Культура козака

"Культура та єтика, мораль та поведінка сучасного, молодого козака"

Вхід
Закрити
Привіт Сірома
Вхід для козаків:
Зареєструватись
Звичайна реєстрація Зареєструватись за допомогою мереж:

2016р.
24-01-2013
admin
83133
3

Освідчення в коханні


 • Не нравится
 • +48
 • Нравится
Освідчення в коханні

(Как признатся в любви на украинском языке?)

 

Любов прекрасна, особливо коли вона взаємна. Кожен з нас хоче висловити свої почуття і показати їх своїй другій половинці. Буває так, що любов просто розриває твоє серце і дуже важко знайти правильні слова, щоб висловити всю гаму почуттів та емоцій, показати, наскільки вона сильна і всепоглинаюча .

Деякі висловлюють свої почуття за допомогою поезії, а інші вважають за краще це робити за допомогою прозиі. Часто, не знаходячи своїх слів виразити почуття, ми намагаємося зробити це словами інших: беремо слова з книг або шукаємо в інтернеті.

Тому і пропонуємо для Вас смішні й зворушливі, гарячі і боязкі, хвилюючі і пристрасні -  визнання в любові коханій людині, які можуть відобразити саме твоє відчуття!

 

 Ти найрідніша і найулюбленіший чоловічок у світі. Коли тебе довго немає поруч, світ стає нецікавим. А коли ти зі мною - щасливішої людини немає на білому світі. Ти повітря, яким я дихаю і без якого не можу прожити ні секунди. Я люблю тебе більше і сильніше за всіх на світі!

Я так кохаю, що боюся початку кожного дня, Що я одного разу прокинуся і не побачу тебе.  

Є люди, з якими не хочеться розлучатися навіть на мить. Вони як наркотик: чим більше їх дізнаєшся, тим менше шансів про них забути. Таких людей хочеться осягати, в них хочеться розчинятися. Вони полонять серця, і захоплюють розум. Таких людей мало, але все ж вони є. Для мене така людина ти! І я дуже тебе люблю! ***
Я хочу зробити тебе найщасливішим чоловіком на цій землі! Хочу кожну хвилину насолоджуватися тобою і хочу віддати всю свою ніжність, теплоту, турботу, ласку ... Я кохаю тебе!

 

Люблю тебе, мій промінець сонця.

Люблю тебе, моя червона пелюстка.

Люблю тебе я з заходу до світанку.

Люблю тебе зі світанку до заходу!

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути ... щоб слова з паперу, з екранів монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити ... адже погляди говорять щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я бажаю доторкнутися до тебе ... щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

Ти належиш мені, я зробив тебе своєю, і в жодній казці немає жінки, за яку боролися б довше і відчайдушніше, ніж я боровся за тебе з самим собою. Так було з самого початку, так повторювалося знову і знову, і так, видно, буде завжди ...

Милий мій, без тебе моє серце було холодної крижинки, моя душа ніколи не бачила світла ... Але ти розтопив моє серденько, забрав його собі і сам став ним. Ти мені потрібен, як повітря, я в'яну без тебе, як квітка без води. Ти моє життя, мій промінець світла. Я тебе люблю! Так сильно, так шалено! Ти - все моє життя, і я без тебе просто не можу!

Своє серце дарую я милій людині,

І бажаю тобі стати мені єдиною!

Ти прими у дарунок любов – в зберігання:

Мої квіти, і серце, і щире кохання!

 

Коли мені погано, я знаю, що побачу тебе, і мені стане добре. Коли мені добре, я знаю, що побачу тебе, і мені стане ще краще! Любов робить людей оптимістами. Вона дає їм крила й змушує летіти назустріч своїй мрії. Я до своєї вже долетіла. Адже моя мрія - це ти, мій найулюбленіший чоловік!

Я люблю тебе, і мені хочеться, що б про це знав весь світ, але в той же час це було нашою маленькою таємницею. Я хочу читати тебе, як відкриту книгу, але в той же час намагатися розгадати той секрет, що захований у тебе всередині ...

Ти - нескінченно добрий, надзвичайно миле, дуже розумне, скажено привабливе, виняткове порядне, шалено талановите і кристально чесне ... чудовисько! Ну а я - та сама, як у казці, красуня-принцеса, яка в тебе закохана! :)

Подібно до птаха, летить моя душа, коли ти поруч зі мною. Тепер я розумію зміст слів "виросли крила", адже якщо твій коханий чоловік з тобою, ти ніби починаєш літати. Мені пощастило випробувати це почуття, і зустріти свою кохану людину. Ти засліпив моє серце, і мені не хочеться дивитися на інших. У моїх мріях тільки ти і я хочу, щоб ти знав, як сильно я тебе люблю!

Коли ти поруч у мене всередині горить вогник, мені подобається його тепло, і те, як він мене зігріває. Мені затишно з тобою, коли ти мене обіймаєш. Твої поцілунки, солодкі і ніжні, а губи м'які і призовні. Ти - мій маленький світ, який не замінить навіть весь всесвіт. Я люблю тебе і цим все сказано!

 

Дівчинка моя, я відчуваю до тебе неймовірно велике і воістину прекрасне відчуття, без якого людина не живе, а просто існує – це любов. Ти для мене все і навіть більше, ти та, заради якої я почав жити і дихати. Я люблю тебе, і любитиму вічно!

 

Життя таке коротке, і я хочу кожну мить бачити твоє обличчя, чути твій голос, я не хочу витрачати часу даремно. Ти мене любиш? Сумуєш по мені? Мені не те що секунду, мені навіть півсекунди без тебе провести важко. Я кохаю тебе!

Коханий, знаєш, кажуть, що любов як війна: легко почати, важко закінчити і неможливо забути! Так от зізнаюся - я не можу тебе забути!

Я хочу сказати тобі, що ти незвичайна і дивовижна загадка! Ми перетнулися на дорозі життя, нас об'єднала енергія любові, просочивши кожна мить нашого життя особливим почуттям! Наші серця б'ються в унісон, погляди звернені один до одного, як безкраї галактики! Любов огортає нас м'якою серпанком, роблячи невидимою метушню довкола ... Щастя знати і відчувати, що ми є одне в одного!

У цьому світі є тільки дві нескінченні речі: це Всесвіт і моя любов до тебе! Хоча ось щодо Всесвіту я не впевнена ...

Якщо ти проживеш сто років - я хочу прожити на день менше, щоб ні дня не жити без тебе ... Якщо ти будеш стрибати з моста - я не стрибну за тобою - я зловлю тебе під мостом ... І нехай усі чують, про що ти говориш, але, тільки я почую, про що ти мовчиш, тому що я тебе по-справжньому люблю ...

Ти знаєш, я тебе більше не люблю ... Я тебе дуже сильно люблю!

Я люблю тебе кожними секундами, хвилинами, годинами, днями, і ночами. Тижнями, місяцями, роками і століттями ... Ми знайшли один одного серед мільйона, і тепер ми дві половинки одного великого серця. Якщо ти так не вважаєш, то я не зможу більше жити, бо серце не може битися тільки наполовину ...

Освідчення в коханні

Один багато говорив, другий багато писав, а третій прийшов і надів їй обручку на палець. Відвіз до себе і зробив її щасливою .. 

Як сказати коханому: Я тебе люблю!.

Зазвичай хлопці затягують процес визнання в любові через відсутність сміливості чи через невпевненість в своїх почуттях.  Буває так, що хлопець сам страждав від невідомості і хотів дізнатися ваше ставлення до нього, але боявся бути відкинутим.

Зважившись зізнатися в любові першою, Спочатку подумайте над тим, як найкраще передати ваші відчуття коханому хлопцеві. Якщо у вас відносини вже тривають давно, але цих трьох заповітних слів від хлопця ви ще не почули, то треба вибрати момент, коли ви залишитеся з ним наодинці і натякнути хлопцю, що ваші існуючі відносини могли б бути більш близькими, так як ви до нього небайдужі. При цьому не обов'язково сказати: "Я тебе люблю", просто посміхніться йому і дайте поглядом зрозуміти, що він вам небайдужий. Не треба перетворювати ці слова в головне. Любов людини можна просто відчувати, за його дії, погляду і відношенню до вас.

Часто буває так, що дівчина закохується в хлопця, який вважає її просто другом, коли ще у них немає ніяких відносин. В цьому випадку процес визнання в любові може бути досить важким, він повністю залежить від фантазії дівчини. Сором'язливим дівчатам краще не ризикувати, їм дуже важко буде зважитися сказати, дивлячись хлопцеві в очі про свою любов.

Таким дівчатам рекомендуємо написати листа на гарному папері з освідчення в любові і передати хлопцю поштою, можна просто написати електронного листа або sms-ку. Так можна повністю виразити свої почуття і не проявляти жодних комплексів. Є також інший спосіб визнання в любові, це запросити хлопця на романтичну вечерю. Хороше вино і велика кількість закуски приведуть його в захват і від трьох чарівних слів, сказаних вами, він буде на вершині блаженства.

Але якщо бути чесним, То неважливо хто зізнається в коханні першим, яким чином він це зробить і як вдало буде для цього обстановка. Головне - чи любить вас хлопець насправді. Якщо він не відчуває до вас ті ж почуття, що і ви до нього, то ніяка краса, смачна їжа і оригінальність визнання в коханні виправити ситуацію не зможе. Якщо ж хлопець сам закоханий в вас, то він серцем відчує вашу любов і сам допоможе зізнатися вам у коханні.

Зізнавшись один раз в любові хлопцю, Не перетворюйте слова: "Я тебе люблю!" - В традиційне поєднання слів, які ви вживаєте заради подяки або при прощанні. В результаті визнання в любові втрачає своє значення, він ставати буденним. Але ж слова: "Я тебе люблю!" повинні означати високі почуття і вимовляти їх треба тільки тоді, коли дійсно відчуваєте до хлопця справжню любов. Коли закохані постійно вимовляють їх при розмові між собою або пишуть в  sms-ках, то якось губиться таємничість і щирість почуттів. Всі ставати буденним і звичним. Чим більше ви будете вимовляти ці слова коханому хлопцеві, тим швидше загубиться у нього до них інтерес.

Освідчення в любові має виходити з серця і найкраще це робити в інтимній обстановці, в тихому й затишному місці, наприклад, в лісі, на березі озера, дивлячись на захід або схід сонця. Коли зізнаєтеся в любові, відчуйте його близькість, а для цього візьміть улюбленого за руки, обійміть його або просто притисніться до нього. Чарівні слова: "Я тебе люблю!" повинні йти від душі, перш за все, як сказати їх, ви повинні спочатку відчути їх серцем. Нехай цих слів тільки три, але вони самі улюблені, приємні і потаємні.

УВАГА! Освідчення в кохані не завжди може порадувати хлопця, так що заздалегідь будь готова до того, що хлопець, почувши від тебе визнання, може посміхнутися або просто сказати, що він тебе не любить. У кожному разі, негативний результат - це теж хоч якесь рішення проблеми, в цьому випадку не витрачай на нього більше сил і нервів, а просто перегориь сторінку. Поплач, заспокійся і почни пошуки того єдиного хлопця, який тобі відповість взаємністю.

 

Слова для коханої дівчини

Статуси для закоханих

Анекдот для дівчат: Дівчата завжди такі: Сказала йому «ні», 5 секунд пишалася, 6 хвилин плакала, 2 дні в запої.

smailuk10  Як освідчуються інші:

(Как признатся в любви на украинском языке?)


Мітки до сторінки: День всіх закоханих

Коментарі:
admin


Гетьман
Якщо у когось є цікаве відео про освідчення, залишайте тут силочки!

--------------------
24-01-2013
1135
168

Оксана


Сірома

Дарувати любов це найкраще що ми можемо зробити для іншого

Даруймо любов та щастя один одномуЖиття складається з любові, потрібно відчувати тепло та навчитись дарувати тепло іншим

22-10-2013
0
0

ТІ


Сірома

Якщо Ви щиро і вірно кохаєте свою другу половинку то слова " Я тебе люблю" ніколи не стануть для Вас  буденними!

17-03-2014
0
0

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Запитання:
В Києві протікає річка?
Відповідь:*
Схожі новини:
Українські рингтони Українські футбольні команди
Чат для козаків:
 • Полужирний
 • Похилий
 • Підкреслений
 • Закреслений
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Зображення
 • Вставка відео
 • Цвет текста
 • Цитата

  Останні повідомлення на форумі

  ФорумТемаАвторВідповіло
  Цікаво почитати » Україна Ху*ло та його масовка admin 0 (273)
  Історія України » Україна Кам’янець-Подільський - місто петля! admin 0 (3141)
  Україна » Спорт в Україні Вихід Усика під пісню Скрябіна admin 0 (3819)
  Україна » Вибори та політика Скандал. Офшори української еліти! admin 0 (7617)
  Україна » Українська культура Мовна мапа України admin 0 (6748)

  Карта України 1950 рр.

  Один з можливих ескізів нижнього вестибюля станції "Вокзальна", намальований на початку 1950-х років.

  Карта України 1950 рр.

  Війна на сході України. Фото.4 червня 2016 року один з кращих вітчизняних фотографів Дмитро Юрійович Муравський, офіцер департаменту преси Міноборони, відзначав свій день народження оригінальним чином - працював в селищі Широкино під Маріуполем, яке знаходиться на самій передовій. Селище утримують вояки батальйону морської піхоти.

  Війна на сході України. Фото.
  Українське радіо Телеканали онлайн Українські інформери Стартова сторінка Анекдоти Тости та привітання мапи України Український гороскоп Антисуржик Український інтернет магазин Джерела з історії України Історія УПА