Музика

"Музика України"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
07-03-2014
admin
1463
0

Альбом - "Український Сувенір"


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Альбом -

“Краяни” – таку назву обрав собі колектив полтавців. “Краяни” – це жителі нашого краю, земляки… Тому не дивно, що у творчості своїй вокально-інструментальний ансамбль з цією назвою наслідує кращі традиції народного музикування, характерного для того регіону, який він представляє. Члени художнього колективу, якими протягом десяти років керує випускник горьківської консерваторії Анатолій Пащенко, сьогодні по праву займають одне з перших місць серед популярних груп нашої країни.

Виконавець:  Краяни
Стиль: Поп
Регіон: Полтава
Розмір: 103 mb.
Час звучання: 00:43:04
Рік випуску: 1988
Кодек: mp3

 

Анатолій Пащенко - вокал, клавіші

Ігор Рибальченко - вокал, клавіші

Ігор Семиндаєв - вокал, гітара-бас

Андрій Новинський - вокал, ударні

Володимир Колесник - вокал, гітара

Сергій Прокопишин - вокал, флейта, саксофон

Grupa-Krayany-Ukrayinskyy-suvenir-1988-mp3-vinyl-rip.torrent Розмір файла: 17.38 Kb

 Їх виконанню характерне “коректне” звучання, з повним відчуттям міри. Аранжування А.Пащенка позбавлені строкатості, сприймаються дуже органічно. Скрипка, сопілка, флояра в партитурі краян не губляться на електронному і синтезаторному тла а, навпаки, домінують, прикрашають акомпанемент у межах моделі “фольк-року”, вибраних ансамблем за провідний стиль виконання народних мелодій.

 

Репертуар “Краяни”, його серцевину становлять обробки народних пісень – у грамзаписі, в теле і радіо ефірі цей ансамбль можна безпомилково відрізнити поміж безлічі інших. Звичайно ж, впізнається тембр того чи іншого соліста, самого а Пащенка, але передусім – своєрідна, нівкого не запозичена музична мова, манера синтезування звучання електронних інструментів із звичайними, акустичними, при цьому не порушуючи джерельної основи оригіналу – в даному разі народної пісні. “Краяни” дуже обережно і тактовно поводяться з фольклором, – це їх кредо, і за це їх поважає і любить не лише молодий слухач, але й любителі музики середнього і старшого покоління. “Краяни” послідовно, виправдано використовують елементи “романтичного року” в аранжуваннях народного мелосу. Іноді це може бути просто натяк, бо чисту воду пісні не можна каламутити, важливіше – сонячно висвітлити її криничну чистоту, свіжість, опукліше виявити сутність. Взагалі рок, як стиль, у “Краяни” – це завжди радісне, оптимістичне сприймання дійсності. “Краяни” молоді, вони співають і грають передусім для молоді”, – часто любить повторювати А.Пащенко.

 

До сучасної пісні “Краяни” прийшли через обробки фольку. І це вдало позначилось на ставленні до нового матеріалу. Як і в фольклорних зразках, у творах композиторів ансамбль не зраджує собі – високоякісний вокал, часто в гармонічному викладі, супровід, насичений сучасними ритмами, не заважає розумінню змісту та ідеї пісні чи композиції. Ансамбль збагатили постійні творчі контакти з такими майстрами сучасної пісні як М.Скорик, О.Білаш, І. Карабиць, В.Філіпенко, з композиторами молодшого покоління – О.Злотником, О.Явориком та ін.

 

Проте, виконуючи музику, різну за стильовими особливостями, “Краяни” завжди лишаються ансамблем, що за будь-яких обставин говорить про людину в навколишньому світі оригінальною, не схожою на інші, мовою, йде в мистецтві власним, неповторним шляхом.

 

Сторона 1
01. Український сувенір 02. Туман яром 03. Віночок українських народних пісень
Сторона 2
01. Чого квіти не в'януть 02. Молоді літа 03. Повернись 04. Падолист 05. Калина 06. Над дніпровським краєм
Якщо у тебе є лишні гривні - придбай ліцензійний диск.
Підтримай вітчизняних виконавців!

Даний матеріал викладено з метою ознайомлення. Вся інформація має бути знищена користувачем впродовж 24 годин після завантаження!
Відеокліп з збірки Альбом - "Український Сувенір"

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 10 (1439)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (289)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3153)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3832)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7630)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА