» » » » Як правильно цілуватися

Як правильно цілуватися

 Як правильно цілуватися
21-06-2010
26
130077

Ніколи не помічали, як часто ви цілуєтеся?  Поцілунки займають важливе місце в нашому житті, адже саме з їх допомогою ми можемо виразити всю ту гаму почуттів, які хочемо комусь передати.  

 

Вдячність і теплота, любов і пещення, дружба й подяка, ніжність і турбота - це далеко не повний перелік можна продовжувати ще дуже довго.

 

Як правильно цілуватися

 

Якщо ж говорити про близькі відносини з коханою людиною, дуже важливо знати, як правильно цілуватися, адже від цього може залежати наше особисте життя. Змогли б ви довго бути з людиною, поцілунок якого вам неприємний? Природно ні, але уявіть, що відчуває людина, що цілується з вами? Щоб не попадати в неприємну ситуацію, необхідно навчитися, як правильно цілуватися.

Не випадково всесвітньо відомі твори про хохання, такі як трактат «Вітки персика» і навіть «Камасутра» приділяють чимало увагу видам і техніці поцілунків. Із древніх часів люди прагнули цілуватися, знали й уміли це робити. Нас нестримно тягне до такого виду контакту. Чому? Складно зрозуміти, але саму техніку поцілунку пояснити можна й потрібно.

Поцілунок в засос

Пуцілунки
   

 

Хочете знати як правильно цілуватися?

Зверніть увагу на наступні рекомендації.

Поцілунки1. Щирість. Якщо не хочете, краще не цілуйтеся, адже поцілунок - це вираження почуттів, механіка отут не спрацює. Та й краще ви нікому не зробите.

2. Ситуація. Якщо у вас перше побачення, не варто накидатися з жагучими поцілунками, це може злякати партнера на початку відносин. Краще починати з ніжних повільних і неглибоких. Жагучі поцілунки більше доречні для прелюдії перед сексом.

3. Місце. Переважна більшість людей віддає перевагу цінуватися в більш-менш безлюдному місці. Навіть якщо ви в будинку, постарайтеся зробити обстановку більше романтичною й інтимною - свічі, тиха легка музика, неяскраве висвітлення вам у цьому допоможуть.

4. Унікальність. Цілуйтеся так, начебто робите це востаннє в житті. Орієнтуйтеся на свої відчуття в цей момент. У цьому випадку ваші поцілунки щораз будуть оригінальні.

палкі поцілунки5. Подих. Несвіжий запах з рота може назавжди відбити бажання не тільки цілуватися, але й підтримувати відносини. Не забувайте, що навіть якщо ви почистили зуби, не курите, і нічого не їли - це ще ні про що не говорить. Збезводнена ротова порожнина теж може доставити неприємні відчуття. Завжди майте щось під рукою, благо варіантів зараз не порахувати.

6. Поза. Можна не тільки лежати як колода, але й стояти як стовп. Ні те, ні інше ніхто не оцінить, тому – потрібно ворушитесь! Проведіть рукою по спині, плечам, торкніться вух, погладьте волосся. Це допоможе збільшити ефект.

7. Розмова. От тільки не думайте, що треба поставити світовий рекорд по тривалості поцілунку. Час від часу все-таки треба набрати повітря в легені, а значить можна й говорити. Скажіть щось ніжне, приємне, виразите свої відчуття!

8. Розмаїтість. Повірте, видів поцілунку буває багато, не зупиняйтеся на якомусь одному. Навіть покусування й посмоктування губ партнера включається у варіанти й може зробити приємність.

палкий поцілунок9. Розслабленість. Не напружуйте губи, поцілунок повинен бути м'яким і ніжним, а не твердим і грубим. Зайва напруженість може відіпхнути партнера, або змусить думати, що вам доставляють незручність.

10. Розкутість. Якщо ви ще жодного разу не цілувалися, не переживайте й не соромтеся. Усе вийде, просто віддайтеся почуттям й одержуйте задоволення.

Отже, основні моменти відповіді на питання «як правильно цілуватися?» ясні. Хочете не тільки навчитися правильно цілуватися, але й робити це краще? Це просто - практика, тренування й експерименти. І не забувайте - губи, далеко не єдине місце для поцілунку. Є маса ерогенних зон, дотик до яких може доставити масу задоволення. Не зупиняйтеся на досягнутому, адже це мистецтво не має меж!

 

Ще декілька цікавих методів поцілунку:

 • "Мені подобається, коли я закриваю очі, а потім він ніжно і легко цілує спочатку моюПоцілунок на мотоциклі верхню губу, потім нижню, а потім відразу обидві. По-моєму це дуже чуттєво" "Повільно, але м'яко проведіть кінчиком язика по контуру губ партнера, начебто ви їх облизуєте. Це неймовірно заводить чоловіків!"
 • "Легко покусайте вухо, обсипайте його легкими ніжними поцілунками, а потім і щоки і шию. Потім більш жагуче, доторкаючись язиком до шкіри. А далі імпровізуйте!"
 • "Ніжно, одними губами, поцілуйте її руку, починаючи від плеча, а потім поверніться назад, від плеча до обличчя, і цілуйте губи і щоки доти, поки їй не захочеться жагучого поцілунку"
 • "М'яко поцілуйте губу партнера, потім легенько лизніть її перед тим, як жагуче поцілувати"
 • "Проведіть кінчиком пальця по контору губ, ніжно подивіться на них і скажіть їм як ви їх любите. А потім поцілуйте кожну з них"поцілунок під ренгеном
 • "Мені дуже подобаються поцілунки "вустами дитини". Це просто ніжні легкі поцілунки. Я обсипаю цими поцілунками все обличчя мого хлопця. Нам обом здається, що це дійсно класно"
 • "Прилиньте щокою до щоки коханого, легенько потріться об неї, ніжно, як кошеня. Потім обережно проведіть язиком по губах, подразнивши їх, перед тим як поцілувати"
 • "Три в одному: почніть з поцілунку метелика (тобто притуліться до щоки коханого і трохи поморгайте, так щоб її торкалися кінчики вій, повинен вийти ефект тріпотливого крила метелика), після нього іде ескімоський поцілунок (потріться кінчиками носів), а потім, як кульмінація, справжній, повний пристрасті поцілунок!"
 • "Наблизьтеся до свого партнера так, щоб ваші губи торкалися один одного. Потім обведіть контур губ язиком, до початку поцілунку"
 • "Ніжно цілуйте вухо вашої коханої людини й у перервах між поцілунками шепотіть йому самі ніжні фрази, які ви коли-небудь, хотіли сказати"
  Поцілунок Гарі Поттера
  Поцілунок Гарі Поттера
 • "Автоматна черга": цілуйте вашого партнера в усілякі частини обличчя настільки швидко, наскільки ви можете"
 • "У цьому немає нічого незвичайного, але мій хлопець божеволіє, коли я так роблю. Під час поцілунку, я поступово зупиняю його, проводжу язиком по його нижній губі, потім трохи відстороняюся і відразу швидко облизую його верхню губу"
 • "Напевно, це звучить трохи банально, але мені здається, що люди дуже часто про це забувають. Коли наступного разу будете цілуватися, відкрийте очі і подивіться один на одного. Ті емоції, якими будуть світитися ваші очі, у кого завгодно викличуть тремтіння в колінах".

Як правильно цілуватись!

Як правильно цілуватись

 

Піратський поцілунок

 

 

Поцілунок доби Барроко

 

 

 

 

 

 

Цілуючись, ми обмінюємося 9 мг води, 0,7 г альбуміну, 0,18 г органічних речовин, 0,7 мг жирів, 0,45 мг солі й… 250 бактеріями! . Всі речовини “поцілункового обміну”, взагалі-то, не небезпечні й не тільки полегшують травлення, але й сприятливо впливають на імунітет.

 

Цікаві факти про поцілунки:

Вважається, що розвиток поцілунку був покладений приблизно в 3000 р. до н. е., коли люди, поклоняючись богам, посилали їм поцілунки.

Перший поцілунок в кіно відобразили в 1886 році. 30-секундний фільм Томаса Едісона так і називався «Поцілунок».

З 1981 року дослідженням природи поцілунку займається Всесвітній комітет охорони здоров'я при ООН.

Наукова назва процесу поцілунку — філематологія.

 

Як зайнятись перший раз сексом?


Мітки до сторінки: День всіх закоханих

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
стаття просто клас але так як там все описано на 100% не вийде!це вже на собі перевірено)просто треба піддатись партнеру(партнерці) і все буде ок)а якщо ви обоє не вмієте цілуватись то головне не заслиньте одне одного....це дуже не приємно......піддайтесь своїм почуттям до патнера(пертнерки),і зробіть це.я вважжаю що ця стаття вам нічим не допоможе.теорія нічого не дасть!треба пробувати на практиці.
  Аватарка
№ 1
7-02-2011
261
0


7-02-2011
136
0
Аватарка
№ 2
головне не заслиньте одне одного....це дуже не приємно.
c_emot7
Але якщо піддатись почуттям - то чомусь навпаки заслинююш все що бачиш на тілі кохоної людини c_emot . Тому завжди потрібна мінералочка під руками. c_emot4


ну мінералочка не мінералочка,а просто треба ковтати слюну вот і все.....
  Аватарка
№ 3
17-02-2011
261
0


17-03-2011
261
0
Аватарка
№ 4
Я не вмію цілуватись і не впевнена що зможу


a_smex3 А ти не думай доторкнешся до вуст хлопця, засунеш язичка... а дfлі основний інстинкт підскаже що робити a_smex2
  Аватарка
№ 5
17-03-2011
261
+1


27-06-2011
261
0
Аватарка
№ 6
а якощо лишилась слина круг губ зверху і знизу шо робити можна облизатися або витерти рукою?

мій хлопець вміє цілуватися тільки тоді коли він п"яний
що робити? він при мені сказав що невміє цілуватись.(як його навчити?)


c_emot3 Вміють цілуватись всі, але багато соромиться. Скоріш за все ти перша з ким він цілується a_smex3 . І тобі прийдеться його вчити! Спочатку десь усамітнітся, бажано в темряві, можна і кінотеатр. Під час поцілунку спочатку ти йому покажи, що від нього хочеш, а в голос пороси його зробити теж саме, сказавши що тобі так подобається... c_emot7

Бажаю успіхів!
  Аватарка
№ 7
28-06-2011
1
-1


007
4-07-2011
261
0
Аватарка
№ 8
Наталя,
Не пробуй рукой партньор не пойме я зиком витри тай всьо


Толкова стаття!
В поцілунку головне...кохання! (як на мене) ;)
  Аватарка
№ 9
27-08-2011
261
-1


оля
30-08-2011
261
0
Аватарка
№ 10
я очень сильно боюсь поцеловать своево парня.ЧТО ДЕЛАТЬ?


оля,
якщо він такий страшний, то нащо з ним зустрічатись? а якщо ні, тоді чого боятись?
  Аватарка
№ 11
12-09-2011
261
0


18-09-2011
261
+1
Аватарка
№ 12
Мені важко віддатись почуттям=( я люблю свого хлопця, але коли він суне свій язик в мій рот, я відхиляюсь( просто незнаю що з ним робити) підкажіть щось


роби те саме , що і він, спочатку нєразбєріха, але потім нормально
  Аватарка
№ 13
19-09-2011
12
0


20-09-2011
261
0
Аватарка
№ 14
Мені б хотілось..зробити для нього щось більше, але я ще неготова


як навчитися цілуватися бо я невмію
  Аватарка
№ 15
ля ля
18-10-2011
261
0


2-12-2011
261
0
Аватарка
№ 16
Він у міє але я не сильно мені трохи чогось бракує да? b_plakat5 b_plakat !


Не хвилюйтеся,спробуйте,це класно, у вас усе вийде,головне не боятися))))))))))))))
  Аватарка
№ 17
Марина
27-12-2011
261
0


Марійка
8-01-2012
261
0
Аватарка
№ 18
Kalmir,
Блін я не вмію цілуватись,що робити?


Цілуватися це класно. не бійтеся і у вас все вийде!!!
  Аватарка
№ 19
10-01-2012
261
0


28-01-2012
261
0
Аватарка
№ 20
як щo я теж невмію цілуватися небуло моменту

а блін знову задумався і пропустив слово


ЦІЛУВАТИСЬ ЦЕ КЛАСНО smailuk4
  Аватарка
№ 21
ЮЛЯ
29-01-2012
261
-1


18-09-2012
261
0
Аватарка
№ 22
що робити якщо мені немає з ким цілуватись... smailuk26блін шо робити коли я не вмію цілуватись , а мій хлопець лізе до мене цілуватись*) smailuk6

блін шо мені робити я не вмію цілуватись)=
  Аватарка
№ 23
Натка
6-07-2014
261
0


6-07-2014
136
+1
Аватарка
№ 24
То скажи йому, що він в тебе перший. Попроси щоб тебе навчив! Хлопці люблят вчити....


легко сказано...ви не знаєте мого хлопця**
  Аватарка
№ 25
Натка
13-07-2014
261
+1


2-08-2014
261
0
Аватарка
№ 26
Привыт!а що так можна сказати,що я перший раз
цылуюсь не засмыэ мене?


Додати коменар:

Ім'я:   E-Mail:  
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Зображення Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Спротив Як здати сепаратиста?
Нове в магазині:
Весільні вишиванки для наречених
Весільна сукня-вишиванка та чоловіча сорочка-вишиванка для нареченого - це справжнє диво на твоєму весіллі.
17 березня 2015 12:58
Святковий рушник від Божени
3 березня 2015 23:32
Яскрава червона вишиванка
3 березня 2015 23:26
Українські сумки з войлоку
3 березня 2015 22:57
Чехол
Чехол для телефону
7 лютого 2015 15:24


Записатися до Січі! Забув пароль?
загрузка...
Чат:
 • Напівжирний
 • Похилий
 • Підкреслиний
 • Закреслиний
 • |
 • Смайли
 • Силка
 • Картинка
 • Вставка відео
 • Колір текста
 • Цитата
  Останні зміни:

  Презентація "Україна"

  Презентація "Україна" містить загальну інформацію про Україну: розташування,

  Подяки вчителям від

  Подяки вчителям від випускників і батьків Збірка подяк від учнів-випускників і їх

  Звідки взялась російська

  Не для кого не секрет, що російської мови до 18 століття не було взагалі. Так звідки

  Касти українського

  Як поділяються люди на касти в сучасному українському суспільстві?

  Політичний гумор

  В цей важкий та напружений для всіх нас час не зайвою буде невелика порція сатири та

  Helix Capital

  Компанія пропонує інвестиційні пакети, вони є від 5$ до 25000$. Придбавши
  Останні коменти:
  Автор →
  в новости → Helix Capital
  Автор → yaroslavmarchuk
  в новости → Windows 8 x86/x64 Ukr
  Автор →
  в новости → Microsoft Office Professional Plus 2013. Українська вер ...
  Автор → сниждана
  в новости → Сходинки до інформатики 1-6 класи
  Опитування:

  В якій соціальній мережі Ви найбільше зависаєте?

  Однокласники
  Фейсбук
  ВКонтакті
  Твітер
  Іншій
  Жодній
  Архів дописів:
  Березень 2015 (28)
  Лютий 2015 (166)
  Січень 2015 (127)
  Грудень 2014 (94)
  Листопад 2014 (239)
  Жовтень 2014 (272)
  Скрябін