Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
27-06-2010
kinodomen
78691
4

Вчені вирахували тривалість ідеального сексу


 • Не нравится
 • +66
 • Нравится
 Як зайнятись перший раз сексом

Заняття сексом протягом близько 10 хвилин є найбільш оптимальним за тривалістю, щоб задовольнити обох партнерів, показали дослідження. Висновки були зроблені на основі опитування, а також результатів наукових досліджень.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2010-06/thumbs/1277641329_1.jpg">
Вчені вирахували тривалість ідеального сексу

 

Дослідження показали, скільки має тривати секс, котрий би найкращим чином задовольняв обох партнерів. 

 

 Як зайнятись перший раз сексом

Заняття сексом протягом близько 10 хвилин є найбільш оптимальним за тривалістю, щоб задовольнити обох партнерів, показали дослідження. Висновки були зроблені на основі опитування, а також результатів наукових досліджень.

Виявилося, що більшість людей вважають "достатнім" секс протягом приблизно 7 хвилин. При цьому більшість погодилася з тим, що секс, який триває від однієї до двох хвилин, - "дуже швидкий", щоб забезпечити задоволення. Заняття любов'ю від 7 до 13 хвилин багато хто називав "бажаними". Проте все, що виходило за рамки 13 хвилин, оцінювався як "дуже довго".

Тим часом, за даними вчених, секс починає приносити реальну користь тільки після 30 хвилин. Виявляється, в організмі йде синтез вільних радикалів, які є "загарбниками" молекул кисню. Якщо виникає надлишок радикалів, то це може бути джерелом захворювань. Секс ж їх нейтралізує, але тільки починаючи з 31-ї хвилини.

Скільки часу Ви займаєтесь сексом


Коментарі:
kinodomen


Сотник
За 2 хвилини не встигнеш і штани скинути,якщо ще попалися китайські джинси та в них шірінка заїла ,то до ранку з тими штанами і посексуєшся, щоб їх скинути smile
27-06-2010
9
11

лєра


Сірома
погоджуюсь з коментарем.2 хв Це вже дуже мало. Хоча багато чого залежить від того наскільки хочеш партнера,рівня збудженості і тд.
16-04-2011
0
0

Ольга


Сірома
Щоб не помилятись треба знати http://www.viagrashop.com.ua/about-sex.html Все про секс, уроки секса, азбука секса, як займатись сексом
23-09-2011
0
0

LOTUS


Джура
коханням треба займатись рівно стільки,скільки потрібно для задоволення партнера...тобто це виключає тимчасові зв'язки.А для тимчасових зв'язків вистачить й стандарту 10-15 хвилин ))))
06-10-2012
0
3

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
освідчення в коханні
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (401)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3246)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3933)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7701)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6770)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА