Музика

"Музика України"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
12-08-2014
VOM
880
0

Nokturnal Mortum - Голос Сталі


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Nokturnal Mortum - Голос Сталі

Історія починається в Харкові 31 грудня 1991 з народження групи Suppuration, що грала unholy death metal. Її учасниками були Князь Varggoth, Munruthel і Xaarquath. Їх першим релізом був «Ecclesiastical Blasphemy» (1992). Після приходу в 1992 році вокаліста Sataroth-а було записано демо «Unspeakable Journey Into Subsconscious World» (1993). У квітні 1993 року до групи приєднався Wortherax (гітара), і в травні Suppuration записують «Cosmic Flight Around Astralspher». вже восени 1993 року з'явилася нова група CRYSTALINE DARKNESS, що грала black metal. До її складу входили Князь Varggoth - вокал / гітара, Karpath - гітара і Munruthel - ударні. Записавши демо «Mi Agama Khaz Mifisto».

У 1994 році колишні учасники Suppuration знову зібралися і під ім'ям Nocturnal Mortum (з «C» у першому слові) записали демо «Twilightfall» (1995). Після того, як група пішла в black metal, ім'я було змінене на Nokturnal Mortum (відтепер з «K»). Наприкінці 1995 - початку 1996 року було записано легендарне демо «Lunar Poetry». Незабаром Wortherax покинув групу, і йому на зміну прийшли Karpath і Saturious (другий клавішник). Влітку 1996 року був записаний другий альбом «Goat Horns» (MetalAgen випустив MC навесні 1997 року). У грудні 1996 року був записаний «Return Of The Vampire Lord», який включав в себе нову заголовну пісню і дві пісні Crystaline Darkness («Mi Agama Khaz Mifisto» і «Crystaline Darkness»).

 

Виконавець:  Nokturnal Mortum
Стиль: Рок
Регіон: Україна
Розмір: 165 MB
Час звучання: 01:09:41
Рік випуску: 2009
Кодек: mp3

У 1997 році Nokturnal Mortum записали альбом «To The Gates Of Blasphemous Fire», а також «Marble Moon» EP, куди крім усього іншого увійшли українська народна пісня «Ластівка» («Через Рiчку, Через Гай») і «Гімн». В цей же час група підписує контракт з The End Records (США), який запропонував вигідні умови і вирішив видати на CD всі альбоми Nokturnal Mortum. У січні 1999 року з групи пішов гітарист Karpath. З 26 лютого по 9 травня пройшов запис нового альбому «Нехристь». Навесні 2000 року Munruthel і Saturious покинули Nokturnal Mortum. Istukan, а після нього Khaoth були задіяні в якості сесійних барабанщиків, однак восени в Nokturnal Mortum повернувся Munruthel. Крім того, в групу прийшов новий гітарист Vrolok (учасник Runes of Dianceht). Наприкінці 2000 року Saturious повернувся в Nokturnal Mortum. 

Зима - весна 2002: Nokturnal Mortum відновили свою концертну діяльність. Xaarquath пішов з групи, і Vrolok перейшов на бас-гітару.

І, нарешті, через кілька років, Nokturnal Mortum записує свій довгоочікуваний новий матеріал. Для цього був притягнутий сесійний скрипаль і в якості гітариста був узятий Alzeth. У грудні 2003 пішов Munruthel, і його місце зайняв Odalv. В 2005 в двох версіях вийшов новий альбом. Англомовна версія була видана No Colours під назвою «Weltanschauung» і русско- україномовна «Світогляд» - Oriana Music.

На початку 2006 року з особистих причин йде з групи Alzeth. Він деякий час допомагає в якості сессіонніка на концертах, поки група не знайшла заміну. У лютому 2007 року в групу приходить Astargh.В квітні 2009 року Odalv покидає групу і його місце займає Bairoth.

26 грудня 2009 був випущений альбом «Голос Сталі».

Після революції в Україні, і початку війни на сході України офіційний сайт групи не підтримує російську мову.

 

 

 

 

1. Інтро 03:06 2. Голос Сталі 09:55 3. Валькирия 10:48 4. Україна 08:24 5. Моєї Мрії Острови 11:48 6. Шляхом Сонця 09:07 7. Небо Сумних Ночей 04:50 8. Біла Вежа 11:48
Якщо у тебе є лишні гривні - придбай ліцензійний диск.
Підтримай вітчизняних виконавців!

Даний матеріал викладено з метою ознайомлення. Вся інформація має бути знищена користувачем впродовж 24 годин після завантаження!
Відеокліп з збірки Nokturnal Mortum - Голос Сталі

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 44 (1556)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (323)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3181)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3863)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7654)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА