Українська Камасутра

admin
  38 541   4    
Українська Камасутра
Українська Камасутра

"Це не просто якась книга, а науковий твір-дослідження, якому я присвятив 15 років свого життя", - говорить автор книги "Україна Кохання" Олександр Виженко. Його вже охрестили автором української "Камасутри", проте письменник запевняє, що його дослідження засноване на ще більш древніх джерелах, аніж індійські. Завдяки стародавнім українським пісням, де закладено сакральне мистецтво поєднання двох начал: чоловічого та жіночого, письменник не лише розповів про багате сексуальне життя наших предків, а й створив словничок термінів, де слова "секс", "оргазм" та "капуста" набувають нових значень.

Українська камасутра - ілюстрації

 

 

- Чим же наша "Камасутра" краща за індійську?

- Способом передачі інформації, неповторністю образів, вибором алегорій та метафор. Усі древні тантристські трактати починаються зі слів: "Якщо це мало місце тут, мало місце скрізь". Це настільки чесно, що я у жодних історичних джерелах такого не зустрічав. У язичницькій релігії колись все було дуже просто: нікому нічого не заважало.

- А нині що заважає?

- Християнство. Статути й заповіді все моралізували та стабілізували. І люди почали соромитися свого первісного начала й ховати всі сакральні знання.

- У яких позах найчастіше в давнину кохалися українці?

 

 

- Найпопулярнішою була "королівська поза" - коли чоловік стоячи доводить дівчину до оргазму, а вона, охоплюючи його стегнами, тримається за шию хлопця руками. Ця поза посвячується лише "гуру", бо вона настільки складна, що потребує від мужчини не лише сили, а й снаги. Не повірите: я знайшов її у пісні, яка була поміщена в академічному виданні українського фольклору Академії Наук СРСР!

- За радянських часів в Україні сексу "не було". Не хочете дослідити любовну ситуацію за залізною завісою?

- Та немає з чого досліджувати! Сучасних пісень, які несли б щось сакральне, - не існує. Як українці, так і росіяни загубили дар писання. Нині на естраду виносяться такі примітивні та жахливі речі, що на небесах, певне, затуляють вуха. Проте зараз українська пісня відроджується, а російська - занепадає. Ну подивіться, до прикладу, на Шуру! Це ж суцільна мішура! В останньому розділі своєї книги я започатковую новий жанр у літературі - назвав його "світанки". Якщо в Японії слово "танка" означає "еротика", то в українців було слово "тантра" - наші предки ходили тантрувати і їх називали "тантристами" - це ті, котрі в танці передають усю красу почуттів.

От, наприклад:
"Ой нема у світі кращого над Івана понад нашого.
Причепив жорна та й до пояса. А сам полетів аж під небеса.
І крупу милить, і кашу варить,
і кашу варить, і живіт парить,
і живіт парить, і живіт гоїть,
і суку доїть...".

У пісні йдеться про здорованя Івана. "Причепити жорна" означає взяти вагу або підняти жіночі ноги. "Молоти крупу", місити та варити кашу означає добре збуджувати жінку (горщик із кашею - це жіночий статевий орган, а ложка - це чоловічий пестун). "Живіт парити" означає, що зверху повинно бути ще одне тіло (українське прислів'я переповідає: "живіт на живіт - і голова не болить"), а "суку доїти" означає доводити жінку до оргазму. Ви не думайте, що я божевільний, - я просто добре знаю українські символи.

- Чи було в наших предків зілля, подібне до віагри?

Українська камасутра

- Звісно. Мало хто знає, що буряк піднімає чоловічий тонус. "Буряк - не дурак. На дорозі не росте. Козак - не дурак. Бо їсть буряк". І взагалі, кожен овоч, який є у борщі, - афродизіак.

- Фрейд казав, що кожна людина при народженні має закладено бісексуальне начало. Чи було в наших предків нетрадиційне кохання?

- В Україні були і лесбіянки, і гомосексуалісти, і ті, що любили груповий секс... Це описувалося, але одразу засуджувалося. Пам'ятаю, я знайшов таку пісню, де описано, як два козаки-орлики прощалися, - було дуже зворушливо читати про те, що закохані чоловіки мали розійтися.

- На коли припадає "хотiнковий тиждень", який ви описуєте в книзі?

- "Хотінковий тиждень" настає, коли чоловік не може насолодитися сексуальною близькістю. Понеділочок - це хотілочок, вівторок - багну любку аж до паморок, середа - хочу жінку, як всєгда, четвер - якби не злука, то помер, п'ятниця - голуб'ятниця, субота - ніченька солодка, неділя - так горю, як до весілля. Український символ єднання двох енергій - чоловічої та жіночої - найдосконаліший серед усіх світових позначень. Символ "дао" в Китаї існує тисячі років ("інь" і "янь"). Аби знайти цей символ, я прочитав безліч наукових джерел усіх країн світу і знайшов ці начала в... Україні, у пісні "Ой, люба моя, щебетальничко. Ти капуста моя, я - качаннячко". І вже нині я кажу всім тантрикам світу: розріжте капусту - і ви побачите космос. Там - мембраночки, там - соки, там - сили життя. І нехай мені якась культура продемонструє більш досконаліший символ поєднання двох начал.

- Якими у давнину в Україні були повії?

- Я особисто налічив 67 аналогів слову "повія", а Іван Франко у своїх творах описував стан борделів у містах. Він писав, що в маленьких містечках дуже багато дешевих "блудяжок", а от у Станіславі для того, щоб позабавлятися із дівкою, треба добре заплатити. Витончені проститутки називалися "мандрохи". Вони за свої послуги брали не калачі, а червінці, а дехто їм навіть коней давав! У нас існувало три інститути повій: це так звана мовальна проституція, інститут наложництва (існував за княжої доби) та релігійно-культова проституція. Українська пісня каже, що зазвичай повії оселялися на краю села в будинках, у дворі росли дубочки, а заправляли цим "борделем" бандурки - древній аналог сутенерів.

- У деяких країнах чоловічий дітородний орган вважається священним...

- ...А в Україні ще й жіночий! Перед тим, як почати сівбу, українські жінки та чоловіки ставали на полі в коло і займалися коханням. Було повір'я: коли довго не було дощу, жінки лягали на спину, піднімали догори ноги й розводили їх, як гімнастки, у різні боки, вимовляючи заклинання. Тим самим вони ніби запліднювали землю.

- Які традиції першої шлюбної ночі існували в наших предків?

- Обряд називався "подарування дівкою" - це коли всі чоловіки роду, у який іде молода дівчина, кохаються із нею. А колись у сім'ї могло бути по 12 братів! І це не була розпуста - це велика подяка, коли всі кровні брати нареченого відчують смак тої дівки, яку він привів у їх рід. Адже саме вона потім подарує їм нове життя - дитину.

- А ходіння "наліво" було притаманне українським чоловікам?

- Пам'ятаю пісню, де йдеться про чоловіка, який привів додому куму і ліз їй за пазуху в присутності жінки. Так чоловіки дошкуляли своїм обраницям. До речі, якщо всі кажуть, що ревнощі - ознака любові, то українська пісня це заперечує.

- Існували особливості статевих стосунків українців з іншими націями?

- Козаки часто зваблювали дівчат, аби потім продавати їх туркам і татарам. Це був своєрідний вид заробітчанства. Пісня, яку полюбляють усі співати, - "прив'язали Галю до сосни косами" - свідчить саме про це. Багато описано стосунків з польськими паничами. Я з фрагментів пісень зібрав історію однієї дівчини, яка стала повією у ранньому віці. Цитую:
З москалями обізналась,
на коліна їм сажалась.
Вони ж її обіймали,
обіймавши, цілували,
і в губоньки, і в зубоньки,
і в очиці, і в бровиці,
і в бровиці, і в п...у
колихали молоду.

- Чи застосовували протизаплідні засоби наші предки?

- Наші предки мали спеціальні обереги. Бо коли жінка закликала до себе "джигуна" - суперчоловіка, то він казав, щоб та не хвилювалася, і запевняв, що зробить усе, що захоче. Тобто застережні засоби, певне, таки були. Але про них у піснях - лише натяки.

- Скільки в середньому тривав статевий акт наших предків?

- О, він був довготривалим! "Джигун" міг впоратися із двома: втішити матір в одній кімнаті, а в іншій на нього чекала донька. У піснях ідеться про те, що хлопець міг утішати жінку й по 40 хвилин. Я коли цей інститут "джигуна" дослідив, то розповіді про Казанову та Дон Жуана мені видалися смішними.

- А існували в українців давні еротичні іграшки?

- Дуже часто замість вібратора жінки використовували качан кукурудзи.
Кукурудзи, кукурудзи, кукурудзи дайте,
Кукурудза не поможе, козака шукайте.
Розмовляла Орислава Жеребецька

Не треба ля-ля

Як українці грекам "джмеля дали"

Слово "секс", на думку Олександра Виженка, у перекладі означає "півлюдини". Він запропонував назвати цей процес живоскусом: від поєднання слова Жива (так називали богиню життя) та слова спокуса. Себто секс - це спокуса життя. Слово "оргазм" також має своє значення. У перекладі українською воно означає бруньку, яка готова спалахнути цвітом - те, що просякло енергією. Виженко ж назвав пік сексуального задоволення словом "тілас", що також поєднує два слова: тіло + ласа. Письменник також переконаний, що слово "ерос" у нас запозичили греки, бо в Україні ми мали древнє слово "ярос". Ярувати означало перебувати у збудженому стані, і в нас був бог Ярило. Крім того, у книзі Виженка згадуються 36 назв статевого акту: "везти дуба", "гнути санки", "дати джмеля", "забити рибу", "спіймати бобра"...

Чоловiчий дiтородний орган називали : квiтуча оздоба, яринець, бомко, бандура, вабик, варган, малий бог, свистiлка, соромок, хабальчик, цюцюрка.

Жiночi статевi органи : звалися бандурка, блягузниця, вiстя, дзюндзя, живиця, кiтка, навка, намистина, поцька.

 

Джерело: http://www.obozrevatel.com

Читай більше анекдотів на сайті з анекдотами українською: 👉 перейти 👈
admin
admin  Гетьман 
№:2
:dance: Автор просто геній! таке відкопати - це те саме, що і докторську написати!
--------------------
«Юрбу людей перетворюють у націю дві речі: спільне велике минуле і спільні великі плани на майбутнє». Жюль Ренар
0   відповісти цитувати скарга
джонні
джонні  Сірома 
№:3
думаю,
перебільшеня, притамане в піснях, автор сприймає за чисту монету
але еротична кульрура була, і нажаль зникла під впливом християнсвта та глобалізації
відновлення її в тому сакральному сенсі уже неможливе, лише як псевдо неоязичнество. потрібно жити родовим устроєм хочаб,
а при сучасній урбанізації неможливо )))
0   відповісти цитувати скарга
Clever
Clever  Сірома 
№:4
Та все було...
Оце приходили на вечорниці - напились, натанцювались, задмухали свічки і таке у темряві виробляли...грішно!
0   відповісти цитувати скарга

Залишити свій коментар:

  Особистий кабінет

  • Український портал
  • Тільки українською
  • Слідкуй за новинками
kampot.org.ua