Як заробляти на ЛетітбітЗлочини комуністівЗаставка українська - годинник
Головна » Кам'янець-Подільський » Новини Кам'янця » Аварії та надзвичайні події » У Нестерука – ШОК від зернят
 
2012 рік
Сьогодні:
Статуси:

Гороскоп:
Рекомендуємо:
Найактивніші:

admin
Новин: 1041
Коментів: 217
pip
Новин: 31
Коментів: 0
kinodomen
Новин: 24
Коментів: 29
ancher
Новин: 17
Коментів: 0
rullan
Новин: 13
Коментів: 4
Інформація:
На Січі:
Всього:  5
Сіроми:  22
Козаків:  - отсутствуют
Шпигунів:  Google Bot, crawl Bot
Топ 20-ка:  Сірко, hendik5, sven, energ1x, WANUA, admin, lana, ANGELL_007, lars68, Kalmir, Філософ, nostradamus, Анастасія, Сумний, kolod, homunnadija, Ira, Tarik404, Barracuda, Убийлихо
узорчик
Теги:

узорчик
Шукали:
Кнопка:

Кам'янець-Подільський » Новини Кам'янця » Аварії та надзвичайні події
У Нестерука – ШОК від зернят

admin     24-06-2008, 02:00     960     9  

Кілька тижнів назад у газетах надрукували статтю у якій наш міський голова дуже сильно схвилювався коли побачив, як у сквері «Водойма», підлітки лузали зернята і кидали їх на землю.

Дітей заствили прибрати за собою. ( тільки наші пани можуть таке зробити!, у Європі прибиральникам платять гідну зарплату і вони вилизують усе до блиску, а у нас платіть мізер і двірники самі ще нагадять!)

Хочеться відповісти чиновнику чому наші діти такі свині? А відповідь дуже проста – тому що вони беруть приклад із вас! Так-так, саме з вашої братії бюрократії, і ваших київських шефів (дами з косою, прищавого, зека). Адже можна красти, сидіти на зоні, ґвалтувати а потім просуваючись по державних сходах і стати Прем’єр-міністром.

А що роблять кам’янецькі чиновники ?

- Ви виділили 21 000 грн. на встановлення пам’ятника, померлі людині, а живим ветеранам по 75 грн. ну звичайно з пам’ятника можна отримати відкат, а що з бідних людей?

- Ви виділили майже 1 000 000 грн. на ремонт сесійної зали, бо вам впадло підносити свої жирні лапи, а наші діти граються на поламаних дитячих майданчиках і тусуються по підвалам…

- Ви поміняли меблі у міськвиконкомі, і сума там десь немаленька пішла.

- Ви зробили для кам’янчан найвищі комунальні послуги, а зарплати тупо зупинились на рівні 2007 року.

- Ви поставили пластикові зупинки, які простояли 2 місці і стали схожі на подерте решето. Підлітки не вині!, так вони псують, але це і Ви в молодості робили і я шкодив, бо вік такий! В Європі зупинки роблять з міцного і красивого матеріалу, бо там думають а потім роблять а не навпаки!

- А ще ви робите багато різних речей про які всі знають і мовчать, бо у вас свої родичі в прокуратурі,СБУ, міліції і всі пов’язані по руках і ногах. Якщо одного зачіпити то він потягне всіх за собою.

Пане голово – риба гниє з голови! А ті діти скоріше за все зернята не лузали а їли! Бо їхні батьки не можуть їм дати кишенькових грошей, щоб вони пішли пообідали в піцерію чи ресторан. Так є і багаті діти які лузають просто так – але це вже Ваші дітки




 

Українська вишивка 20 століття
ssswit
Джура
 
      Коментарів:1  |  Новин:0 Країна:   |     22-07-2010   |   Статус: Пользователь offline

Автору респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin


Цитувати   |     

Danko
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

автор реально людина поїжена комплексами і така що захлинаїться власним гімном, добре що лише на сторінках цього смітника.


Цитувати   |     

Каменчанка
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

Нормальная статья! Отображает истинную правду, которую кто-то хочет скрыть, а кто-то не хочет видеть.
А предыдущий комент явно писал неадекватный человек...


Цитувати   |     

admin
Гетьман
 
      Коментарів:217  |  Новин:1041 Країна: Україна  |     27-09-2010   |   Статус: Пользователь offline

pardon А просто другий комент писав працівник міськвиконкому чи родич Нестерука.


--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

Цитувати   |     

martinger
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

Згідний з Danko: стаття ЛАЙНО! Інтелект автора на рівні тих підлітків, що "лузають зернята в парку" та "ламають зупинки". Мій висновок - виключно з прочитаного, ніяких особистих претензій до автора, як людини не маю.
В Європі підліток ніколи не буде лузати зернята в громадському місці, надіючись на прибиральників. Хто винен в тому, що підлітки понівечили зкпинки????? Саме вони, підлітки!!! Та батьки, що так їх виховали. І вік тут нідочого. Я, особисто, не міг собі таке дозволити. А якщо. Ви, автор, в дитинстві так само шкодили, то можу Вам лише поспівчувати і ще раз підтвердити про Ваш рівень інтелекту.

PS. я не працівник міськвиконкому і не родич Нестерука.


Цитувати   |     

андрій
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

martinger,
ні ти просто (вирізано - цензура) який грався з деревяними іграшками !!!
за статтю респект!
Правда написана.


Цитувати   |     

admin
Гетьман
 
      Коментарів:217  |  Новин:1041 Країна: Україна  |     27-09-2010   |   Статус: Пользователь offline

Напевне пану Мартінгеру сподобається ось ця стаття - ЧИТАТИ blush


--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар

Цитувати   |     

martinger
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

Стаття сподобалася, точніше картинки зупинок... і все. Кам’янець - не європейське місто, ставити на зразок те, що роблять в Європі - все одно, що порівнювати вітчизняний велосипед з європейським автомобілем. Як звучить народна мудрість: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!
"що 50% підлітків схильні до насильства і хуліганства, чи може вИ не знали, що всерівно зупинки будуть ломатись і фарбуватись! " - звідки така статистика????? А якщо зупинки "все рівно будуть ламатись", то висновок: для чого будувати?..
Я зовсім не підтримую дії сьогоднішньої влади, абсолютно згідний з автором щодо "пузатиків", згідний з тим, що сьогоднішнім підліткам нмає чим зайнятися. Але не треба знімати відповідальність і безпосередньо з самих вандалів.

андрій[i][/i] - в час мого дитинства не було комп"ютерів, електронних іграшок. А зайнятися дійсно було чим: гуртки, кінотеатри, дитячі майданчики...


Цитувати   |     

Олександр
Сірома
 
      Коментарів:0  |  Новин:0 Країна:   |     27-09-2010   |   Статус:

cool Я з паном Мартінгером не погоджуюсь... В мої дитячі роки були розбірки на ножах, цепах, дубинках...
Так, не було сексу - але витворяли ми Огооооо, вночі біля дитячих майданчиків та під гуртками - і не читавши журналів про секс blush


Цитувати   |     



Створити коментар
 

   
Додавання коментаря
Ваше Імя:*
Ваш E-Mail*:
Код:
Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код*:
Запитання:
Відповідь:*
В Києві протікає річка?


   РЕКЛАМА:   

Запитів: {bd}  |  Час виконання:({bd-time})
Чат Січі:
sven
sven
Сьогодні в16:25:04

energ1x - 100 грам роздає Тягнибок? Комуняцко-фашистську ідеологію сповідує Тягнибок? І як адмін не поважає ветеранів?
Ти або їй Богу промитий мізками або підставна курка Ананаса...
energ1x
energ1x
Сьогодні в14:43:19

ну, 100 грам і фашизм то до Тягнибока, але я раджу вам, адміне, поважати ветеранів!
admin
admin
Вчора в20:21:15

smail5 Ось цікаво, носіння фашиських стрічок і наливання 100 гр. + возіння бідних ветеранів 9 травня - ЦЕ ПОВАГА?
І причому бандерівці і бандити?
energ1x
energ1x
19 травня 2012

Я Комуністичну владу люблю не менше, ніж ви, форумчани і не розумію до чого тут промиті міски, якщо я противник ідеї ССР і компартії, що сьогодні робить політику-пародію серед пенсіонерів. Просто ви не поважаєте дідів і батьків своїх і не дивитись на помилки минулого=((( а щодо мотивації бандерівців і реальністю - то бачу лише зіпсоване майно, бандитів в масках і невихований взброд який під українськими гаслами позорить все українське не тільки на Україну, а й на Європу!=(((
admin
admin
17 травня 2012

Можна написати: kampot2009@gmail.com
Aftermath
Aftermath
16 травня 2012

хлопці, як зв'язатися з адміністратором сайту?
Aftermath
Aftermath
16 травня 2012

вітаю
Bizon
Bizon
15 травня 2012

Taras Kartoshka +1, погано, що навіть зараз серед молоді багато з промитими червоною брехнею мізками (
Taras Kartoshka
Taras Kartoshka
14 травня 2012

admin,
Згоден.
energ1x, раджу тобі повторити правила українського правопису. Спробуй посібник Чукіної - кажуть непоганий... smail1
А щодо бандерівців - гадаю, тобі варто ознайомитися з реальними історичними подіями та мотивацією цих людей, перш ніж робити висновки, спираючись на ту політичну пропаганду більшовиків, якою тобі явно промили мізки. Слабак - той, хто не бачить істини. smail3
admin
admin
14 травня 2012

smail2 А де там пам'ятник? Якщо для тебе Смерть і голод - то пам'ятник - то розбий собі голову об нього...

Тільки зареєстровані користувачі можуть писати в чаті.

Реклама:

Гімни або музика рестлерів
Loading...

Анонс подій Кам'янця:

Брама часу

18-20 травня 2012р.

відбудеться Міжнародний історичний фестиваль «Porta temporis»

Детальніше

Програма Дня міста. 2012

День міста.

 

Програма свята.

 

15-21 травня.

Детальніше

Погода в Кам'янці-Подільському:

Останнє на форумі:

14:47, 17.05.2012   0   (61)
 БутиЧесним (БЧ): правильний Хіп-Хоп, сил...
13:43, 15.05.2012   0   (61)
 Продам б/у дитячі речі,візок та ходунки
22:41, 08.05.2012   1   (82)
 Портал Клубноъ музики (на укр. мові)
14:23, 19.04.2012   0   (613)
 Футболки
14:12, 18.04.2012   0   (200)
 Все про ноутбуки і планшети українською
Пользователей: 0
Скрытых: 0
Гостей: 55
Всего: 55

Google

Онлайн список

Останні коментарі:

Анонс "Сінема":
Местники
Местники
12:00, 16:30, 19:00,
17.05.2012 - 23.05.2012
        Глянуло:42 | 
Морський бій
Морський бій
10:00, 14:30, 21:30,
17.05.2012 - 23.05.2012
        Глянуло:69 | 
Опитування:
опитування козаків
Чи потрібно перейменовувати бібліотеку ім. Затонського на ім. Солухи
Так
Ні
Мені всерівно
Контакти:Навігація:Пізнай себе:
 
 

Сайт створено для стимулювання свідомості українців, популяризації України та міста - Кам’янець-Подільський. Маємо на меті згуртувати українців навколо ідеї розбудови на теренах словянських земель, нової держави - “Аратта”