Доба відродження

"Доба відродження - або про те як ми відновлюємо свою державність"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
16-08-2012
admin
3454
0

Банда проти сміливих медійників!


 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Сьогодні настав час, коли твоє майбутнє реально залежить лише від тебе!

Ти можеш опустити руки, а можеш боротись як Максим Голосний, що в Дніпропетровську не побоявся вивісити Найкреативніший білборд проти Партії Регіонів.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2012-08/1345065334_regu_-3.jpg">
Банда проти сміливих медійників!

Сьогодні настав час, коли твоє майбутнє реально залежить лише від тебе!

Ти можеш опустити руки, а можеш боротись як Максим Голосний, що в Дніпропетровську не побоявся вивісити Найкреативніший білборд проти Партії Регіонів.

Банер - "Взнала, що внук проголосував за Регіони - переписала хату на кота" - має усі шанси стати прапором боротьби проти региків.

Не знайшовши законного мотиву для репресій проти Максима - голови сільради, обласна влада з допомогою силових структур оголосила його у всеукраїнський карний розшук, навіть не пред'явивши йому звинувачення!  smailuk26

 

Взнала, що внук проголосував за Регіои - переписала квартиру на кота

 

 

Максим Голосний прокоментував цю ситуацію наступним чином:

Перш за все хочу сказати, що директора РА «АПЕЛЬСИН» Наталію (власника бігборда) після вчорашнього телефонної розмови з високопоставленим чиновником відвезли в реанімацію. З учорашнього дня вона офіційно на лікарняному - мені дуже шкода, що так сталося. Але це реалії, які сьогодні мають місце: для цієї влади немає моральних принципів, немає закону - вбивати, калічити, залякував, але досягай своєї мети. 2 тижні тому убили дуже шанованого мною людини, відомого дніпропетровського еколога Володимира Гончаренко. Він теж мав необережність говорити правду, бути занадто публічним і принциповим, і перейшов дорогу бізнес-інтересам криворізького клану. Не виключені замаху і на мене чи моїх колег - доводиться бути напоготові.

 

 Приклад з білбордом "... Переписала хату на кота" дуже яскравий та показовий - Ви подивіться, у Партії Регіонів - сотні площин з яких вона віщає що наступила стабільність та благополуччя. І всього ОДИН, - smailuk19 а яка реакція на єдиний банер - негайно зірвати, заклеять, залякати! Невже вони думають, що люди і без цього не дізнаються правду?

Це ганьба, ганьба на всю Україну!

 

БРАТТЯ - БОРІТЬСЯ!  БО ЗАВТРА БУДЕ ПІЗНО!!!.....

 

  

 

 

 

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (1974)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3071)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (6800)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6030)
  Україна » Вибори та політика Українці на яких насрали наші політики! admin 0 (6071)

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА