Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
05-04-2010
admin
2611
0

Як аліенам-рептілоідам вдалося інфікувати людей ?


 • Не нравится
 • +4
 • Нравится
явище телегонії або ефект першого самця. Цей ефект був описаний при селекційних дослідах з кіньми. Від першого самця-зебри у кобили англійської породи потомства не вийшло - надто далекі вони генетично. А від наступних спаровувань з жеребцями своєї породи у кобили народжувалися смугасті лошата. Тобто при першій злучці від першого самця майбутньому потомству кобили передалися його деякі спадкові ознаки, хоча він і не був біологічним батьком лошат.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/imag/cikavo/imag_cikavo/alienu_5.jpg">
Як аліенам-рептілоідам вдалося інфікувати людей ?

Для впровадження своїх генів в людські раси аліени-рептілоїди використовували явище телегонії або ефект першого самця. Цей ефект був описаний при селекційних дослідах з кіньми. Від першого самця-зебри у кобили англійської породи потомства не вийшло - надто далекі вони генетично. А від наступних спаровувань з жеребцями своєї породи у кобили народжувалися смугасті лошата. Тобто при першій злучці від першого самця майбутньому потомству кобили передалися його деякі спадкові ознаки, хоча він і не був біологічним батьком лошат.

Генетична диверсія аліенів ( читати більше про Алієнів) знайшла відображення в казках та легендах. Чудовиська: дракони, Змії-Гориничі та інші стали викрадати червоних дів. Застосовувався метод терору населеного пункту поки жителі не виконають вимоги про видачу красивих дівчат. Потім рептоід псував їх, передаючи за допомогою Телегонії свої генетичні ознаки.

Всі дівчата залишалися живі-здорові до приходу за ними добрих молодців, лицарів та інших богатирів. Чому?

Після нетривалої і важкої (за словами героїв) сутички дракон виганяли-знищувався і все закінчувалося обов'язкової весіллям-бенкетом врятованих з рятівниками.

 

Людина - змій
Людина - змій
Змішування людей і змій
Ще з давніх давен можна спостерігати за схрещенням людей та змій. Так Єгипті був справжній культ змій: За допомогою рептіолодів серед людей створюється прошарок населення, який володів гнучким розумом і "нелюдською" хитрістю. Розмножуючись, нині ці люди склали верхню прошарок у ВСІХ народах, відому як ібреі (жиди).

 

Як же аліенам-рептілоідам вдалося інфікувати генетику людей?

Зміїний насіння. Генетична диверсія проти землян. 

У книгах "для своїх" самі ібреі визнають, що вони походять від інопланетних істот. Аліенам-рептілоідам для підкорення людей необхідна була проміжна порода істот, схожих на людей, але мають "нелюдський", ЇХ, спосіб мислення. Як же стало можливим створення таких мутантів, адже генетично аліени сильно відрізнялися від людей?

 

Після нетривалої і важкої (за словами героїв) сутички дракон виганяли-знищувався і все закінчувалося обов'язкової весіллям-бенкетом врятованих з рятівниками.

Дуже ймовірно що рептілоіди-дракони володіли гіпнотичними здібностями і дів здавалося що вони втрачають цноту з прекрасним лицарем (казка "Красуня і Чудовисько").

Герої, що займали часом керівні пости, отримували дружин з інфікованою аліенамі спадковістю. Коли було "заражено" достатня кількість дів, війна з драконами зійшла нанівець. Див легенду про Георгія-Побідоносця.

 

Що було далі? Надалі у ВСІХ людських раси стали народжуватися "ізгої" - громадяни з сильними моральними відхиленнями: відсутністю совісті, користолюбством і специфічними зовнішніми рисами.

Деякі історики вважають, що нас намагались попередити про ібреїв та рептіолодів, ще у середні віки. Таким джерелом, на їхню думку є манускрипт Войнича

 

Вона вже інфікована Рептіодом

Вона вже інфікована Рептілоідом

 

По суті, люди поквапилися відсвяткувати "перемогу" над аліенамі-рептілоідамі, тому що людство давно управляється "обраним" і "створеним" рептоідами народом.

 

 

Ось так виходили рептілоіди-дракони

Джерела:

Джерело

Джерело 2

Невидима битва

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 38 (1529)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (316)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3175)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3855)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7650)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА