Графіка

"Українська графіка, завантажити для українського дизайнера"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
27-12-2011
admin
2229
0

Картонна модель танка Hummel


 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Картонна модель танка Hummel

Самохідні гармати-танки Hummel отримали позитивну оцінку в ході експлуатації за свою надійність і високу рухливість. А велика кількість випущених машин та їх інтенсивне використання на всіх фронтах, Другої світової, зробили їх найбільш відомими з усіх німецьких САУ, що використовувалися в другій світовій війні.

Назва: Модель з картону SdKfz 165 Hummel

Масштаб: 1:25

Формат: RAR

Вміст архіву: Проста модель, Складна модель, журнал з фотографіями Hummel.

Розмір: 58,3 МБ

 Оновлено!

 

У передній частині розміщувався відсік управління, в центрі - руховий відсік, а бойове відділення розміщувалося в задній частині машини.

Корпус самохідки був зварений з катаних бронеплит з поверхневим зміцненням. Відносно невелика товщина броні - 15-30 мм корпус, 10 мм - надбудова, забезпечувала захист екіпажу тільки від рушнично-кулеметного вогню і осколків артилерійських снарядів. Відкрите зверху бойове відділення також не сприяло підвищенню захищеності екіпажу, але зате дозволяло обійтися без вентиляції під час ведення вогню і спрощувало заряджання гармати. Під час руху і на стоянці вверх бойового відділення міг закриватися брезентом.

У передній частині корпусу під невеликою «надбудовою» розміщувався двомісний відсік управління - ліворуч містився водій, а праворуч - радіотелеграфіст. Водій стежив за дорогою крізь щілину в бронелюку, закриту вкладкою з бронескла. У бічних стінках надбудови також були прорізані щілини для спостереження. Крім того, на даху надбудови, над місцями водія і радиста були зроблені круглі люки, що відкриваються вперед. Радист обслуговував КВ-радіостанцію FuG Sprfo, що забезпечує дальність зв'язку до 1 км в русі і до 3 км на стоянці з виносної антеною.Решта чотири члени екіпажу самохідки - командир, двоє заряджаючих і навідник, розміщувалися у відкритому бойовому відділенні. Вхід і вихід з машини, а також завантаження амуніції здійснювалися через дверки в задній стінці машини.

Озброєння самохідки становила гаубиця ВДМ 18 / 1 калібру 149,1 мм. Ствол гаубиці мав довжину 4400 мм (L29 / 5). Для стрільби використовувалися боєприпаси роздільного заряджання. Основним типом боєприпасу був фугасний снаряд, але часом використовувалися також димові і протитанкові снаряди (кумулятивні і підкаліберні).

Кумулятивні снаряди забезпечували пробивання броні товщиною 160 мм на відстані 1000 м, а підкаліберні - броні товщиною 126 мм на тій же дистанції. При стрільбі фугасними снарядами максимальна дальність стрільби досягала 13 325 м

Кут обстрілу гаубиці по азимуту становив 15 градусів від осі машини, а по куту місця - від -3 до +42 градусів.

Практична скорострільність складала 45 пострілів на годину. Боєкомплект, що перевозиться на машині, становив 18 снарядів.

Додаткове озброєння Hummel, призначене для самооборони - це кулемет MG 34 або MG-42 калібру 7,92 мм з боєкомплектом 600 патронів. Екіпаж також був озброєний особистою зброєю - двома автоматами MP40 або MP 38 калібру 9 мм та пістолетами.

У рух САУ Hummel наводилася 12-циліндровим V-подібним двигуном бензиновим двигуном Maybach HL 120 TRM. Планетарна коробка передач передбачала 6 швидкостей переднього ходу і одну задню. Управління та гальмування здійснювалося за допомогою планетарного механізму повороту.

Випуск САУ було розпочато в лютому 1943 року і тривав до кінця війни. Всього було побудовано 714 машин, а також випущено 157 машин для підвозу боєприпасів.

 

 

Основні тактико-технічні дані:

Довжина - 7170 мм

Ширина - 2970 мм

Висота - 2810 мм

Кліренс - 400 мм

Максимальна швидкість - 42 км / год

Запас ходу - 215 км (шосе), 130 км (поле)

Бронювання корпусу - 15-30 мм

Броня бойового відділення - 10 мм

Озброєння - гаубиця s.F.H. 18 / 1 L 29,5 калібру 149,1 мм з боєкомплектом 18 снарядів, кулемет MG 34 (MG 42) калібру 7,92 мм з боєкомплектом 600 патронів

Екіпаж - 6 осіб

 

Параметри моделі:

Розміри моделі - 286 * 119 * 112 мм

Масштаб - 1:25

Інструкція по збірці - детальна, покрокова

Ступінь складності:  простий та складний

Картонна модель танка Hummel

Теги: модель, з картону, Hummel, танк

Мітки до сторінки: Моделі з картону, танки

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Caseyvow 10 (1440)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (289)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3153)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3832)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7630)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА