Культура козака

"Культура та єтика, мораль та поведінка сучасного, молодого козака"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
15-08-2012
admin
2623
0

Навчання і робота в Німеччині Au-pair


 • Не нравится
 • 0
 • Нравится
Сьогодні внаслідок покращення життя помаранчевими та голубими олігархами українська молодь може знайти собі роботу максимум за 1800 грн., це якщо у тебе багатенький родич...

" data-top1="150" data-top2="20" data-margin="0" data-path="/templates/SICH-2016/js/" data-image="http://kampot.org.ua/uploads/posts/2012-08/1345011633_aupair.jpg">
Навчання і робота в Німеччині Au-pair

Сьогодні внаслідок покращення життя помаранчевими та голубими олігархами українська молодь може знайти собі роботу максимум за 1800 грн., це якщо у тебе багатенький родич...

Для тих хто не бажає змарнувати свої молоді роки і підвищити рівень володіння німецькою мовою, має змогу виїхати в Німеччину, а бо Ви просто мріяли побувати у Франції чи Німеччині? То саме для Вас існує програма Au Pair.

Суть цієї програми зводиться до того, що Ви офіційно проживаєте в німецькій сім'ї, та доглядаєте протягом 6 годин на добу за дітьми, прибираєте, готуєте їжу. Німецька сім'я взамін Вам надає кімнату для житла, безкоштовне харчування та виплачує260 Євро на місяць.

 

 

Au-Pair дозволяє:

удосконалити іноземну мову, практично її застосовувати.

це безліч нових вражень - унікальна можливість з мінімальними витратами побачити світ і знайти нових друзів

чудова можливість ознайомитися з життям і культурою країни, її національними особливостями

можливість вступу до іноземного університету або коледж, після закінчення програми Au-Pair

 

Програма Au-Pair

 

 

Слово Au-pair з французької можна перекласти як "на рівній, взаємної основі". Суть програми Au-pair полягає в тому, що молоді люди 18-25 років отримують можливість жити і працювати в приймаючій їхній родині іншої держави, в даному випадку Німеччині. 

Що Вас очікує?

Завдання працюючого можуть бути досить різні.

- легка робота в Німеччині по будинку, як допомога в підтримці квартири в чистоті і порядку, прання і прасування білизни;

- Приготування сніданку;

- Заняття з дітьми, супровід їх у дитячий садок або школу, ігри і прогулянки;

- Нагляд за домашніми тваринами.

У завдання Au-Pair в Німеччині не входить догляд за хворими чи пристарілими членами сім'ї.

 

Програма розрахована від 6 до 12 місяців. Робота в Німеччині за програмою Au-pair "по другому колу", на жаль, неможлива, навіть якщо 12 місяців ще не минули.

Робота по дому, включаючи догляд за дітьми, не повинні перевищувати 6 годин на день і сумарно 30 годин на тиждень.

 Працюючий в Німеччині отримує мінімум 1,5 вихідних дня на тижденьі. Один раз в місяць вихідні мають припадати на суботу і неділю. Крім того надаються мінімум 4 вільних вечори на тиждень.

Відпустка.У разі перебування в родині 12 місяців учасник отримує оплачувану відпустку - 4 тижні. В іншому випадку за кожний повний відпрацьований місяць - відпустка в 2 робочих дня. Якщо сім'я їде у відпустку, вона бере працівника часто з собою. В цьому випадку він повинен так само допомагати з дітьми. Якщо працюючий не їде з родиною у відпустку, робота в іншій родині (сусіди, знайомі) не допускається.

Проживання.Гостьовою сім'єю надається в розпорядження опер окрема кімната квартири. Він харчується разом з сім'єю і отримує ту ж їжу, що і всі інші члени сім'ї. Якщо учасник дотримується певних норм прийому їжі (вегетаріанство), це повинно бути вказано в анкеті.

Мовні курси.Кожному Au-pair надається можливість у його вільний час відвідувати курси німецької мови, а також відвідувати інші цікаві йому культурні заходи. Мовні курси та заходи оплачуються самим працюючим.

Кишенькові гроші і гроші на дорогу. Допомагаючи гостьовій сім'ї, Au-Pair отримує щомісяця кишенькові гроші в розмірі 260 євро. Витрати на курси вивчення мови і дорогу в Німеччину оплачує сам працюючий.

Медична страховка.Для Au-pair в Німеччині існує страховка на випадок хвороби, вагітності та нещасного випадку. Страховка оплачується приймаючою сім'єю.

 

У Вас є можливість скористатись послугами агентства Au-pair  - http://aupair-agentur.org

 

 
Портал Кампот
Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Що, Де, Як і Коли » Різні запитання Чому? Bernardked 36 (1518)
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (313)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3171)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3850)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7648)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА