Історія міст та містечок України

"Історія міст та містечок України, що мали славне минуле"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
02-05-2013
admin
4719
0

Народна архітектура України


 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Більше 600 графічних ілюстрацій, виконаних самим автором дають вичерпну картину народного житла, господарчих будівель та дерев'яних культових споруд в різних регіонах України. Може бути корисною архітекторам, мистецтвознавцям, етнографам та людям, що цікавляться своєрідністю та неповторністю української культури.

 

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2013-05/1367445655_arhit.jpg">
Народна архітектура України

Книга присвячена народній архітектурі України у всій її різноманітності і самобутності. Більше 600 графічних ілюстрацій, виконаних самим автором дають вичерпну картину народного житла, господарчих будівель та дерев'яних культових споруд в різних регіонах України. Може бути корисною архітекторам, мистецтвознавцям, етнографам та людям, що цікавляться своєрідністю та неповторністю української культури.

 

Видано в авторській редакції при сприянні фірми «Аркада-ТЕРМОДОМ».

На нашій землі є особистості, які присвятили усе своє життя одній справі і своєю відданою працею збагатили світ чи то у галузі мистецтва, чи то науки. До таких особистостей належить і Віктор Петрович Самойлович.

Його улюблена справа — народна архітектура України, дослідження якої він почав ще зі студентських років і захопився нею на все життя, показавши світові у своїх численних публікаціях її особливості та своєрідність. Це видання знайомить читача з кращими зразками народної архітектурної творчості України — житлом, господарськими та виробничими спорудами, а також монументальною дерев'яною архітектурою (церкви, дзвіниці). Ці споруди побудовані руками народних майстрів на основі традицій, що склалися протягом багатовікового досвіду в кожному регіоні та передавалися від одного покоління народних будівельників до іншого. Як свідчить запропонована праця автора та інші його публікації з питань народної архітектури України, у всіх її аспектах (об'ємно-просторова композиція споруди, її елементи, архітектурні деталі та засоби декору, а також її регіональні особливості), дають право розглядати народну архітектурну творчість України як складову частину національного народного фольклору, поряд з іншими його різновидами. Слід пам'ятати про художню цінність пам'яток народної творчості в архітектурі, як і інших видів народного фольклору, що є неоціненним внеском в скарбницю національних надбань мистецької культури сьогодні.

Скріншоти з книги Народна архітектура України:

Народна архітектура України

 

Народна архітектура України

 

Народна архітектура України

 

 

 Самойлович В.П. Народна архітектура України в ілюстраціях. — К.: Абрис, 1999. - 281 с.: іл. - Бібліогр.: с. 281.

Мітки до сторінки: Книги

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Як діяти проти беркуту Jamesamubs 8 (25563)
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Phyllisdup 49 (1580)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (333)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3191)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3874)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА