тости та привітання

"тости та привітання"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
01-07-2014
admin
1890
0

Привітання до Дня спортивного журналіста


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
День Спортивного журналіста

 

Шановні спортивні журналісти!
У цей день ми хочемо вам побажати влучних вигуків, безстрашних компроматів і удачі на спортивних газонах. Зі святом вас!

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/1404163074_sport_gyrnalist.jpg">
Привітання до Дня спортивного журналіста

- День Спортивного журналіста

 

Шановні спортивні журналісти!
У цей день ми хочемо вам побажати влучних вигуків, безстрашних компроматів і удачі на спортивних газонах. Зі святом вас!

 

 

Хто програв, хто медаліст,
Хто чемпіон планети навіть -
Про всіх спортивний журналіст
Нам без приховування все розповість!
Він найпершим дізнається
Про все на планеті спорту!
Вам повага і шана,
Добра, успіхів і комфорту!

 

***

 

Ти став спортивним журналістом -
Адже ти по життю любиш спорт.
І твоїм нарисом красномовним
Будь-який спортсмен шалено гордий.

 

***

Спортивний коментатор та Спортивний журналіст -
Ти думок генератор і кращий ніж артист.
Бо що без Вас замагання? - кіно німе!
І тільки влучний коментар його і оживе!

 

***


Шановні колеги-журналісти!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту.
Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.

 

***

 

Офіційне привітання до Дня Журналіста:

 

Шановні колеги!

Сьогодні, 2 липня, коли ми святкуємо Міжнародний день спортивного журналіста, я хочу ще раз підкреслити важливість і значущість нашої професії.

Я став свідком великого ентузіазму у молоді з усього світу, яка була присутня на відкритті літньої Універсіади в Белграді. Після цього я ще більше переконаний у тому, що ми, як літописці спортивних починань, можемо внести позитивний внесок у процес руйнування різних бар'єрів, які призводять до конфліктів по всьому світу. І це не залежить від значущості спортивної події, проходить вона на місцевому або на міжнародному рівні, тому що ми усі є частиною культури всього світу.

Спорт - послання світу, і це було особливо помітно серед учасників Універсіади в Белграді. Зараз багато наших колег стають жертвами скорочень персоналу у зв'язку зі „світовою фінансовою кризою”. У ці складні часи я закликаю вас до взаємодопомоги, давайте прислухатися один до одного. У той же час, я також закликаю видавців та босів ЗМі не використовувати нинішній економічний спад в якості приводу для скорочень.

Зараз багато говорять про початок нової ери - ери блогів, таких як Facebook і Twitter. Нещодавно в Лондоні, на прес-конференції МОК, я мав можливість вислухати головного редактора Reuters Девіда Шлезінгера, який пояснив таке поняття, як „громадський журналіст”

«Зараз починають зникати кордони між текстом і зображенням, професійним репортером і громадянським журналістом. Старі засоби керування не працюють. Старе мислення не працює. Ми повинні змиритися з цим», - сказав він.

Шлезінгер пророчив, що перші доповіді зі стадіону на наступній Олімпіаді будуть не з Reuters, AP чи AFP, а від блогерів, які ознайомлять нас про результати за допомогою мобільного телефону.

«По суті, старі засоби масової інформації не будуть контролювати поширення новин в майбутньому», - додав він.
Я вважаю, що спортивні журналісти повинні ставитися до цієї заяви серйозно. Ми повинні прийняти нові технології та не боятися їх. Ми повинні активно працювати разом з курівництвом різних федерацій у вирішенні питань акредитації.

Як сказав Шлезінгер, «Це значить працювати з мобільних телефонів і цифрових камер, працювати з відкритими ЗМі, а не проти них».

Але одне повинно бути ясно. Нові технології не повинні служити виправданням для нехтування своїм обов'язком захищати цінності не тільки спорту, але й нашого суспільства. Ми повинні продовжувати боротися за свободу висловлювати свої думки, і не тільки через інтернет. Це допоможе уникнути в майбутньому становлення інтернету як інструменту влади, щоб зупинити реальну свободу слова.

Я, як і раніше, твердо вірю у нашу місію, як і ви.

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 25 (1495)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (310)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3169)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3847)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7646)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА