Музика

"Музика України"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
21-05-2013
admin
987
0

Карпатіана - Їж мій борщ


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-05/1369123370_karpatina.jpg">
Карпатіана - Їж мій борщ

Дебют CARPATHIANA на англійській сцені відбувся 1996 р. спільно з відомим колективом The Ukrainians. З того часу гурт і персонально його лідер Юрій Балюк (DJ Baluk) брали участь у численних фестивалях та сольних виступах у Британії, Іспанії, Польщі та Україні (Львів, Харків, Дніпропетровськ, Крим, Київ), попередні альбоми гурту "Carpathiana" (1996) та "Love" (1998) поширювалися у Великій Британії, Україні, Польщі.

Виконавець:  Юрій Балюк
Стиль: Етно
Регіон: Україна
Розмір: 122 MB
Час звучання: 00:52:52
Рік випуску: 2007
Кодек: mp3

"CARPATHIANу вигідно вирізняє на тлі цілої маси творців танцювальної world music те, що замість того, аби просто застосовувати семпли, всі етнічні партії гурт виконує наживо", - відзначив у своїй рецензії на перший альбом гурту авторитетний польський музичний журнал "Plastik".


Виступи у складі CARPATHIANA лідер гурту Юрій Балюк поєднує також із сольними DJ-сетами у стилі house, techno та drum 'n' bass на клубній та великій сцені Британії й України.
Лідер та вокаліст гурту CARPATHIANA Юрій Балюк народився у Львові, проте вже через 5 років його родина була змушена емігрувати до Великої Британії. Вирісши та здобувши освіту в Північній Англії, Юрко зберіг величезний інтерес та ентузіазм до розвитку української культури й, передусім, музики. Спочатку дивуючи друзів-англійців своєю майстерною грою на дивній для них сопілці, а згодом і виступаючи як професійний музикант та ді-джей, він доклав чималих зусиль для популяризації української культури ще у той час, коли його Батьківщина була у складі СРСР й лишалася фактично невідомою для більшості мешканців Сполученого Королівства.
Проте Юрія Балюка жодним чином не можна назвати типовим представником української діаспори. На відміну від більшості емігрантів післявоєнної хвилі, він вирішив присвятити себе не лише збереженню рідної культури "на чужині", а весь час намагався творити свою, оригінальну й модернову музику, яка поєднувала б у собі сучасні тенденції розвитку британської музичної культури з автентикою України, зокрема, рідних для нього Карпатських гір.
Після здобуття нашою країною незалежності Ю. Балюк почав регулярно приїздити до Львова, Києва та інших міст України, виступаючи із концертами у складі свого гурту та особисто як ді-джей.
"Може бути гірше", - любить повторювати Юрій, перебуваючи в Англії, натомість відразу починає співати "І в вас, і в нас все буде гаразд!", як тільки перетинає митний контроль у Борисполі. "Я вже майже старий британський punk, але я також напевно ще молодий українець!"
Карпатяни змінюють своє ім’я. Відтепер гурт називатиметься PoliКарп. Для піснярів це не просто зміна вивіски, вони ставляться до цього як до повного очищення і оновлення свого фольк-рокового організму. За словами гурту, назва PoliКарп точніше та повніше відображає сутність їхніх награнь, оскільки містить в собі два слова – Полісся та Карпати – власне, два джерела, звідкіля команда черпає задуми для пісень. Тож зараз вже під назвою PoliКарп гурт записує нові твори, що ляжуть в основу майбутньої платівки.
умка

1. Гаразд ’07 (8:03)
2. Черв’ячок (4:59)
3. Любов (5:09)
4. Завтра (5:52)
5. Сонечка (7:09)
6. Ріка (7:45)
7. Інчуорм (гамівна сорочка мікс) (DJ James Deane) (6:05)
8. Україна! (7:50)

Якщо у тебе є лишні гривні - придбай ліцензійний диск.
Підтримай вітчизняних виконавців!

Даний матеріал викладено з метою ознайомлення. Вся інформація має бути знищена користувачем впродовж 24 годин після завантаження!
Відеокліп з збірки Карпатіана - Їж мій борщ
Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? ArymxurRes 7 (1402)
  Що, Де, Як і Коли » Про здоров'я та спорт Як похудати? JimmyB 1 (1679)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (229)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3116)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3795)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА