Музика

"Музика України"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
30-04-2013
Іван Сірко
3565
0

Вхід у змінному взутті (ВУЗВ) - Плановая ВУЗВ Вечеринка


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
«Вхід у змінному взутті» рівненчанин Олександр Стьоганов зібрав спеціально для участі у фестивалі «Червона рута-95» у Сімферополі. До гурту також входили Олег Тунєв, Олександр Польовий та Роман Веркулич. Основою проекту стали старшокласники із ВІА будинку піонерів «Цвіркуни». І хоча лауреатами фестивалю адепти україномовного репу «Вхід у змінному взутті» не стали, проте написана спеціально для них Ткачем-Тараном-Саліховим пісенька «Сірко» була визнана найкращою, що й принесло свіжоспеченому гуртові певну популярність.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-04/1367321833_vyzv111.jpg">
Вхід у змінному взутті (ВУЗВ) - Плановая ВУЗВ Вечеринка

Команду з традиційно дивною для хіп-хопу назвою «Вхід у змінному взутті» рівненчанин Олександр Стьоганов зібрав спеціально для участі у фестивалі «Червона рута-95» у Сімферополі. До гурту також входили Олег Тунєв, Олександр Польовий та Роман Веркулич. Основою проекту стали старшокласники із ВІА будинку піонерів «Цвіркуни». І хоча лауреатами фестивалю адепти україномовного репу «Вхід у змінному взутті» не стали, проте написана спеціально для них Ткачем-Тараном-Саліховим пісенька «Сірко» була визнана найкращою, що й принесло свіжоспеченому гуртові певну популярність.

Виконавець:  Вхід у змінному взутті
Стиль: Хіп-хоп
Регіон: Україна
Розмір: 428 MB
Час звучання: 01:05:31
Кодек: MP3 128-320 кб/с

У 2005 році оновлений «Вхід у Змінному Взутті» в складі Олексія Потапенка та Олександра Стьоганова разом з групами XS та New'Z'Cool взяв участь у створенні саундтреку до фільму «Штольня», випустив ремікс на пісню «Неділя-Понеділок» на диску-триб'юті Скрябіна та випустив у 2006 році альбом «Просто», який був створений більше в стилі R'N'B.

Веркулич та інші музиканти вирішили виступати під назвою «Samosaboyzz». У їх двомовному російсько-українському репертуарі знайшлося місце й переспівам старих добрих хітів дев'яностих «Час що минає» та «Каролін». У 2007 році Потап покидає групу і починає працювати з Настею Каменських, а Стьоганов переходить в групу «Dress Code»

Вхід у змінному взутті (ВУЗВ) - Плановая ВУЗВ Вечеринка

 

01. Бо вже той день коли... 02. Далеко за ріки, далеко за гори 03. Лірика 04. Nigger nation 05. Шум-Гам 06. Іди до мене 07. Стриб-скок 08. Хто скаже так 09. Час, що минає 10. Україна 11. Каролін 12. Динамо-Київ 13. Тік-так (Чуєш репу смак) 14. Час коралів (RMX) 15. Далеко за ріки, далеко за гори (RMX) 16. Територія А

CD Bonus tracks: 17. Моя кохана 18. Min Net

Якщо у тебе є лишні гривні - придбай ліцензійний диск.
Підтримай вітчизняних виконавців!

Даний матеріал викладено з метою ознайомлення. Вся інформація має бути знищена користувачем впродовж 24 годин після завантаження!
Відеокліп з збірки Вхід у змінному взутті (ВУЗВ) - Плановая ВУЗВ Вечеринка

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Phyllisdup 21 (1680)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (374)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3220)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3904)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7681)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА