Слов'янська доба

"Про слов'янську добу на теренах України"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
12-02-2014
admin
2381
0

Як Русь Україною стала?


 • Не нравится
 • +4
 • Нравится

Від фінно-угорської назви столиці окремого князівства Москва, яка вперше як невелике село згадується лише в 1147 р., було названо цілу державу.

 

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2014-02/1392198128_rys.jpg">
Як Русь Україною стала?

Звідки пішла назва Україна?

Московити- фальсифікуючи історію, вкрали слово "руський" у корінного народу Подніпров'я коли їм знадобилося "велике минуле" для імперії.

Від фінно-угорської назви столиці окремого князівства Москва, яка вперше як невелике село згадується лише в 1147 р., було названо цілу державу.

 

Її правителі називали себе князями (згодом - великими князями, пізніше - царями) московськими, а своїх підданих -- московськими людьми. Назви "Москва", "Московия", "Московское государство" були офіційними урядовими назвами держави. Так її називала і вся Європа, країни Сходу, турки, араби та інші народи, а мешканців Московщини іменували "московитами", "московитянами" (Українці від XV ст. своїх північно-східних сусідів послідовно називають москалями, а їхню країну - Московією.

 

Першим кам'яним храмом Москви став заложений в 1326 році Успенський собор.

 

В Україні перший кам'яний Софійський собор був збудований Ярославом Мудрим (у 1017 чи 1037 році).

 

smailuk32 Тобто за 300 років!

Для багатьох сьогодні не є секретом те, що українці сформувалися на базі слов'янських племен, а росіяни - на базі фінських племен (меря, весь, мордва, мокша, мурома, мещера і т.д.)айстарша назва українського народу й його першої держави — Русь. Так звали ми себе довгі віки, так звали нас сусіди й чужинці. Сусіди й чужинці, наприклад, греки, араби й інші вже з VIII-IX віків звуть полян або всю центральну Київську землю Руссю. На півночі, в Московії, назва Русь, Росія защепилася головно за часів Петра І. До Петра І їх держава звичайно звалася Московією.

 

А як же виникла назва Україна?

Точнісінько так саме як кельти і галли стали франками і лише в 1190 з'явилась назва Франція!

Або так саме як Іберські племена на Піренейському півострові стали Іспанцями!

Чи як Ацтеки стали амереканцями і точнісінько так саме як московити стали у кін. 17 ст. росіянами.

 

Теорія походження назви Україна:

Особисто я притримуюсь теорії, що назва Україна - означає прикордонні землі. Але до недавно виникало питання - яких земель наша країна була прикордонною зоною?

І лише з появою теорії про Тартарію, з'ясувалось, що Україна було прикордоними землями Великої Тартарії. А називалась ця земля - РУСЬ! А її жителі - русичі.

 

Слово Україна, що заступило в нас Русь, відоме з давнього часу.

Того самого часу (ХІ ст.), за свідченням чужинців, наприклад Київ був культурніший і багатший за Париж та Лондон. ПраУкраїна мала жваві торговельні та культурні зв'язки з усім культурним світом - Грецією, Малою Азією, Індією ще тисячу років. У північній Московщині навіть й у ХХ ст. носили шкіряний одяг дикунського крою (один шмат з діркою для голови).

Московський археолог пише, що слов'янських могил до Х ст. ніде в Московщині незнайдено. Московський історик підтверджує: „В жилах московського народу тече щонайменше 80 % фінно-татарської крові Москва, принагідно згадаючи, що перший храм в цьому місті був побудований з дерева в 1272 році, а перший князь був посажений там не раніше 1277 р назва столиці фінська.

"Москва" у фінській мові означає "каламутна вода" гниле болото.

 

 


Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? ArymxurRes 7 (1402)
  Що, Де, Як і Коли » Про здоров'я та спорт Як похудати? JimmyB 1 (1679)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (229)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3116)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3795)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА