Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
26-03-2014
admin
4190
2

Нехай росіяни спростують ці 10 фактів


 • Не нравится
 • +31
 • Нравится
Нехай росіяни спростують ці 10 фактів

10 фактів з історії москаляндії - які поставлять будь якого москаля у тупик!

1. Державу з назвою - Московія цар Петро 1 перейменував в Росію, аж в 18 столітті, в 1721 році.

 

2. Плем'я Мокші назвало свою річку Москва, а переклад цієї назви, з мови Мокші, звучить як "брудна вода". Будь-які інші мови не можуть перекласти слово Москва. Слово "кремль" - татарське і позначає зміцнення на височини.

 

З. У середні століття всі картографи Європи писали і проводили кордон Європи уздовж кордонів Русі (Русь - це територія нинішньої України!) Московія - улус, зі своїми фінськими народами, завжди була складовою Орди і її Європа справедливо відносила до Азії.

 

4. Московія (Росія) платила данину Кримському Хану!, який був намісником Золотої Орди, аж до 1700 року. Цар Московії зустрічав кримського посла на Поклонній горі, садив його на свого коня, сам пішим, під узду, вів коня з кримським послом в Кремль, садив його на свій трон і вставав перед ним на коліна! ?

 

5. У 1610 році, в Московії на Борисі Годунові (мурза Гудун) закінчилася династія Ченгізів (родич Чингісхана) і на трон звели Олексія Кішку з фінського роду Кобили, а при вінчанні його на Царство церква дала йому прізвище Романов, нібито прибув з Рима правити Московією! smailuk23

 

6. Катерина 2, після окупації останньої вільної Руській Держави - ​​Великого Князівства Литовського (тер. Білорусі) в 1795 р., своїм наказом веліла назвати угро-фінські племена Московії якимись великоросами, а українців - справжніх русичів - малоросами!

 

7. Ніхто і ніколи не бачив в оригіналі договір про возз'єднання між Московією та Україною нібито підписаний Б.Хмельницьким і Царем О.Романовим?

 

8. Вже кілька століть археологи Московії шукають артефакти, що підтверджують достовірність Куликовської битви, але поки безуспішно, от тільки байку про перемогу Д.Донского над Мамаєм виспівують досі, на всі голоси!

 

9. Псковська, Новгородська, Смоленська області Росії, - це колишні слов'яно-руські Князівства і до угро-фінської Московії не мали ніякого відношення, поки Московія - Орда вони окупувала їх відповідно в 1462, в 1478, і в 1654 роках. А в інших областях РФ (Московії) ніколи не мешкали слов'янські племена і народи.

 

10. Золота Орда і її дочка - Московія, - це єдині країни світу, які тримали в рабах власний народ. Це і пояснює вічну відсталість багатою на природні копалини Московію від порівняно обділених на природні ресурси європейських країн, адже ефективність роботи вільних людей набагато вище, ніж рабів...

Нехай росіяни спростують ці 10 фактів

Коментарі:
Kalmir2012


Сотник

Коли вже Київська Русь була розвинута, та москве була нещасним селом

26-03-2014
9
12

непийпиво


Джура

московія лапи геть від УКРАЇНИ!


--------------------
18-04-2014
0
4

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (241)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3123)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3803)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7602)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6733)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА