та Західної Європи.

Слов’яни обладнали ці маршрути спеціальними об’єктами - митницями та духовними пунктами, налагодили добру їх охорону. Тут існував особливий духовний контроль, який ідейні вороги обминути не могли.

Річки, що тягнулись переважно з півночі на південь і навпаки, транзитної ролі у слов’ян у той час не виконували. Не існувало і надійного контролю усієї довжини головних транзитних річок. Північ континенту не була тоді торгово значимою величиною.

Лишень у другій половині 7 ст.н.е. усі головні транзитні річки регіону (Дніпро, Волхов, Західна Двіна, Німан, Вісла, більша частина Дунаю) потрапляють під контроль Дулібського союзу та пов’язаних зі слов’янами сусідів.

Стає можливим організувати систему захисту та контролю водних шляхів подібну до тієї, що була на суходолі. До нагоди стали і наростаючі контакти півночі і півдня Європи (вікінгів та греків), потреба в постійних торгових зв’язках.

Відомо, що слов’яни завжди з повагою ставились до взаємного та вигідного обміну товарів (як зі своїми сусідами, так і між ними). Використання великих річок на слов’янській території для міжнародної торгівлі верховною Троянью принципово не заперечувалось.

Старотцям важливо було лишень організувати на річках належну систему контролю, духовний захист. Не менш важливим завданням було заборонити доступ чужинців до сакрального центру держави у Волино-Карпатському регіоні (по Прип’яті та Дністру та їх притоках).

Наполягання сусідів в освоєнні річкових шляхів вимагало швидкого будівництва вказаної системи. Таку систему мали будувати представники Дулібського Союзу і відповідних регіонів ( http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/102 ) .

Як і на суходолі, на початках водних шляхів та і у важливих місцях почали закладатись спеціальні пункти. До їх складу входили військові містечка, митниці (портові), духовні рахманські установи, обслуговуючі поселення.

Завданням рахманів тут було здійснення функції духовної охорони: недопущення впливу ворожих емісарів на слов’янське населення Дулібського союзу, виконання захисних обрядів, лікування духовно уражених митників, нейтралізація чорної сили непроханих магів та ворожбитів (так як це було на суходільних пунктах та шляхах).

Проте, створити за короткий час на річкових шляхах ефективну систему захисту не вдалось. Система давала збої, бо виявилась не вповні готовою до нових умов. І на це були свої причини.

Важливу роль зіграла як специфіка пересування водних караванів так і застосування ворогами особливої методики, з якою рахмани раніше не зустрічались.

Так огляд ввезеного краму проходив переважно на човнах. Термін огляду обмежувався одним днем. Обряд очищення проводився одноразово. Він був типовим та не враховував особливостей нової методики, використання спеціальних сховищ (нерозбірних фігурок з багаторівневими вкладеннями, «одне в іншому»).

У таких сховищах кожний рівень фігурки мав свій магічний захист, що ставився окремо. При виконанні світлого очищаючого обряду ліквідовувався лишень верхній шар магічного захисту, верхня «оболонка».

Проте, для ліквідації усієї темної начинки (2-3 рівнів) важливі були повторні рахманські обряди, що мали бути виконані зі значним інтервалом часу, для кожного рівня окремо.

У кінці 7-8 ст.н.е. рахманам не вдалось виявити підступний задум ворогів, хоча тривожні сигнали зі Світлого Ірію вони отримували регулярно. Та зрозуміти їх вони не змогли.

А що ворожі сили? Як діяли вони?

Отримавши важливий інструмент проникнення через духовний захист слов’ян...


ПРОДОВЖЕННЯ СТАТТІ НА - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/129


Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данныеВідвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные

Влесовиця – сакральна арійська (рахмано-волхвівська) абетка

Питання формування древніх сакральних слов’янських текстів за допомогою особливої та унікальної абетки, яку нині прийнято називати «влесовицею», пов’язане з верствою найвищих осіб рахмано-волхвівської духовної системи, яка діяла на Землі у останні 80 тис. років. Нині назва цієї абетки, «влесовиця», не вповні вірно відтворює історичну роль, духовну суть, особливе значення древнього письма, його вагу для людства. Адже носії такої, найвищі духовні особи, рахмани та волхви, власне і були тими історично загадковими аріями, або Старотцями, Старощами, яких згадує «Велесова книга» ( http://rivne-surenzh.com.ua/images/research/Vles1.jpg ).
Унікальність цієї абетки заключається в головних принципах її побудови, що міцно пов’язують кожен звук та кожну букву:
- у ній кожному окремому звуку відповідає тільки одна окрема буква (знак);
- у ній кожній окремій букві (знаку) відповідає один-єдиний звук.
Такі принципи дозволили рахманам використовувати унікальну абетку для сакрального кодування священних текстів, для словотворення, для складання особливих слів-абревіатур з глибоким духовним смислом (шляхом групування перших букв застосованих слів). Слова були направлені на славлення Творця, Прави (закону Творця), Світлого Ірію, душ славних предків. Мова рахманів та волхвів спонукала до постійного контакту з вищими світлими силами, славила їх. Нині ці сакральні слова-коди звучать для нас надто буденно, бо система прочитання закладеного в них глибокого духовного змісту зникла разом з її носіями.
Занесення з ворожого до Дулібії Рось оточення у 9 ст. н.е. нової абетки у формі кирилиці, стало актом підміни головних сакральних принципів арійської «влесовиці» іншими, надто заплутанними та складними. Кирилиця здивувала слов’ян нагромадженням значної кількості букв (в окремих варіантах до 54 знаків!), що значно ускладнило письмове відтворення слов’янського звукового ряду ( http://rivne-surenzh.com.ua/images/research/Kyrylycja4.jpg ). Одному звуку у ній могло відповідати декілька букв. Іноді таких було до 4-5 (!) на один звук. Наприклад, звук «о» відтворювався буквами «он, оук, ота, ом, одь», а звук «у» - буквами «ук, оук, іжиця» та іншими. Стосувалось це і інших звуків та букв. У кириличній абетці отримали місце букви без звукових відповідників у мові давніх слов’ян. Серед таких були букви «псі, йота, іжа, ето, ень» та інші. Складними були і правила застосування букв.
Та особливу роль в історичній перспективі належало зіграти штучній трансформації кириличної букви «оук» (яка читалась початково як «о») в «у». «Оук» копіював написання влесовичного «о», як овалу з двома рисками зверху. Нове прочитання його вже як «у» дозволяло авторитарним Рюриковичам трактувати назву Рось як Русь, а на цій основі відверто привласнити собі усі надбання рахмансько-волхвівської системи та держави Дулібії Рось (стаття «Рось та Русь: дві держави – два світогляди» - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/118 ).
За десятки тисячоліть свого існування арійська абетка (влесовиця) ніколи не відчувала такої сили атак на собі, які були вчинені на неї у 9-13 ст. н.е. До 9 ст. н.е. вона, не зазнавала принципових змін, легко переносила плин тисячоліть та не переживала суттєвих коригувань, як, наприклад, у часи запозичень нею нових для слов’ян звуків у 1 тис. н.е. Привнесений новопосвяченними слов’янами зі слов’янських околиць звук «ф» у ній легко відтворювався як «х-в» чи просто позначався буквами «т» чи «х» (Фракія – Тракія). Звук «ю» відтворювався написанням букв «і-у».
Проте не слід відкидати невеликі зовнішні трансформації основних влесовичних знаків, які головно породжувались способом написання текстів, застосованими до письма матеріалами, присутністю скоропису. Самих знаків вони принципово не змінювали.
Узагальнений вигляд знаків влесовиці можна побачити у таблиці «Арійська абетка (влесовиця)…» ( http://rivne-surenzh.com.ua/images/research/ArijAbetka3.jpg ). Таблиця виконана ДЦ «Рівне-Суренж» у середині жовтня 2013 року та співставляє влесовичні (арійські) знаки з буквами сучасного українського алфавіту. Важливим при цьому є нове трактування окремих спірних (у багатьох дослідників) влесовичних знаків: букв «є», «е», «ой», апострофа (твердого знаку). Наше трактування таких виходить з безумовного дотримання головних принципів арійського письма.
На основі вищевикладенного, дослідники з ДЦ «Рівне-Суренж» вважають, що саме український алфавіт є прямим спадкоємцем влесовиці (арійського сакрального письма). Саме він, український алфавіт, єдиний з усіх слов’янських алфавітів зберіг головні принципи рахмано-волхвівького письма: один звук – одна буква, одна буква – один звук. Саме його знакова система найбільш точно відповідає влесовиці (це видно з вказанної таблиці) і дозволяє досить легко її читати. Саме в українській мові, до сих пір діє головний арійський принцип: як пишеться – так і говориться.
Вважаємо, що представлена арійська абетка допоможе дослідникам відновити особливе, наповнене святістю, звучання давньослов’янської мови, мови рахманів та волхвів.
Для зацікавлених історією та духовними основами рахмано-волхвівської системи рекомендуємо прочитати матеріали на сторінці «Статті» сайту «Рівне-Суренж» - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/
+ + +
1. Влес книга. Дніпро, №4 – Київ, 1991.
2. Яценко Б. «Влесова книга» - пам’ятка ІХ століття. - Київ, 1994 .
3. Сушинський Б. «Велесова книга» предків. - Київ-Одеса, 2004.
4. «Велесова книга». Славянские веды. Составитель - Дудко Д.М. – Москва, 2004.
5. Лозко Г.С., Велесова книга. Волховник. - Вінниця, 2007.
6. Повість врем’яних літ - Київ, 1990.
7. Дем’янов В. Що було до Русі? - Рівне, 1994.
8. Дем’янов В.О., Андрєєв О.А. Велич Дулібії Рось. Суренж (Таємниці Волинської землі) - Київ, 2006.
9. Дем’янов В.О., Андрєєв О.А. Велич Дулібії Рось. Суренж.- Київ, 2007.
10. Карти - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps


Матеріал з сайту - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/research/historical
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Майдан » Дискусія про українську мову
сообщение № 9 отправлено 16:06, 12.06.2013

У сусідніх державах до української мови ставляться досить по різному.
Тому певну цікавість викликає дискусія на сайті "Славянская культура" навколо статті з промовистою назвою "Как создавался украинский язык".
Прочитати статтю та залишити свій відгук можна на сторінці - http://slavyanskaya-kultura.ru/slavic/linguistics/kak-sozdavalsja-ukrainskii-jazyk.html

Последний раз редактировал admin 15:23, 04.09.2013
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Цікаво почитати » Егоїзм - загроза світлій душі (досвід предків)
сообщение № 10 отправлено 14:33, 12.06.2013

.
Егоїзм - загроза світлій душі (досвід предків)


В. О. Дем’янов, ДЦ "Рівне-Суренж"

Давні слов'яни були переконані - ціллю людського життя на Землі є удосконалення світлої душі, яка втілюється у біологічну тілесну форму за законом Творця. Така душа має постійно духовно вчитись, зростати, готуватись до повернення у Світлий Ірій. Рахмани та волхви нагадували, що втілення людської душі відбувається не спонтанно, не випадково, а у певному порядку, етапами, кожен з яких має належне і важливе значення.

Предкам було відомо, після зачаття, у перших три місяці вагітності, відбувається виключно фізичний процес розвитоку зародка, його біологічне зростання. На межі третього і четвертого місяців у зародку стається перший, та дуже важливий, крок духовного наповнення.

У цей момент до зародку входить перше з необхідних йому полів - Дух. Це поле (Дух) має надалі єднати біологічне тіло зародка з тонким тілом нового організму (складною системою полів, що прийдуть пізніше). Це перше поле предки називали не інакше як "живою".

Духівникам було відомо, що з початку четвертого місяця розвитку і до кінця сьомого місяця вагітності проходить формування базової основи тонкого тіла дитини. Поступово розвивається сім головних енерго-польових центрів, які зростають по черзі у силі, один за одним.

З кінця сьомого місяця у тонкому тілі дитини постають ще три важливі енерго-польові центри. Вони, і це суттєво, центри найвищого порядку. У такий відповідальний момент усі ресурси організму, його тонкого тіла, ідуть на їх побудову. Тому передчасне народження дитини у цей період (на 8-му місяці) може бути надто небезпечним.

Завершення розвитку головних енерго-польових центрів організму (усіх десяти) відбувається у період 9-го місяця вагінтності та напротязі декількох неділь по тому. Таке остаточне формування каркасу тонкого тіла дитини є чітким сигналом материнському організму до фізичного народження дитини.

Проте закладення людської душі у тонке тіло дитини має відбутись трохи пізніше....


Продовження читайте на сайті - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/128

Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные

Ось так художник зобразив духовного Отця далекого минулого (слов'янського рахмана, волхва).

Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Історія України » Укри та українці: забута історія предків
сообщение № 12 отправлено 14:57, 11.06.2013

Музей слов'ян (укрів) в місті Торгелов, Передня Померанія (Помор'я), НімеччинаВідвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные
Полезность: 0 | Україна » Історія України » Егоїзм - загроза світлій душі (досвід предків)
сообщение № 13 отправлено 12:47, 28.05.2013Егоїзм - загроза світлій душі (досвід предків)

В. О. Дем’янов, ДЦ "Рівне-Суренж"

Давні слов'яни були переконані - ціллю людського життя на Землі є удосконалення світлої душі, яка втілюється у біологічну тілесну форму за законом Творця. Така душа має постійно духовно вчитись, зростати, готуватись до повернення у Світлий Ірій. Рахмани та волхви нагадували, що втілення людської душі відбувається не спонтанно, не випадково, а у певному порядку, етапами, кожен з яких має належне і важливе значення.

Предкам було відомо, після зачаття, у перших три місяці вагітності, відбувається виключно фізичний процес розвитоку зародка, його біологічне зростання. На межі третього і четвертого місяців у зародку стається перший, та дуже важливий, крок духовного наповнення.

У цей момент до зародку входить перше з необхідних йому полів - Дух. Це поле (Дух) має надалі єднати біологічне тіло зародка з тонким тілом нового організму (складною системою полів, що прийдуть пізніше). Це перше поле предки називали не інакше як "живою".

Духівникам було відомо, що з початку четвертого місяця розвитку і до кінця сьомого місяця вагітності проходить формування базової основи тонкого тіла дитини. Поступово розвивається сім головних енерго-польових центрів, які зростають по черзі у силі, один за одним.

З кінця сьомого місяця у тонкому тілі дитини постають ще три важливі енерго-польові центри. Вони, і це суттєво, центри найвищого порядку. У такий відповідальний момент усі ресурси організму, його тонкого тіла, ідуть на їх побудову. Тому передчасне народження дитини у цей період (на 8-му місяці) може бути надто небезпечним.

Завершення розвитку головних енерго-польових центрів організму (усіх десяти) відбувається у період 9-го місяця вагінтності та напротязі декількох неділь по тому. Таке остаточне формування каркасу тонкого тіла дитини є чітким сигналом материнському організму до фізичного народження дитини...


Продовження читайте на - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/our_articles/128


Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные


Карта з сайту - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/15

Последний раз редактировал Дуліб Дат 13:49, 01.05.2013
Відвідувач
 1. Офлайн
 2. Джура
 3. 10 сообщений
 4. Сообщение
 5. Личные данные


Карта з сайту - http://rivne-surenzh.com.ua/ua/additional/maps/14

Последний раз редактировал Дуліб Дат 13:50, 01.05.2013
 

Зміни статусів:

  Никто не менял личный статус.

Статистика форума:

Сообщений
534
Пользователей
2369
Новый участник
papa_grisha
Рекорд посещаемости
2007:04, 05.11.2014