Графіка

"Українська графіка, завантажити для українського дизайнера"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
18-03-2012
admin
8456
6

Герби українських міст


 • Не нравится
 • +7
 • Нравится
Українське міське герботворення та прапорництво має давню історію. Зародження геральдичних традицій на українських землях датується другою половиною XIII - початком XIV ст.

В архіві: 293 герба на 46 сторінках.

Формат: jpg.

Розмір: 104мб.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2012-03/1332022727_gerb.jpg">
Герби українських міст

Українське міське герботворення та прапорництво має давню історію. Зародження геральдичних традицій на українських землях датується другою половиною XIII - початком XIV ст.

В архіві: 293 герба на 46 сторінках.

Формат: jpg.

Розмір: 104мб.

 Протягом ХІУ-ХХ ст. тут, як і в більшості європейських країн, сформувалися окремі напрями, серед яких, зокрема, територіальна геральдика — символи адміністративно-територіальних утворень (земель, воєводств, губерній, намісництв, повітів і т. п.), та міська -знаки місцевих самоврядних громад (тобто - муніципальні). Аналогічні напрями розвинулись і в сучасній геральдичній практиці європейських країн, в яких функціонують системи територіальних та муніципальних символів. Формування сучасної цілісної геральдичної системи відбувається протягом останніх 10-15 років також і в Україні.

Завантажити Герби:

 

Від радянського періоду залишився спадок у 2-3 сотні одноманітних знаків, частина з яких навіть не отримала офіційного затвердження на рівні місцевих рад чи їхніх виконавчих комітетів. Серед них варто відзначити й декілька досить вдалих і цікавих гербів (наприклад, Донецьк, Єнакієве, Красноград, Ірпінь). Опрацювання міських емблем у 1960-80-х рр. в Україні не велося планомірно, а розвивалося стихійно. Значним недоліком була відсутність єдиного компетентного координаційного центру, який міг би надавати фахові консультації, визначати основні тенденції геральдичної образотворчості, вести реєстр нових знаків. Загальна недосконалість герботворення якраз і полягала у негеральдичному характері виконання гербових фігур. Цілком оправданим було запровадження терміну "емблема міста", бо називати гербами окремі знаки видавалось не зовсім доречним. Застосування цих емблем зводилося виключно до "сувенірної"" функції. Хоча й висувалися пропозиції про використання нових знаків на офіційних бланках і печатках місцевих рад та їхніх виконавчих комітетів, але реалізовані вони не були. Зрештою, в умовах тоталітарної системи перевага ідеологічних тенденцій була на той час притаманна не тільки всьому радянському герботворенню, але й розвитку геральдики в деяких інших соціалістичних країнах (особливо - в Угорщині, Румунії, Німецькій Демократичній Республіці).

В Україні 1989 р. висуваються пропозиції відновлювати давні символи для історичних міст . Реалізації такого підходу сприяли й значні політичні зміни, які завершилися розвалом СРСР і відновленням державності України. Після перших демократичних виборів до місцевих рад весною 1990 р. починається процес відродження старих міських знаків. Відновлюються очищені від політичних нашарувань давні герби Львова, Ужгорода, Хмельницького, Рівного, Житомира, Вінниці, Сум та інших міст. Деякі міста продовжували використовувати емблеми радянського періоду, змінивши синьо-червоне забарвлення елементів на синьо-жовте (наприклад, Фастів, Олександрія). Але протягом наступних років майже всі вони запровадили нові герби.

СУЧАСНА МУНІЦИПАЛЬНА ГЕРБОТВОРЧІСТЬ В УКРАЇНІ ТА СТАНОВЛЕННЯ ГЕРАЛЬДИЧНОЇ СИСТЕМИ

  Пряме завантаження лише для козаків!
 Завантажити
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

 

Зразки сторінок:

 

Герби українських міст

 

Герби українських міст 

Коментарі:
art


Джура

А чи можна якось поновити архів для завантаження?
Наперед дякую!

25-10-2013
0
3

Оля


Сірома

Якщо я "козачка", а не "козак"?

28-02-2014
0
0

admin


Гетьман

Не зрозумів? А до чого козачка, що ти мала на увазі?


--------------------
28-02-2014
1135
168

art


Джура

Мабуть пані Оля має на увазі, що пряме завантаження лише для "козаків". А вона - козачка :(
Гендерна нерівність!

28-02-2014
0
3

admin


Гетьман

Хто зареєструється автоматично стає Джурою - майже козаком - і має право на завантаження.


--------------------
28-02-2014
1135
168

Оля


Сірома

Пряме завантаження лише для козаків! А я не "козак", а "козачка".

28-02-2014
0
0

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (241)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3123)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3803)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7602)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6733)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА