Графіка

"Українська графіка, завантажити для українського дизайнера"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
10-11-2011
admin
6063
0

Пробудження Руських Богів


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2011-11/1320938249_slovanu.jpg">
Пробудження Руських Богів

Графіка Горислава - "Пробудження Руських Богів"Літо 2004 року мені довелося провести в Боровому, на березі Обського моря. Море до горизонту, поле до видноколі, ліс, п'ять орлів кружляють над берегом кожен день, чумацький шлях відбивається у воді як Ірійскіе дорога, багаття під зорями. Все це неминуче привело мене до створення серії листів на тему образів пов'язаних з пам'яттю предків. У моєму розпорядженні була лише папір і один простий олівець. Малюнки я доповнив невеликими коментарями.

 

 Дажбог
 Даждьбог-уособлення родючості, сонячного світла і цілющої сили. Слов'яни називаються Дажбожого внука. Від нього пішли покоління могутніх героїв і богатирів. Даждьбог - прабатько слов'ян. Восьмерик-Дажбожого символ. Тому лик рясніє вісімковими елементами.

Пробудження Руських БогівГігант Гігант і Тор зі скандинавської Еди

 

Коли Тор, переможець гігантів потрапив в їх царство, він зіткнувся з силою і владою незмірно більшою ніж та, якою володіли Асси. Навіть Мьольнір (Молнір-блискавка, молот Тора) був безсилий над справжніми гігантами. На малюнку гігант вирішує чи гідний Тор пройти через сакральну браму в царство гігантів.

Пробудження Руських Богів

 

 

Народження Сварожича

Усередині сакрального простору, під покровом священного древа з гілками в формі духовної свастики-вторгнень, з'являється новий Бог. Малюнок виконаний у формі яйця. До пори, новий Сварожич розвивається в індивідуальному світі.

Пробудження Руських Богів 

Брама Ірійська

Відчиняються брама древнього капища предків. Жрець виносить священний жертовний вогонь, пропонуючи ступити на дорогу провідну в Ірій. На воротах зображення Сирина і Алконоста. Над капищем височить кумир Роду.

Пробудження Руських БогівВузол - птах

 

Духовний вузол з зображенням птаха. Оберіг і духовний символ не має початку і кінця.

Пробудження Руських БогівКоваль Сварог

Кують золотий вінок. Образ коваля-коваля творить світобудову з тверді, вогню, вітру та води існує у всіх культурах. Ілмарінен, Сварог. Також як і підземні ковалі створюють атрибути богам. Гноми кують Мьольнір для Тора в Едах, Вулкан-Гефест кують стріли для Зевса.

Пробудження Руських БогівМа

У яйці первинного світу укладено три покоління жінок, як троїчність світу. Стара-нижній світ, Мати-середній світ і дочка - світ вишній. Яйце разом з тим-шаманська лазня де жінки шаманки мали доступ до троїчності світу. Розжарені камені тримає стара жінка, як володарка світу підземного. Середня тримає бубен з земної символікою, а молода з солярної і небесної.

Пробудження Руських БогівПоляниця

Поляниці -  персонажі в слов'яно-арійської міфології. Златогорка, дружина Дажбога, велетки в Едах. Войовничість і жіночність. На малюнку поляница прикрашена Дажбожими символами.

 

Пробудження Руських Богів


Славлення

 

Слов'янське спілкування з богами полягає в славленні. Оскільки слов'яни внуки Даждьбога, то слявлячи себе вони славлять богів і славлячи богів-славлять себе. На малюнку Сонце, до якого славлять слов'янин, оточене Даждьбоговими символами.

 

Пробудження Руських БогівСварожич

 

Сварожич, внук Дажбога висікає сонячний, священний символ. Такий же висить у нього на шиї.

 

Пробудження Руських БогівВія

 

Вія-донька Стрибога вітрогон. Одна з багатоликих нащадків Стрибога. Вітри в Слові о полку Ігоревім названі Стрибожичами.

 

Пробудження Руських БогівВоїн

 

Образ воїна давнини. Захисний нагрудник у формі духівника, фібула-орден Святослава хоробрости. Пряжка на поясі-солярний девятерік з дев'яток, на сокирі (атребуте Перуна) Перуниця.

 

Пробудження Руських Богів

 

Вовк

Сірий Вовк-герой першопредок, що визволив світ вишній і нижній від смерті в казці про червону шапочку і здолав сімох козенят-зародження, небезпечних навій з іномірія. Коваль перекував йому для цієї мети мову в козячу. Особа вовка прихована шоломом, оскільки герой з'являвся в різні епохи під виглядом різних людей і ім'я його невідоме. На шоломі вовчий хвіст-найдавніший оберіг. У правій руці "Козяча мова", а в лівій переможені духи-козенята.

 

 

Пробудження Руських БогівЯщір

 

Сядіть Ящір на ліщині, горішки лущить, окулярами хлюпає, та одружитися хоче. Бери сябі дівку яку хоче! У старій російській пісні Ящір-підземний хранитель вивільняє з рослинних яєць-горіхів нове життя. Пов'язаний з рослинним зародиженням і древнім оберегом деревом-ліщиною. Навіть Перун не може вразити це дерево. Зв'язок Ящера і його одруження на дівці пов'язана з прагненням мати владу над рослиною плодючістю.

 

Пробудження Руських Богів 

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! DorothyGek 24 (1688)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (376)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3222)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3907)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7683)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА