Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
19-02-2015
admin
1700
0

Справжння таблиця Менделєєва 1906 року


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Справжння таблиця Менделєєва 1906 року

Менделєєв і Тесла проводили свої основні експеременти з єфіром, якой важали основним елементом.

Найцікавіше те, що Нютоній зник з таблиці після смерті Менделєєва!

Головне спотворення Таблиці Менделєєва - перенесення «нульової групи» Таблиці в її кінець, вправо, і введення т.зв. «Періодів». Підкреслюємо, що така (лише на перший погляд - нешкідлива) маніпуляція логічно зрозуміла тільки як свідоме усунення головного методологічного ланки у відкритті Менделєєва: періодична система елементів у своєму початку, початку, тобто у верхньому лівому куті Таблиці, повинна мати нульову групу і нульовий ряд, де розташовується елемент «Х» тобто світовий ефір ...

Більш того, будучи єдиним системоутворюючим елементом всієї Таблиці похідних елементів, цей елемент «Х» є аргумент всієї Таблиці Менделєєва. Перенесення ж нульової групи Таблиці в її кінець знищує саму ідею цієї першооснови всієї системи елементів по Менделєєву.

Справжння таблиця Менделєєва 1906 року

Для підтвердження вищесказаного, надамо слово самому Д. І. Менделєєва:

 

«... Якщо ж аналоги аргону зовсім не дають сполук, то очевидно, що не можна включати жодну з груп раніше відомих елементів, і для них має відкрити особливу групу нульову ... Це положення аргонових аналогів в нульової групи становить строго логічний наслідок розуміння періодичного закону, а тому (приміщення в групі VIII явно не вірно) прийнято не тільки мною, а й Браізнером, Піччиіі та іншими ... Тепер же, коли стало не підлягати ні найменшого сумніву, що перед тією I групою, до якої має вміщувати водень, існує нульова група, представники якої мають ваги атомів менше, ніж у елементів I групи, мені здається неможливим заперечувати існування елементів більш легких, ніж водень. З них звернемо увагу спершу на елемент першого ряду 1-ї групи. Його означаючи через «y». Йому, очевидно, будуть належати корінні властивості аргонових газів ... «Корона», щільністю близько 0,2 по відношенню до водню; і він не може бути жодним чином світовим ефіром. Цей елемент «у», однак, необхідний для того, щоб розумово підібратися до того наиглавнейшим, а тому і найбільш швидко рухається елементу «х», який, на мою думку, можна вважати ефіром. Мені б хотілося попередньо назвати його «Ньютоній» - на честь безсмертного Ньютона ... Задачу тяжіння і завдання всієї енергетики (!!! - В.Родіонов) не можна уявити реально вирішеними без реального розуміння ефіру, як світового середовища, що передає енергію на відстані. Реального ж розуміння ефіру не можна досягти, ігноруючи його хімізм і не вважаючи його елементарним речовиною »(« Спроба хімічного розуміння світового ефіру ». 1905, стор. 27).

 

 

 


Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 36 (1518)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (313)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3171)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3850)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7648)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА