Цікаво почитати

"Цікаво почитати цікаве та неймовірне"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
18-04-2015
admin
1088
0

Що буде з людьми у Раю?


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
вражаючий експеримент. Келхун, провів аналогію соціуму мишей з людським суспільством і на цій подібності спробував передбачити майбутнє для всього людства. Для цього вчений створив так званий «рай» для білих мишей.

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/1429351126_gruz.jpg">
Що буде з людьми у Раю?

У 1968 році вчений-етолог Джон Келхун, на базі Американського національного інституту психічного здоров'я, поставив вражаючий експеримент. Келхун, провів аналогію соціуму мишей з людським суспільством і на цій подібності спробував передбачити майбутнє для всього людства. Для цього вчений створив так званий «рай» для білих мишей.

У лабораторії створили вадратний бак два на два, заввишки півтора метра. Їжа, помірний клімат, чистота, гнізда для самок, горизонтальні і вертикальні ходи для самців.
Гризуни перебували під безперервним контролем ветеринарів, які відстежували стан їх здоров'я. Були вжиті всі необхідні заходи безпеки: виключалася присутність хижаків і поширення масових інфекцій. Загороду очищали раз на тиждень і підтримували в постійній чистоті. Тобто, для мишей було створено ідеальний життєзабезпечуючий простір. Вчений описував свою конструкцію як «мишачу утопію», а свій експеримент назвав «Всесвіт-25». Загорода була розрахована на 3840 мишей. Забіжимо наперед і відзначимо, що максимальна чисельність популяції під час досліду досягла рівня 2200 особин і після тільки скорочувалася.

рай для мишейрай для мишей

рай для мишей

Коли для експерименту було все підготовлено, в мишачий рай запустили 4 пари гризунів. З цього моменту відраховується стадія А - період освоєння. Через 55 днів мишачі сім'ї почали давати потомство. З моменту появи перших дитинчат почалася фаза - В. Кожні наступні 55 днів, чисельність гризунів подвоювалася. Вже через 315 днів швидкість розмноження зменшилась, тепер кількість популяції множилася в двоє кожні 145 днів - фаза С. На цьому етапі в загоні стало набагато менше місця, а кількість мишей перевалило за 600 штук. У них встигла сформуватися своя ієрархія і певне соціальне життя.

 

1) З'явилася каста «знедолених», що складалася в основному з молодих особин, вони були загнані в центр бака і постійно ставали жертвами агресії. Викликано це було тим, що в ідеальних умовах загороди миші довго жили і старіючі покоління не звільняли місця в соціальній ніші для молодих особин. Саме тому, агресія була спрямована в основному на молодих гризунів. Дізнатися їх можна було по покусаним хвостам і видертим хутром. Після вигнання самці ламалися психологічно і не бажали захищати своїх вагітних самок.

Дослідник у раюДослідник у раю

Дослідник у раю

2) Самки стали більш агресивними, оскільки їм самим доводилося захищати своє потомство. Пізніше, їх агресія перекинулася і на дитинчат, яких вони вбивали і перебиралися в верхні гнізда, стаючи відлюдниками і відмовляючись від розмноження.

В результаті народжуваність впала, а смертність молодняку ​​досягла високих результатів. У фазу вступила стадія D - смерть мишачого раю. На цій стадії з'явилася нова категорія мишей - «красиві».

 

3) «Гарними» - назвали мишей, що виявляли не характерне для свого виду поведінку. Вони не вступали в боротьбу за самку і територію, не виявляли бажання до розмноження. Вони тільки їли, пили, спали і чистили свою шерстку.

У наслідку «красиві» і самки-самітниці, стали більшістю. Середня тривалість життя мишей склала 776 днів, що на 200-ті днів перевищило межу репродуктивного віку. Кількість вагітностей в останній фазі «мишачого раю» дорівнювала нулю.

 

4)Девіантна поведінка спровокувала у мишей гомосексуалізм. Також в мишачому соціумі, не дивлячись на достаток їжі, процвітав канібалізм.

 

5) Популяція вимирала і на 1780 день експерименту помер останній мешканець «мишачого раю». Мишачий соціум самознищився. Рай перетворився на пекло.

райрай

Експеримент назвали «Всесвіт-25», тому що це була 25 (остання) спроба створити мишачий рай, результат якої був як всі попередні.

Таким ось чином, на прикладі мишачого соціуму, вченому вдалося відстежити поведінку «суспільства» в умовах ситого безпроблемного життя. Виявити прямий зв'язок з людьми не складало труднощів. Ось вам приклад люмпенів, матерів-одиначок, насильства в сім'ї, безпричинної агресії, злиденних громадян, содомії та соціального виживання.


Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
Перший космонавт України ( тільки прізвище! )
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські шпалери
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Майдан » Україна » Євромайдан Акція БОЙКОТУЙ РИГІВ! JoshuaeKnofs 32 (1709)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (381)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3226)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3910)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7686)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА