Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
20-06-2010
admin
1918
1

Кіберспорт


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Кіберспорт

Кіберспорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Quake, в 1997р. в США з'явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Від цього року з'явилися багато нових ліг із кіберспорту.
Для кіберспорта підходять такі жанри комп'ютерних ігор, як шутери від першої особи, стратегії реального часу і спортивні симулятори як найбільш видовищні і динамічні комп'ютерні ігри.


Поточні популярні професійні комп'ютерні ігри включають:

* Quake IV
* Counter-Strike
* Warcraft III
* Starcraft
* Halo 2
Змагання з кіберспорту, у тому числі і міжнародні, проводяться по всьому світі. Найбільш значним з них є турнір World Cyber Games, який організований подібно до Олімпійських ігор. WCG були започатковані в 2000 році в Південній Кореї, і з того часу проводиться щороку, у тому числі і в інших країнах. У Південній Кореї кіберспорт отримав найбільший розвиток, отже там навіть існують телевізійні канали, які транслюють змагання з електронного спорту.


Великі змагання проводяться в спеціальних місцях, де публіка може спостерігати за гравцями, що сидять за комп'ютерами, а хід змагань відстежувати на великому екрані, де транслюється ігровий процес. У Південній Кореї, через велике число глядачів, подібні змагання проводять на стадіонах. Менш масштабні змагання проводяться в комп'ютерних клубах. Крім того, змагання можуть проводитися через інтернет.

Гра через інтернет володіє деякими недоліками. У різних гравців можуть бути різні затримки передачі інформації через глобальну мережу в зв'язку з її неоднорідністю. Під час гри через інтернет складно виявити шахрайство партнерів. У контрасті, під час гри через локальну мережу всі гравці присутні в одному приміщенні під наглядом організаторів змагання, тому шахраювати набагато важче. Локальна мережа зводить нанівець і проблему затримок, оскільки має достатню і однакову для всіх пропускну здатність. Гра через LAN створює специфічну атмосферу змагання завдяки особистій присутності всіх учасників і глядачів, яка не може бути досягнута за допомогою інтернету.

На крупних змаганнях призовий фонд може сягати 1 000 000 доларів або більше. Найкрупніший виграш за історію кіберспортівних змагань виграв Джонатан Уендел, виступаючий під никнеймом Fatal1ty. У фіналі змагання з гри Painkiller в 2005 р., його виграш склав $150 000. Призові фонди крупних змагань спонсорують компанії, пов'язані з виробництвом комплектуююих і периферії для комп'ютерів.

У 2006 український гравець Sk.HoT зайняв третє місце на World Cyber Games з гри Warcraft III і виїхав додому з сумою $8000
У кіберспорті команди гравців традиційно називаються кланами. Деякі види комп'ютерних ігор, наприклад Counter-Strike створені саме для командного змагання, інші ж дозволяють грати як в режимі один на один, так і команда на команду. Часто, професійні команди контрактовують своїх гравців і заробляють гроші через фінансову підтримку від численних компаній.


Асоціації

* ESB (Німеччина)
* KeSPA (Південна Корея)
* ESB (Голландія)

Головні турніри

* CPL, Cyberathlete Професійна Ліга
* WCG, World Cyber Games
* ESWC, Електронний Спортивний Чемпіонат Світу
* WEG, World E-Sports Games

Медіа-обхват: статті новин і зображення

* Global Gaming League
* Gosu Gamers
* GotFrag
* SK-Gaming

Медіа-обхват: місцеві статті новин і зображення

* GameInside (Україна)
* CGA (Китай)
* CyberFight (Росія)
* eSports.pl (Польща)
* readmore (Німеччина)

 

автор: FUN

Коментарі:
FUN


Козак
Бачу Ви почали трішки приділяти увагу кіберспорту! Респект!
24-06-2010
7
2

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Phyllisdup 42 (1547)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (322)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3180)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3862)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7653)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА