Доба відродження

"Доба відродження - або про те як ми відновлюємо свою державність"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
06-04-2014
admin
1575
0

Майдан №3


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Майдан №3

Майдан № 1

- це студентський євромайдан ‬ -  наївний протест молоді проти різкої зміни курсу країни, за вступ до Євросоюз. У цієї молоді вкрали майбутнє і вони вийшли на протест.  Танці, пісні викликали силову реакцію з боку влади і закінчився побиттям студентів і громадянських активістів.

Саме побиття і запустило Майдан №2, адже подібної жорстокості люди в Україні ще не бачили.

Майдан №2 :

Самоорганізований, сердитий, безстрашний. Десятки тисяч людей вийшли на вулиці, аще сотні тисяч помагали фінансово. Коли політики почали зливати активістів, Майдан відповів барикадами на Грушевського коли політична сцена закликала до домовленостей з Януковичем - сотні пішли в контратаку і перемогли.

Майдан 2 стояв не за євроінтеграцію, а за покарання винних, повалення вбивці Януковича і зміну системи. 

Склалося чітке уявлення про майбутнє, заснованому на новій системі цінностей, побудові справедливого суспільства - в якому пріоритетним стає розвиток, творчість, самовираження.

 

Майдан №3:

 

Буде обов'язково! Єдине, що поки стримує майданівців від спалення адмінбудівель і виносу політиків - це зовнішня загроза. Система тріщить по швах, владні інституції втрачають легітимність в очах людей, зростає невдоволення. На цьому етапі ненависть до продажних політиків може об'єднати і Захід і Схід, і на Майдан вони вже вийдуть разом, об'єднані спільною метою - змести під корінь всіх і встановити пряме народовладдя.

 

Без політиків гнівний, миттєвий, нещадний, неминучий? Коли ти стоїш під кулями і розумієш, що можеш в будь-який момент загинути, це кардинально змінюється свідомість. Ти раптово усвідомлюєш, що є істина, а що лушпиння.  

І якщо попередніх можновладців відпустили, погромив житло та офіси, то цих вважатимуть зрадниками цінностей Майдану. А із зрадниками у воєнний час розбираються швидко - через Народний Трибунал, по ходу потроюючи масові зачистки корупціонерам, рейдерам і мародерам.

 

Точкою складання буде Майдан, а ядром стануть ті люди, які створять коло довіри, принесуть клятву вірності народу, а також запропонують нову модель розвитку суспільства.

Це буде нова еліта, яка візьме відповідальність за майбутнє країни....!

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (276)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3142)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3820)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7618)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6749)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА