Розклад руху автобусів

 Розклад руху автобусів
08-12-2012
0
6650
+2

Розклад руху автобусів з Кам'янця-Подільського.

Оперативна інформація автовокзалу

 

Розклад руху автобусів за напрямками:
Маршрут Відправлення Прибуття
Хмельницький напрямок:
Кам'янець-Подільський — Антоніни — Красилів 12:00 16:50
Чернівці — Бердичів (ч/з Хмельницький) 09:50 17:05
Кам'янець-Подільський — Брест 15:30 06:25
Кам'янець-Подільський — Вінниця 07:40 13:05
Чернівці — Вінниця 13:40 19:00
Кам'янець-Подільський — Віньківці (ч/з Зіньків пт,сб,нд) 18:35 20:45
Кам'янець-Подільський — Віньківці (ч/з Зіньків) 12:55 15:05
Чернівці — Донецьк 16:20 12:40
Монастириск — Дунаєвці 13:10 13:35
Чернівці — Дунаєвці 17:20 18:15
Чернівці — Житомир 15:05 23:00
Кам'янець-Подільський — Ізяслав 16:35 22:36
Кам'янець-Подільський — Київ 06:50 18:05
Кам'янець-Подільський — Київ 08:30 19:50
Тячів — Київ 19:50 05:30
Чернівці — Київ 21:10 07:00
Кам'янець-Подільський — Красилів 09:35 13:07
Чернівці — Красилів 17:35 22:10
Кам'янець-Подільський — Млаки (пт) 18:00 19:29
Кам'янець-Подільський — Млаки (чт, сб, нд) 12:05 13:34
Кам'янець-Подільський — Нетішин 05:25 11:40
Вижниця — Нетішин 12:05 20:02
Кам'янець-Подільський — Новоград-Волинський 08:00 15:35
Чернівці — Одеса 19:30 07:15
Косів — Одеса 20:25 09:15
Кам'янець-Подільський — Полонне 16:10 21:55
Кам'янець-Подільський — Рівне 09:00 16:40
Кам'янець-Подільський — Рівне 11:10 19:00
Чернівці — Севастополь 12:50 11:00
Кам'янець-Подільський — Славута 15:00 20:20
Кам'янець-Подільський — Стара Синява 05:00 09:08
Кам'янець-Подільський — Стара Синява (пт, нд) 13:30 17:45
Кам'янець-Подільський — Староконстантинів 09:55 12:55
Чернівці — Харків 15:40 07:50
Кишенів — Хмельницький 05:06 07:50
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 05:45 08:40
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 06:10 08:50
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 07:05 09:30
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 08:50 12:05
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 09:25 12:15
Чернівці — Хмельницький 09:40 12:25
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 09:45 12:40
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 11:45 13:45
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 12:15 14:55
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 12:40 15:25
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 13:15 16:05
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 13:30 16:20
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 13:50 16:30
Яремча — Хмельницький 14:15 17:00
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 14:34 16:43
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 14:50 17:30
Кишенів — Хмельницький 16:25 19:05
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 16:40 19:55
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 17:05 19:10
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 17:30 20:10
Сокиряни — Хмельницький 17:55 20:40
Кам'янець-Подільський — Хмельницький 20:40 23:30
Кам'янець-Подільський — Хмельницький (ч/з Томашів) 10:30 13:10
Кам'янець-Подільський — Хмельницький (ч/з Томашів) 18:00 20:40
Чернівці — Хмельницький 19:20 22:15
Чернівці — Шепетівка 10:15 15:55
Львівський напрямок:
Кам'янець-Подільський — Борщів 10:30 12:15
Кам'янець-Подільський — Борщів 15:00 16:50
Кам'янець-Подільський — Борщів 17:10 19:00
Кам'янець-Подільський — Бучач 14:40 18:00
Кам'янець-Подільський — Жабинці 10:20 11:40
Кам'янець-Подільський — Жабинці 16:50 18:10
Кам'янець-Подільський — Заліщики 13:15 17:05
Кам'янець-Подільський — Калуш 13:50 20:40
Кам'янець-Подільський — Кременець 15:35 22:30
Дунаєвці — Монастиріск 15:45 -
Кам'янець-Подільський — Львів 09:40 17:33
Могилів-Подільський — Львів 16:05 22:00
Кам'янець-Подільський — Трускавец 08:25 18:40
Кам'янець-Подільський — Чортків (ч/з Хмельницький) 07:20 10:00
Новоушицький напрямок:
Кам'янець-Подільський — Бар 15:15 18:50
Кам'янець-Подільський — Вінниця (ч/з Бар) 09:45 14:30
Чернівці — Віньківці (пт,нд) 19:35 21:30
Кам'янець-Подільський — Деражня 15:50 19:35
Кам'янець-Подільський — Деражня (пт,нд) 14:35 19:06
Кам'янець-Подільський — Могилів-Подільський 12:10 16:27
Львів — Могилів-Подільський 13:15 16:50
Кам'янець-Подільський — Нова Ушиця (пт,нд,пн) 10:25 12:18
Чернівці — Нова Ушиця 16:25 19:20
Кам'янець-Подільський — Новодністровськ 14:10 17:05
Кам'янець-Подільський — Хрептиїв (пт,нд,пн) 15:00 17:50
Нетішин — Вижниця 16:35 21:10
Чернівецький напрямок:
Кам'янець-Подільський — Борщів (ч/з Могилів-Подільський) 09:30 11:50
Кам'янець-Подільський — Кицьмань 14:30 17:45
Хмельницький — Кишенів 09:35 18:25
Хмельницький — Кишенів 22:20 07:45
Кам'янець-Подільський — Мамалига 10:20 16:30
Хмельницький — Сокиряни 09:30 14:25
Кам'янець-Подільський — Рахів 09:40 19:00
Кам'янець-Подільський — Хотин 16:15 17:00
Одеса — Чернівці 05:50 07:45
Кам'янець-Подільський — Чернівці 06:40 08:20
Харків — Чернівці 06:50 08:10
Севастополь — Чернівці 07:00 08:50
Кам'янець-Подільський — Чернівці 07:30 10:15
Кам'янець-Подільський — Чернівці 08:15 11:00
Нова Ушиця — Чернівці 08:25 11:40
Волочиськ — Чернівці 08:40 10:30
Дунаєвці — Чернівці 09:05 11:50
Красилів — Чернівці 11:05 13:55
Хмельницький — Чернівці 11:35 13:55
Волочиськ — Чернівці 12:00 14:30
Кам'янець-Подільський — Чернівці 12:25 15:05
Кам'янець-Подільський — Чернівці 13:00 15:20
Шепетівка — Чернівці 13:30 16:05
Кам'янець-Подільський — Чернівці (нд) 14:30 17:10
Бердичів — Чернівці 14:40 17:25
Кам'янець-Подільський — Чернівці (нд) 15:15 17:15
Вінниця — Чернівці 15:50 18:35
Віньківці — Чернівці (пт,нд) 15:55 16:20
Хмельницький — Чернівці 17:30 20:05
Кам'янець-Подільський — Чернівці (нд) 18:30 20:30
Житомир — Чернівці 20:15 22:55
Хмельницький — Яремча 10:35 17:10
Сатанівський напрямок:
Кам'янець-Подільський — Білогір'я 12:35 17:30
Кам'янець-Подільський — Волочиськ 06:00 09:35
Кам'янець-Подільський — Волочиськ 12:05 15:30
Кам'янець-Подільський — Волочиськ 13:10 16:26
Кам'янець-Подільський — Волочиськ 14:00 17:40
Чернівці — Волочиськ 14:50 17:45
Кам'янець-Подільський — Волочиськ (пн,вс) 16:50 20:35
Чернівці — Волочиськ 18:40 21:57
Кам'янець-Подільський — Городок (нд) 17:45 19:35
Кам'янець-Подільський — Гусятин 15:30 18:27
Кам'янець-Подільський — Збриж (крім пн,вт) 10:50 12:25
Кам'янець-Подільський — Збриж (крім пн,вт) 15:05 16:40
Кам'янець-Подільський — Почаїв 09:35 15:30
Кам'янець-Подільський — Почапенці (чт,пт,сб,нд) 13:00 14:15
Кам'янець-Подільський — Почапенці (чт,пт,сб,нд) 16:30 17:45
Кам'янець-Подільський — Сатанів (нд) 19:05 20:55
Кам'янець-Подільський — Сатанів (ч/з Городок) 13:40 17:25
Кам'янець-Подільський — Теофіполь (пт,сб,нд) 18:00 21:42
Кам'янець-Подільський — Тернопіль 07:05 11:35
Кам'янець-Подільський — Тернопіль 08:15 12:20
Кам'янець-Подільський — Тернопіль 14:20 18:50
Кам'янець-Подільський — Чемирівці 07:25 09:05
Кам'янець-Подільський — Чемирівці 10:30 12:00
Кам'янець-Подільський — Чемирівці 11:30 13:18
Кам'янець-Подільський — Чемирівці 16:00 17:55
Кам'янець-Подільський — Чемирівці 18:25 20:05
Кам'янець-Подільський — Чемирівці (ч/з Вишневці) 05:30 07:46
Кам'янець-Подільський — Чемирівці (ч/з Вишневці) 18:30 20:40
Кам'янець-Подільський — Чемирівці (ч/з Цикову) 11:00 12:50
Кам'янець-Подільський — Чемирівці (ч/з Шидлівці) 09:20 12:05
Кам'янець-Подільський — Чемирівці (ч/з Шидлівці) 17:00 19:45
Розклад руху приміських автобусів:
Кам'янець-Подільський — Абрикосівка 06.20, 7.30, 11.30, 13.30, 17.30
Кам'янець-Подільський — Баговиця 6.00, 7.30, 10.00, 12.00, 17.50
Кам'янець-Подільський — Боршиківці 7.50, 12.00, 14.20, 16.00, 18.00, 19.30
Кам'янець-Подільський — В.Слобідка 5.00, 6.55, 10.15, 12.00, 16.10, 17.50
Кам'янець-Подільський — В.Слобідка (ч/з Устя крім пн.) 8.40, 12.30, 14.45, 17.00
Кам'янець-Подільський — Врублівці (Яруга) 5.50, 7.30, 11.00, 13.30, 15.30, 17.30
Кам'янець-Подільський — Гораївка (ч/з Каштанівку) 8.30, 12.10, 16.00(крім пн)
Кам'янець-Подільський — Гораївка (ч/з Рунк) 6.00, 10.00, 14.00, 17.20(крім ср)
Кам'янець-Подільський — Голосків 6.35, 9.50, 11.35, 12.50, 14.15, 16.25
Кам'янець-Подільський — Гринчук 5.50, 12.50
Кам'янець-Подільський — Деревяне -
Кам'янець-Подільський — Думанів 6.00, 9.00(крім пн), 12.30, 17.00
Кам'янець-Подільський — Дубинка 5.10, 7.40, 13.00, 18.00
Кам'янець-Подільський — Залісся-1 8.05, 10.05, 12.00, 14.10, 16.15
Кам'янець-Подільський — Залісся-1 - Параївка 5.30, 8.45, 13.00, 17.05
Кам'янець-Подільський — Збруч 5.50, 12.00, 17.00
Кам'янець-Подільський — Кадиївці 5.45, 7.20, 9.30, 13.30, 15.50, 18.40(крім сб,вс)
Кам'янець-Подільський — Кадиївці 6.05, 7.45, 11.20, 15.10, 17.20
Кам'янець-Подільський — Колубаївці 5.50, 7.00, 11.00, 14.00, 16.00, 18.00
Кам'янець-Подільський — Кизя Кудренецька 7.50, 10.45, 13.15, 16.45
Кам'янець-Подільський — Киселівка 5.50, 12.10, 16.50
Кам'янець-Подільський — Княжполь 5.50, 8.00, 11.00, 13.30, 17.40
Кам'янець-Подільський — Китайгород 5.50, 13.00, 15.30(пт)
Кам'янець-Подільський — Княгинін 5.40, 7.05, 10.00, 13.00, 17.40
Кам'янець-Подільський — Калачківці 12.20, 17.30
Кам'янець-Подільський — Колодиївка 12.30, 17.15
Кам'янець-Подільський — Кудренці 10.05, 14.15, 17.30
Кам'янець-Подільський — Кочубаїв 5.25, 12.10, 15.20(чт,пт,вс)
Кам'янець-Подільський — Ластівці 5.30, 11.45(вт,чт,пт,сб,вс), 17.00
Кам'янець-Подільський — Ліпи -
Кам'янець-Подільський — Мале Залісся 13.30
Кам'янець-Подільський — Милівці 8.45, 11.30, 14.35, 18.10
Кам'янець-Подільський — Нагоряни 5.40, 7.00, 10.00, 11.20, 14.20, 17.30
Кам'янець-Подільський — Негин 6.15, 8.00, 12.00, 14.30, 16.30
Кам'янець-Подільський — Ніверка 11.05, 18.00
Кам'янець-Подільський — Подільське 5.30, 11.15, 16.00
Кам'янець-Подільський — Привітне 8.00, 12.30, 16.30
Кам'янець-Подільський — Панівці 6.30, 9.00(крім пн), 12.05(крім пн), 17.15
Кам'янець-Подільський — Приворотьє-2 9.10, 10.50, 16.15
Кам'янець-Подільський — Підпиліпьє 9.30, 12.00, 15.30, 19.00
Кам'янець-Подільський — Рихтовска 7.30, 9.15, 12.00, 15.15, 17.30
Кам'янець-Подільський — Рихтовска 8.20, 10.00, 12.30, 14.00, 16.00, 19.00
Кам'янець-Подільський — Рипинці 11.30, 16.00
Кам'янець-Подільський — Рогізна 5.15, 7.25, 11.00, 15.20
Кам'янець-Подільський — Сахкамень 9.45, 12.50, 15.15, 17.05(сб,вс)
Кам'янець-Подільський — Супруньківці 5.20, 8.20, 12.30, 17,00
Кам'янець-Подільський — Ст.Ушиця 6.30, 6.50, 11.00, 12.45, 15.00, 18.40
Кам'янець-Подільський — Сокіл 5.20, 10.30, 13.00, 17.10
Кам'янець-Подільський — Степанівка 11.00(крім пн,ср,пт), 13.00(пт), 17.40(крім ср)
Кам'янець-Подільський — Теклівка - Оринін 6.00, 9.00, 14.15, 17.00
Кам'янець-Подільський — Тарасівка 5.40, 7.10, 9.55, 12.55, 16.00
Кам'янець-Подільський — Ульянівка 8.50, 10.20, 12.00, 15.30, 16.55
Кам'янець-Подільський — Ульянівка 11.20, 13.30, 14.50, 16.45
Кам'янець-Подільський — Устя 6.00, 7.50, 11.00, 13.25, 17.30
Кам'янець-Подільський — Цвіклівці 7.45, 12.10, 16.20
Кам'янець-Подільський — Чабанівка 5.30, 9.10, 13.00, 18.15(крім пн)
Кам'янець-Подільський — Черче 5.20, 11.30, 16.00
Кам'янець-Подільський — Чернокозинці 13.00, 16.30
Кам'янець-Подільський — Шустівці 8.00, 15.15
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Додати коменар:

Ім'я:   E-Mail:  
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Зображення Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Бізнес-каталог Камянця-Подільського
Нове в магазині:
Сірий світшот з тризубом
Чоловічий світшот з тризубом, сірого кольору.
24 листопада 2014 13:25
Толстовка з капішоном та гербом У ...
Сіра толстовка з капішоном та великим гербом України.
24 листопада 2014 13:17
Зимові кеди Vans Chukka Boot
Зимові кеди Vans Chukka Boot зручне взуття для чоловіків, відмінно підійдуть для занять спортом та активного відпочинку.
24 листопада 2014 13:05
Сукня-вишиванка прямого силуету з ...
Довга сіра сукня без високого коміру.
13 листопада 2014 20:49
Сукня в словянському стилі
Сукня в словянському стилі, напівприталена, трапециевидного силуету з вточеними рукавами та високим коміром?
13 листопада 2014 20:37
Архів змін:
Листопад 2014 (9)
Жовтень 2014 (18)
Вересень 2014 (32)
Серпень 2014 (23)
Липень 2014 (28)
Червень 2014 (16)
Люстрація в Кам'янці


Записатися до Січі! Забув пароль?
загрузка...
Чат:
    • Напівжирний
    • Похилий
    • Підкреслиний
    • Закреслиний
    • |
    • Смайли
    • Силка
    • Картинка
    • Вставка відео
    • Колір текста
    • Цитата
    Допомога АТО в Камянці-Подільського
    Останні зміни:

    1/4 фіналу Подільської

    27 листопада о 19:00 в актовій залі коледжу ПДАТУ

    День Гідності та Свободи

    21 листопада 2014 року о 16.00 годині

    Олена Козлова здобула

    Кам'янчанка на чемпіонаті світу серед чоловіків та жінок, який проходив з 3 по 8

    Вечірка - "Нічні пари"

    13 листопада, четвер, 22.00 CITY Fashion club
    Останні коменти:
    Автор → admin
    в новости → Карта Кам'янця 1916 року
    Автор → admin
    в новости → По чому в Кам'янці амбали?
    Автор → admin
    в новости → Звіт 100 днів роботи Свободи!
    Кам'янець у фейсбуці:
    Опитування:

    За яку партію відадсте свій голос в жовтні 2014?

    Правий сектор
    Блок Порошенка
    ВО Свобода
    Радикальна Партія Олега Ляшка
    ЄДИНА КРАЇНА
    Сильна Україна
    НАРОДНИЙ ФРОНТ
    5.10
    Відродження
    Громадянська позиція
    Сила Людей
    Самопоміч
    Інша партія
    Невизначився