20 століття

"Історія України 20 століття"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
10-02-2014
admin
19151
7

Що означає Георгіївська стрічка?


 • Не нравится
 • +48
 • Нравится
А ти коли небудь думав про значення цієї стрічки?

smailuk26  А ти знаєш, що в роки 2-ої Світової війни її давали лише москалям, які служили німцям?

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2012-05/1336157203_lenta.jpg">
Що означає Георгіївська стрічка?

А ти коли небудь думав про значення цієї стрічки?

smailuk26  А ти знаєш, що в роки 2-ої Світової війни її давали лише москалям, які служили німцям?

Георгіївська стрічка - двоколірна стрічка до ордену Святого Георгія, Георгіївського хреста, Георгіївської медалі. Також георгіївські стрічки на безкозирці носили матроси гвардійського екіпажу корабля, нагородженого Георгіївським прапором.

Що означають кольори? Кольори стрічки - чорний і жовто-оранжевий - означають «дим і полум'я» і

- є знаком особистої доблесті солдата на полі бою.

З історії Георгіївської стрічки:

Орден Георгія був заснований в 1769 році. За статусом він давався тільки за конкретні подвиги у воєнний час "тим, хто ... відрізнили себе особливим мужнім вчинком або подали мудрі корисні поради".

У 1806 році в російській армії були введені нагородні Георгіївські прапори. На вершинні прапора містився Георгіївський хрест з чорно-помаранчевою  стрічкою.

У 1855 році, під час Кримської війни, стрічки георгіївських кольорів з'явилися на нагородній офіцерській зброї.

8 листопада 1943 був заснований орден Слави трьох ступенів з гвардійською стрічкою.

Георгіївська стрічка
георгіївська стрічка надавалась тим, хто ... відрізнили себе особливим мужнім вчинком або подали мудрі корисні поради
  Гвардійська стрічка
Гвардійські стрічки давалися частинам СА і екіпажам ВМФ за особливу мужність і героїзм їх особового складу.
Гвардійська стрічка - компіляція Георгіївської і це спадкоємність військових традицій Росії.
Георгіївська стрічка   Гвардійська стрічка
Орден св. Георгія   Орден Слави (1943р)
Орден св. Георгія   Орден Слави
     


2 березня 1992 Указом Президії Верховної Ради Росії «Про державні нагороди РФ » було прийнято рішення про відновлення російського ордена Святого Георгія і відзнаки « Георгіївський хрест».

І ось навесні 2005 року на вулицях російських міст вперше з'явилася «Георгіївська стрічка». Ця акція народилася стихійно, виросла вона з Інтернет - проекту « Наша Перемога», головною метою якого була публікація історій та фотографій часів Великої Вітчизняної війни. Стрічечка стала своєрідним атрибутом урочистих заходів, традиційних зустрічей з ветеранами, святкових гулянь в багатьох містах Російської Федерації .

Тобто ніякого відношення до Другої світової війни георгіївська стрічка не має!

А хто ж тоді носив георгіївську стрічку під час 2-ої Світової війни?

А ось далі повний конфуз:


Петро Краснов

Генерал Петро Краснов, начальник главку військ козаків 3-го Рейху Комітет Визволення Народів Росії

   
Олександр Альбов

Майор Олександр Альбов, начальник відділу пропаганди штаба ВВС КОНР

Повний список солдатів РОА, що носили орден Св. Георгія, Георгіївську зброю і Георгіївську медаль:

 

Щоб москалі та малороси задумались - для них віршик:

Чёрный, чёрный мерседес
Мчится девяносто в час,
Старичку наперерез
И на зебре в деда — бац!!!
Вот, погнув ему эмблему,
Старичок лежит в пыли,
А ведь он в Берлине стену
Мазал краскою «Дошли».
Ровно шестьдесят два раза
Отмечал старик тот день,
Но немецкая зараза,
Отомстив за хренотень,
Что дедуля там намазал,
Всё ж достала ветерана,
Три луча — последний пазл,
В голове темнеет рана.
Мерседес — большой и чёрный
Стоит гордо и блестит,
Лентой машет закопчённой,
На антенне что висит.

І якщо навіть після цього для Вас георгіївська стрічка залишиться символом перемоги фашиста Сталіна над фашистом Гітлером - пам'ятайте, що ця стрічка надавалась лише справжнім воїнам героям!

А ти - Одягаючи її  - паскудиш честь і  пам'ять про своїх дідів-героїв!

 Москальський маразм:
 
   

 

А також стрічка використовується як доповнення до етикетки на пляшках горілки, її вішають на грузинський коньяк, на цінники, на собак, на старі німецькі машини. Оформляють в її кольорах вітрини стриптиз - клубів і туалетні кабінки.

Тому і не дивно, що у Львові ці  фашисько- москальські стрічки зривали, як окупнтську символіку.

 

9 травня це не свято - ЦЕ ТРАГЕДІЯ!!!!....
В цей день я просто поставлю свічку:
1) За тими кого гнали як гарматне мясо
2) За тих хто брав міста, до дня народження катів, ціною 100 тисяч смертей.
3) За тих кому загони НКВ стріляли в спину.
4) За тих ветеранів яких розстрілювали як псів після війни!
5) За тих хто повернувся з полону і відсидів в ГУЛАзі
6) За тих нещасних жебраків, що зараз існують - існують але не живуть.......

 

 

Носії помаранчево-чорних стрічкок в Україні сповідають:  

- свою цілковиту байдужість до неукраїнського походження стрічки та експорту (нав'язуванню) традиції з масового поширення смугастої стрічки з чужоземної країни, яка неодноразово протягом всієї історії, як у давно минулі, так і новітні часи засвідчувала свою ворожість до України. Власне, мені начхати на це, бо такий я "патріот" своєї вітчизни. Та й самою вітчизною для себе вважаю не стільки землю, де живу - Україну, а інозмену державу - Росію. Отже носінням георгіївської стрічки я зневажаю українську традицію і шаную чужу, демонструючи це привселюдно і не маючи з цього приводу жодного докору сумління;
 
Георгіївська стрічка
- що в такий спосіб висловлюю свої симатії новітньому тоталітарному режиму Російської Федерації та солідарність з  її правителями, які залюбки чіпляють на себе георгіївські стрічки з відповідною пропагандистською метою;
 
- демонструю свою вірність радянсько-російському духу святкування дня перемоги, що радше віншує злочинну комуно-більшовицьку систему, аніж віддає данину шани усім загиблим у Другій світовій. Для мене смерті десятків мільйонів людей, скоріше свято, ніж привід для скорботи.
 
- що носінням помаранчево-чорної стрічки виражаю особисту шану і повагу не стільки воїнському подвигу рядових червоноармійців, скільки розшаркуюся перед їхніми начальниками - червоними генералами, які безжалісно використовували солдатів як гарматне м'ясо.
 
- тиражую своє невігластво з пропаганди 9 травня як великої перемоги радянського народу, закриваючи очі на червоний терор, що мав місце як під час війни, так і після, а також величезну кількість жертв армії "переможців", що є незрівняною з втратами переможених. І мені байдужа причина цього. Чому так сталося є для мене зайвим питанням, яким я не переймаюся. Воно мене не турбує, як і багато інших, похідних від цього.
 
- що я є проросійським сталіністом, готовим і надалі вшановувати подвиги каральних загонів НКВД та бійцв СМЕРШу, предастваники яких станволять нині переважну більшість з тих ветеранів Другої світової, які дожили до сьогодні. Бо на відміну від рядових бійцв-червоноармійців, екнкаведисти-смершівці користувалися особливою увагою і піклуванням з боку комуно-більшовицького тоталітарного режиму. Каральна система пестила слухняних виконавців її волі.
 
- що демонструю підтримку репресіям і катуванням радянської влади, застосованим проти українців  до, під час і після війни. Кількість жертв українського народу за виборювання незалежної держави для мене було, є і буде цілковите ніщо.
 
- носінням георгіївської стрічки я засвідчую, що є проросійським сталіністом, можливо, і дуже вірогідно - нащадком енкаведиста, руки якого по лікті в крові українців та людей інших національностей - жертв радянської окупації та винищувальних спецоперацій;
 
- будучи носієм цієї смугастої стрічки, я одночасно є носієм совокової ментальності, що є ворожою до Української держави. Я прагну повернення країни в лоно радянсько-російської імперії на правах губернії без самостійного урядування над територією.  Виступаю за слов'янську єднійсть в союзі з Казахстаном та іншими бажаючими приєднатися за неоддмінною умовою - російського головування в будь-якому між(над)державному новоутворенні.

 

Коментарі:
Aftermath


Джура
Отакої..
16-05-2012
0
1

Петро


Сірома
А чи знаєте ви, що ця стрічка має дореволюційне походження? Її носили під час війни з Наполеоном та І-ої світової. Її носили майже всі контрреволюціонери, вояки Української Держави Скоропадського, та ,можливо, навіть герої Крут. Так що давайте її поважати! smailuk1
18-02-2013
0
0

юра


Сірома

І чого ви такі злі... звідки у вас береться така ненависть...?????

12-02-2014
0
0

admin


Гетьман

smailuk14 Це сміх над дурненькими москаликами! Адже ніякого відношення ця стрічка до 2-ої світової не має!

А тим паче, в роки війни, її носили прислужники фашистів! smailuk21


--------------------
13-02-2014
1135
170

Дмитро


Сірома
А ви пам'ятаєте що орденом Георгія було нагороджено велику кількість радянських військових, ще за тих часів коли вони були у лавах Російської Імператорської армії? А їх "колеги" які перейщли на службу до німціів носили саме ті нагороди.
29-06-2014
0
0

Вадим


Сірома
Грамотеи, херовы! Я как гражданин Украины, видя как переписывается история не могу молчать!!! Георгиевская ленточка говорит о борьбе советского народа в Великой Отечественной войне. Приписывать Власовцам и прочей нечести, которая тоже её носила, не признак большого ума! Доблесть сынов России переходила из поколения в поколение! Сюда надо и отнести жителей Малороссии и Новороссии!!! Именно как историк, ненавижу видеть эти гадости!!! Хмельницкий - тебе не стыдно? Ты снова предаёшь свою Украину и Россию!!!
08-05-2016
0
0

admin


Гетьман
Вадим,
Тоисть захват Польши рускими окупантами и парад з фашистами это доблесть? 2-ю мировую начали Гитлер и Сталин как его союзник!

--------------------
10-05-2016
1135
170

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 42 (1742)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (389)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3234)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3921)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7695)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА