Визначні постатті

"Визначні постатті в українській історії"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
17-01-2012
ancher
1653
0

Дмитро Донцов. "Зоряний інтеграл" (2003) TVRip


 • Не нравится
 • +1
 • Нравится
Такі люди народжуються раз на століття, аби здійснити революційний переворот, переоцінити всі цінності, висунути нові ідеї або дати нові скрижалі. Такі люди завжди пливуть проти течії, ніколи не вагаються виступити проти думки більшості чи взятися за ніби безнадійну справу. І тому саме такі люди визначають повороти історії.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2012-01/1326829545_doncov.jpg">
Дмитро Донцов.

Такі люди народжуються раз на століття, аби здійснити революційний переворот, переоцінити всі цінності, висунути нові ідеї або дати нові скрижалі. Такі люди завжди пливуть проти течії, ніколи не вагаються виступити проти думки більшості чи взятися за ніби безнадійну справу. І тому саме такі люди визначають повороти історії.

Якість: TVRip
Формат: AVI
Тривалість: 00:22:11
Відео: MPEG-4 Visual at 502 Кбіт/сек, 320 x 240 (1.333) at 25.000 fps
Аудіо: MPEG Audio at 224 Кбіт/сек, 2 канал(-и,-ів), 44.1 кГц
Мова: українська
 

Розмiр: 117,2 Mb

Режисер: Ольга Ларіонова
Телекомпанія: Запорізька державна телерадіокомпанія, 2003

Завантажити -  http://tab.net.ua/sites/files/site_name.UkrHistory/id.161277/

 

Фільм про Дмитра Донцова - це людина, яка наклала відбиток свого духу на цілу епоху. Міжвоєнні 20-30-ті роки XX ст. в Західній Україні можна було назвати ерою Донцова.

Це була людина, що не завагалась вийти проти безвартісних святинь XIX ст., повстати проти фальшивих кумирів і натомість принести скрижалі нових цінностей. Людина, яка своїм словом запалила до боротьби ціле покоління, виховала незламних націоналістів-революціонерів, борців "на сталь перекутих в огні".

Світогляд Дмитра Донцова виріс на трьох джерелах: Святе Письмо, Тарас Шевченко, Фридріх Ніцше. У його ідеях чутне грізне рокотання біблійних пророків, пульсує глибинна закоріненість в українську стихію, підкреслений волюнтаризм і схильність "філософувати молотом".

Насамперед Донцов дав безжальний аналіз причин, які привели національну революцію 1917-21 років до поразки. Для нього було очевидним, що без відвертих відповідей на пекучі питання: чому? як так сталося? хто винен? - рух вперед -неможливий. Його діягноз був безжальний. Причина поразки визвольних змагань, причина всіх негараздів України лежить у невідповідності української еліти своїй місії і тим завданням, які поставив час. У годину революції, в часи, коли слід було наступати, нав'язувати, ставити перед фактом, в часи, які вже самі собою вимагали рішучости, твердости, наступальности, - тодішня українська еліта показала щось зовсім протилежне. Вожді Центральної Ради діяли за принципом "гей, українець просить немного", запобігали перед недругами, намагались домовитися з ворогами, толерували зраду - і в остаточному результаті втратили все.
 

 

 

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! Caseyvow 16 (1671)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (370)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3215)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3900)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7677)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА