Софт

"Софт та програми"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
29-11-2011
admin
4031
5

Українізатор Windows XP


 • Не нравится
 • +11
 • Нравится
Українізатор Windows XP

Програма для українізації Windows XP. Глибина та якість перекладу значно краща ніж у всіх інших подібних програм. Лишилася неперекладеною лише довідкова система (перекладено лише її інтерфейс).

Порівняно з попередньою версією в GregWinUKR 4.0 перекладено Netmeeting, виправлено деякі некоректні патчі, внесено технологічні зміни, пов'язані з відображенням елементів у панелі керування, наведено лад у звуковій схемі, також підвищено рівень адаптації під англомовні системи. Завдяки технології, яку розробив пан Ostapf процес інсталяції скоротився десь вдвічі.

Увага!

Щоб уникнути можливих зупинок в процесі роботи українізатора та прискорити встановлення, рекомендується вимкнути антивірус або ж встановлювати його після українізатора.  Також рекомендую ставити на системи з 1 обліковим записом - інші в разі потреби створювати після українізації.
Не ставте програму поверх попередніх версій GregWinUKR!

Українізатор XP

Для тих, хто не знайомий з GregWinUKR попередніх версій повторю, що програма призначена для встановлення на вже діючу операційну систему сімейства Windows XP платформи х86 теоретично будь-якої мовної версії (випробовувалося лише на московських та англійських системах). Рекомендовано встановлювати на домашні ПК, в іншому разі ви можете стикнутися з проблемами ліцензування, оскільки Майкрософт забороняє змінення системних файлів.

Розмір: 32,1 МБ
Місця на диску: до 800 МБ.
Платформа: x86
MD5: FC4FA8C900962FD1441B77135A5A43DA
SHA-1: 3E996F67CE2686955D0AB9B0FCDEBA72EEC948B9

Ще лишаються неперекладеними назви устаткування в диспетчері пристроїв. Не знаю, як це зробити автоматично, втім це можна зробити самотужки вручну, оновивши драйвери на кожному з цих пристроїв.

Стандартний блокнот замінено на AkelPad 3, тому в разі, якщо вам потрібен саме майкрософтівський блокнот (або ж на його місце встановлено якийсь інший), збережіть його в якійсь окремій теці перед запуском українізатора.

Стандартну майкрософтівську розкладку клавіатури змінено на Strange_Ukrainian (автори - Paul Kiss та Vertaler). Тепер в ній є і апостроф, і літера Ґ, і навіть наголос, а також всі московські літери. Після встановлення в теці "Мої документи" у вас з'явиться файл rozkladka.bmp - графічний файл, що демонструє всі можливості цієї розкладки.

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.


Мітки до сторінки: Windows

Коментарі:
atman


Сірома
Дякую! Завантажив! Тепер маю ХР рідною мовою! ДЯКУЮ!
11-09-2012
0
0

admin


Гетьман
smailuk30 ХР - майже труп - Віндовс 7 рулить!.....

--------------------
16-09-2012
1136
170

валік


Сірома
Цитата: admin
:smailuk30: ХР - майже труп - Віндовс 7 рулить!.....

Ну , для Майкрософт - так, для віртуалки - труп? Ні, не чули...
От я ОБОЖНЮЮ ХПшечку, і ніде не чув що українська версія віндовс хп вийде, а тут... О БОЖЕ УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ!!!

Так що , не такий він труп, як здається)))
25-03-2016
0
0

Борітеся поборете


Джура
О-ооо!!! Народ, це те що треба! Адмін, ти не правий на рахунок, що Windows 7 рулить. Це Windows ХР рулить! Бо згадай принаймні хоч одну із всіх оперативних систем Майкрософта, котра була б такою вдалою, стабільною, зручною і відпрацювала б так довго та й де у кого працює ще й досі. Взагалі якби не сучасні цяцьки на DirectX 11 і ще деякий софт, який припасували до 64-рьох бітної вінди, то Windows ХР працювала б принаймні ще років 10! Особисто мені цяцьки і візуальні навороти до дупи, тож і Windows 7 мене аж ніяк не цікавить,- у мене все і так шикарно працює. Чув, є така думка?! А от за українізатор щира величезна подяка, я його обов'язково випробую. Бо трохи нудить від цього кацапського козломордого язіка. З повагою, Українець.
Адмін, я тут дещо перевірив і хочу повідомити вас, що вказані вами ХЕШ-суми MD5 і SHA-1 не співпадають з ХЕШ-сумами а ні архіву, а ні самого файлу. Я повторно перекачав все для перевірки,- результат такий самий. Тож або ви щось наплутали, або некоректно залили архів на сайт. Хочеться вірити, що цей українізатор все ж таки працездатний, але я його застосую трохи пізніше. Отака фігня, хлопці!
01-09-2016
0
11

Борітеся поборете


Джура
Народ, дуже дяку за цей українізатор автору Григорію Новохатько і адмінам сайту kampot.org.uа за те, що виклали цю корисну штукенцію для людей! Я випробував цей українізатор - просто супер!!! Воно крім якісного (десь до 98%) перекладу інтерфейсу Windows, ще й змінило заставку входу і виходу у систему, додало деяких озвучень з Українських пісень та замінило дві заставки у оформленні робочої стільниці. І це все не зважаючи на розмір усього 32,1 Мб! Коротше, хлопці, я просто у захваті від цієї штукенції. Але трохи є і зауважень. По-перше, сам процес встановлення мовних пакетів триває дуже довго. Автор пише, що воно потребує десь 20-40 хвилин. А у мене воно встановлювалося більше 2-вох годин та й ще видавало попередження про якісь помилки, але встановилось і все на 100% запрацювало як треба. Можливо у мене все так відбувалося, бо я ставив цей українізатор не на свіжу Windows, як це рекомендує автор. Але все запрацювало і система не глючить, а це головне. І ще один момент... Адміни сайту тут не написали, що версія цього українізатора v.4.0.1.0, а я пізніше знайшов версію v.4.0.5.6. Біда вся у тому, що сам автор пише, що новішу версію зверху старої вже ставити забороняється бо система буде глючити. Тож свіжіший українізатор я зможу випробувати тільки після нового перевстановлення системи. Все ж інше дуже добре! Слава Україні!!!
03-09-2016
0
11

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (401)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3246)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3933)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7701)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6770)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА